Kaip gimė Mirandos Kerr vestuvinė suknelė

Miranda Kerr ir Evanas Speigelis / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Nors garsus modelis Miranda Kerr ir „Snapchat“ įkūrėjas Evanas Spiegelis susituokė gegužės mėnesį, keletą vestuvių nuotraukų, darytų žymaus fotografo Patricko Demarchelier'o, pora paviešino neseniai. Ir visi turėjo progą apžiūrėti įspūdingą Mirandos vestuvinę suknelę, kurią kūrė dizainerė Maria Grazia Chiuri.

Vestuvių vakarienėje dalyvavo patys artimiausi porai žmonės – jų buvo 45. įdomus faktas: prieš vestuves pora praktikavo jogą – jauduliui numalšinti. Ir vis tiek jaunoji prisipažino, kad per ceremoniją apsiverkė.

✨❤️✨

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on

Pora susižadėjo pernai liepos mėnesį. Nuo pat to momento Miranda pradėjo svajoti apie vestuvinę suknelę. Didžiausią įspūdį jai buvo palikusi aktorės Grace Kelly vestuvinė suknelė, kuomet 1956-aisiais ji ištekėjo už Monako princo Rainiero. Grace suknelę kūrė Holivudo dizainerė Helen Rose.

Užduotį – sukurti įspūdingą suknelę – Miranda patikėjo pernai „Dior“ mados namams pradėjusiai vadovauti Mariai Graziai Chiuri, nors iki tol modelis dizainerės nepažinojo. Kaip amerikiečių „Vogue“ teigė Miranda, „Turbūt kiekvienos merginos svajonė yra apsivilkti „Dior“ kūryba per savo vestuves“. Ir pridūrė, kad suknelė, kuri visiškai uždengia kūną, suteikia tyrumo ir paslapties. Mat Miranda, nepaisant to, kad yra daug pozavusi su bikiniu ar apatiniais, iš prigimties yra kukli ir nedrąsi.

Modelis ir dizainerė susitiko praėjusį rudenį Paryžiuje aptarti detalių. Vėliau darkart susitiko Los Andžele – likus kelioms savaitėms iki vestuvių. Iš to gimė ši suknelė kaip iš pasakos – ilga, vienspalvė, padengta lelijomis.

Thank you Maria Grazia Chiuri and @dior for creating my dream wedding dress ✨❤️????????????

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on

Anksčiau modelis buvo ištekėjusi už garsaus aktoriaus Orlando Bloomo. Jie turi šešiametį sūnų Flynną ir draugiškus ryšius palaiko iki šiol.

Skaitykite daugiau