Kaip ilgalaikį manikiūrą išsaugoti dar ilgiau

Graži moteris / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-14 14:59
Nagus ir rankas prižiūrėti būtina ištisus metus. Vis dėlto vasara – tai laikas, kai tvarkingi ir gražiai nulakuoti nagai gali būti svarbiau nei gražus makiažas. Specialistai pastebi, kad siekdamos geriausio rezultato nemažai moterų renkasi ilgai išliekantį manikiūrą. Tačiau tokiam manikiūrui taip pat reikalinga priežiūra.

„Šiltuoju metų laiku nagus intensyviai veikia saulė, jie greičiau auga, todėl nagų ir rankų priežiūra reikalauja ypatingo dėmesio. Vienas iš populiariausių metodų, padedančių džiaugtis ilgai išliekančiu manikiūru, yra ilgalaikis lakavimas. Svarbiausia pasirinkti patikimą specialistą ir mėgstamą nagų spalvą“, – sako el. parduotuvės „Pasiutus Lapė“ atstovė Skaistė Tebelškienė.

Norint kuo ilgiau džiaugtis ilgalaikio manikiūrio rezultatais reikia ne tik profesionalaus specialisto pagalbos, bet ir tinkamos rankų priežiūros. Pateikiame šešis patarimus, kurių reikėtų laikytis, norint ilgiau mėgautis manikiūru.

Apsauga. Gražų manikiūrą visų atostogų metu išsaugosite, jeigu naudosite specialiai nagų odelėms bei nagams skirtą aliejuką. Pasitepkite juo prieš saulės vonias ir po jų.

Drėkinimas. Nepamirškite naudoti rankų odą drėkinantį kremą. Turėti jį ant savo naktinio staliuko ir rankinėje – tiesiog būtina.

Poilsis. Nuolat stebėkite savo nagų būklę. Tarp ilgalaikių lakavimų rekomenduojama daryti pertraukas. Nevarginkite savo nagų per dažnomis procedūromis.

Manikiūras. Namų sąlygomis nagus tvarkykitės itin atsargiai. Nagams formą suteikite sausiems. Odeles tvarkykite tik jau suteikusios nagui norimą ilgį ir formą. Šią procedūrą pradėkite prieš tai rankas pamirkiusi vonelėje. Odeles atstumkite švelniai, naudodamos medinę manikiūrinę apelsinmedžio mentelę.

Tausojimas. Saugokite nagus, nenaudokite jų etiketėms nuimti ir panašiems smulkiems darbeliams. Naudokite tam skirtus įrankius. Darbuodamasi sode ar atlikdama buitinius darbus būtinai dėvėkite pirštines.

Lako nuėmimas. Ilgalaikį nagų laką nusiimkite pas specialistą arba tik išklausiusi paaiškinimo, kaip šią procedūrą atlikti teisingai, kad nesugadintumėte nagų.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai