Kaip kalėdines dovanas paversti investicijomis?

Kalėdų Pop Up / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-07 14:25
Šventinis žiemos laikotarpis - daug finansinių išlaidų pareikalaujantis metas. Visi norime maloniai nustebinti artimuosius, draugus bei palepinti save dovanomis, kurias sau leidžiame įsigyti tikrai ne kiekvieną dieną. Visgi praėjus švenčių maratonui dauguma susimąstome ar impulsyvūs kalėdiniai pirkiniai, kuriems skyrėme nemenkas sumas, tikrai mums atneša naudos? Lietuviško dizaino atstovai pataria, į ką atsižvelgti renkantis kalėdines dovanas sau ir artimiesiems, norint įsigyti funkcionalius, kokybiškus daiktus, kurie kaip puiki investicija praktiškai suteiks mums naudos.

Šį savaitgalį Kaune, o sekantį sostinėje vyksiančio Kalėdų Pop Up atstovai teigia, kad renkant kalėdų dovanas nevertėtų apsiriboti vien tik šventinę nuotaiką sukuriančiomis dekoracijomis, bet žvelgti plačiau ir, atsižvelgiant į skirtingus žmonių poreikius, rinkti dovanas iš itin plataus asortimento.

Kalėdų Pop Up / Organizatorių nuotr.
Kalėdų Pop Up / Organizatorių nuotr.

Interjero detalės

Namus puošiantys, o svarbiausia funkcionalūs, interjero dizaino objektai - puiki kalėdinė dovana. Apgalvojus tinkamą stilistiką ir atsižvelgiant į praktinius poreikius, įvairios interjero detalės, tokios kaip laikrodis ar unikalaus dizaino spintelė, gali tapti itin praktiška dovana, kuri džiugins ištisus metus.

Kalėdų Pop Up / Organizatorių nuotr.
Kalėdų Pop Up / Organizatorių nuotr.

Klasikiniai garderobo elementai

Tikriausiai kiekvienas šventiniu laikotarpiu iš savo spintos mėgstame išsitraukti kalėdiniais raštais margintą megztinį ar džemperį, puoštą žiemos švenčių atributais. Visgi planuojant kalėdines dovanas reiktų nepamiršti, kad žmogui pakanka vos kelių drabužių, keliančių asociaciją su švntėmis ir investuoti į klasikines, universalias garderobo detales. Klasikinis švarkas, kokybišas vienspalvis megztinis ar lengvai priderinami subtilūs auskarai žmogui tarnaus tikrai ne vieną sezoną iš eilės.

Kalėdų Pop Up / Organizatorių nuotr.
Kalėdų Pop Up / Organizatorių nuotr.

Geros savijautos ir grožio puoselėjimas

Dažnai gruodžio mėnesio darbų sūkuryje šeimos narių paklausus didžiausio jų kalėdinio noro, sulaukiame vieno atsakymo: laiko sau! Artimuosius ir draugus maloniai nustebinti galima padovanojus jiems grožį ir gerą savijautą puoselėjančių atributų, kurie pagaliau taps pretekstu, atsiribojus nuo įtemptos rutinos, skirti laiko savęs lepinimui.

Kalėdų Pop Up / Organizatorių nuotr.
Kalėdų Pop Up / Organizatorių nuotr.

Turiningo laisvalaikio atributai

Investuojant į kokybiškus, funkcionalius dizaino objektus, reiktų nepamiršti, kad viena geriausių investicijų - kokybiškai praleidžiamas laikas, išbandant naujas veiklas ar tiesiog grįžtant prie mėgstamų užsiėmimų, kuriems taip dažnai trūksta laiko. Viena paprasčiausių dovanų - knyga - gali tapti puikiu paskatinimu iš naujo atrasti skaitymo džiaugsmą, o neišbandyta veikla, tokia kaip kavos gėrimo ritualas, suteikti pretekstą pradėti domėtis visai naja sritimi.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai