Kaip išrinkti vyriškus kvepalus Kalėdoms?

Dovana / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-04 15:23
Artėjant Kalėdoms, vis dažniau pagalvojame, kokias dovanas šiais metais pirkti patiems artimiausiems. Vyriškiams tuomet dažnai nusprendžiame rinktis kvepalus – tai svarbi kiekvieno stipriosios lyties atstovo įvaizdžio dalis, todėl į šią užduotį turime pažiūrėti atsakingai. Vis dėlto, atsižvelgdami į keletą paprastų patarimų, pakankamai lengvai galime surasti jiems tiksiantį ir patiksiantį kvapą.

Tėčiui

Tėvai dažniausiai nenori ypač aštrių ar iššaukiančių aromatų – jiems tiesiog patinka kvepėti skaniai. Taigi, tokiu atveju geriausia rinktis gaivius ir jaunatviškus, tačiau tuo pačiu vyriškumo nestokojančius aromatus – jiems tikrai patiks medienos aromatai (pavyzdžiui, „YSL Libre“) ar šviežumu dvelkiantys gaivūs kvapai, tokie kaip „Dolce & Gabbana Light Blue“.

Jaunimui

Tuomet, kai norisi aromatingą kvapą išrinkti broliui, vaikinui ar geram draugui, vertėtų rinktis ne pernelyg sodrius ar aštrius aromatus – jaunesnio amžiaus vyrai nori išlikti gyvybingi bei energingi ir jiems visiškai nesvarbu, ar visi aplink esantys žmonės užuos, kaip skaniai jie kvepia. Tad tikrai nesuklysite pasirinkę šviežius ir šiek tiek sportiškus kvapus (pavyzdžiui, „Paco Rabanne Invictus“) ar citrusinius kvepalus, tokius kaip „Boss Element Hugo Boss“.

Vis dėlto, kai kuriems jaunuoliams patinka pabrėžti vyriškumą ir rafinuotą stilių, tad tokiems Kalėdoms vertėtų paieškoti aštresnių aromatų. Jiems turėtų patikti viliojantis tualetinis vanduo „Chanel Bleu de Chanel“ ar vyrišką eleganciją atskleidžiantys kvepalai „Gucci By Gucci“.

Tikriems džentelmenams

Džentelmenai niekuomet nestokoja vyriškumo, todėl jiems reikia rafinuotą eleganciją pabrėžiančių aromatų. Tokie aromatai dažniausiai tinka 25 metų ir vyresniems vyrams, kurie išsiskiria geru skoniu madai ir mėgsta atkreipti aplinkinių dėmesį. Tokiems bus reikalingi išskirtiniai kvepalai („Tom Ford Noir“ – vienas geriausių pasirinkimų) ar šiek tiek paprastesni rytietiškų prieskonių aromatai, pavyzdžiui, „Bulgari MAN“.

Seneliui

Senjorams taip pat reikalingas solidus ir tuo pačiu stilingas aromatas, kuris leistų atkleisti vyriškumą ir sukauptą patirtį, tačiau tuo pačiu dvelktų modernumu ir šiuolaikiškomis idėjomis. Rafinuotą žavesį šiuo atveju padės atskleisti praktiškai bet kurie „Tom Ford“ kvepalai, o jeigu norisi šiek tiek aštrumo, jo suteiks medienos aromatai – jūsų senelį tikrai turėtų sužavėti „Paco Rabanne 1 Million“ tualetinis vanduo.

Nesenstanti klasika

Kai kuriems kvepalams negali atsispirti nei vienas vyras – klasikinės sudedamosios dalys užtikrina malonų jų aromatą, kuris išryškina vyriškumą, tačiau tuo pačiu nėra pernelyg iššaukiantis, tad tokie variantai tiks tuomet, kai nepavyks surasti unikalias savybes pabrėžiančio kvapo. Muskuso ir gaivių natų derinys dažniausiai puikiai įvertinamas, tad šiuo atveju drąsiai galite rinktis „Jean Paul Gaultier Le Beau Male“ ar „Acqua Di Gio By Giorgio Armani“. Visi šie kvepalai gera kaina parduodami pigu.lt elektroninėje parduotuvėje.

Pasirinkti tikrai bus iš ko, o jeigu vis dar šiek tiek abejojate, turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kokiu aromatu šiuo metu dvelkia vyriškiai – tai padės greičiau nuspręsti, kokie kvepalai padarytų jam įspūdį per Kalėdas.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai