Kaip gerai uždirbti pagal savo Zodiako ženklą?..

Pinigai ir Zodiako ženklai / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Neretai kone verčiamės per galvą, kad atliktume vieną ar kitą darbą, tačiau sekasi ne taip gerai, kaip norėtųsi. Astrologai teigia, kad jei rinkdamiesi darbą ir reikiamas atlikti užduotis atsižvelgtume į savo Zodiako ženklo ypatybes, būtų gerokai lengviau ir dirbti, ir uždirbti.

Specialybės, susijusios su rizika, energingumu, konkurencija, – Ugnies ženklų atstovams

Skirtingų stichijų atstovai turi skirtingus pomėgius ir poreikius. Ugnies ženklams būdingas dinamiškumas, todėl siekiant uždirbti jiems reikėtų tuo pasinaudoti. Štai Avinas turi daugybę idėjų, energijos, užsibrėžęs tikslą, pamiršta visa kita aplink, tai tampa tarsi jo gyvenimo misija, kurią norėdamas įgyvendinti jis neskaičiuoja nei laiko, nei pinigų. Taip pat šio ženklo atstovai labai mėgsta dirbi savarankiškai ir būti įvertinti. Todėl geriausiai uždirba tada, kai jam niekas netrukdo, kai turi šimtaprocentinę laisvę.

Šaulys, panašiai kaip Avinas, yra ambicingas ir apsukrus. Jam patinka rizikuoti ir konkuruoti. Tai jį tarsi užveda. Jam sekasi neblogai uždirbti įtikinėjant kitus, tačiau leisti pinigus neturi didelio poreikio, todėl gali nemažai sutaupyti.

Na, o karališkieji Liūtai visada trokšta vadovauti, be to, tai sugeba daryti labai subtiliai. Jie visada didžiuojasi savo laimėjimais, todėl mėgstamą ir jiems tinkamą darbą stengiasi atlikti nepriekaištingai. Jie puikiai susitvarko su stambaus masto projektais, mėgsta meną, gali atstovauti įmonei kaip spaudos atstovai, apskritai moka tinkamai pristatyti bet kokią savo veiklą.

Jaučiai – puikūs nekilnojamojo turto agentai, kulinarai. Nors gali būti geriausi įmonės darbuotojai, tačiau visada turi tikslą dirbti sau.

Žemės stichijos ženklai – gabūs analitikai

Žemės ženklams labai patinka konkrečios užduotys, jie turi kur kas mažiau idėjų nei Ugnies ženklai, tačiau griežtai laikosi terminų ir yra atidūs smulkmenoms. Štai Jaučiai – apsigimę darbomanai, nuovokūs ir užsispyrę, gali nuosekliai arti ne vieną vagą. Jie – puikūs nekilnojamojo turto agentai, kulinarai. Nors gali būti geriausi įmonės darbuotojai, tačiau visada turi tikslą dirbti sau.

Mergelei svarbiausia karjera ir pinigai, kad ir kaip sunku joms būtų tai pripažinti. Jos gali drąsiai žongliruoti finansais, taip pat atidžiai ir nuosekliai dirbti buhalterio darbą. Taip pat Mergelės – puikūs vadovai, kurie pirmi ateina į darbą ir paskutiniai išeina, be to, dėl to nepersekioja savo pavaldinių. Tiesa, joms labai svarbu pernelyg nesusikoncentruoti į smulkmenas, kad matytų visumą.

„Tikslas pateisina priemones“, – taip pasakytų dažnas Ožiaragis ir tokiu būdu atskleistų, kad jam labai svarbu kryptingumas. Todėl daugybė Ožiaragių vadovauja stambioms įmonėms. Šio ženklo atstovams nebūdingi sentimentai, todėl jie visai nesinervina, kai būdami vadovais, turi ką nors atleisti. Tai gabūs bankininkai, verslininkai, finansų patarėjai ir strategai.

Mergina biure / „Fotolia“ nuotr.

Oro ženklams kaip oro reikia bendravimo

Vandeniui, Dvyniui, Svarstyklėms nuolat reikia būti įvykių sūkuryje, gauti naujos informacijos. Tik tada jie jaučiasi puikiai, tik tai jiems suteikia pojūtį, kad gyvenimas nebėga pro šalį. O jei dar visą šią informaciją gali kontroliuoti, apskritai gali gyventi darbe. Taigi Oro ženklų atstovai neretai sukasi žiniasklaidoje, nepakeičiami paslaugų sferoje yra sumanūs patarėjai ar mokymų vadovai. Vandeniui svarbu nuolat bendrauti su įdomiais žmonėmis, išbandyti naujas technologijas, todėl tarp šio ženklo žmonių nemažai IT specialistų, žurnalistų, mokslininkų. Jie apskritai labai mėgsta darbuoti savarankiškai.

Vandeniui, Dvyniui, Svarstyklėms nuolat reikia būti įvykių sūkuryje, gauti naujos informacijos. Tik tada jie jaučiasi puikiai ir jaučia, kad gyvenimas nebėga pro šalį.

Dvyniai – komunikacijos pavyzdys. Ryšį užmegzti gali su bet kuo ir iššniukštinėti net slaptą informaciją. Jie gali drąsiai darbuotis net keliose darbovietėse arba dirbti labai dinamišką darbą. Nors Dvynių pajamos retai būna pastovios, jie moka savo pinigus sumaniai tvarkyti ir naudos gauti pasinaudoję turima informacija.

Svarstyklės sugeba kitus žmones pajungti savo poreikiams, todėl neretai uždirba ne pačios, o per kitus. Jos – harmonijos ir diplomatijos pavyzdys, todėl yra puikios derybininkės, mokytojos, kritikės. Puikiai apdoroja turimą informaciją ir subtiliai ją pateikia kitiems, todėl gali būti stiliaus naujienų pranešėjos.

Slapti žaidimai – Vandens ženklų stichija

Vėžiui, Skorpionui ir Žuvims patinka veikti tik viską gerai apgalvojus ir suplanavus. Labai nemėgsta, kai reikia ką nors atlikti spontaniškai. O didelę finansinę sėkmę jiems atneša rizikingi, bet gerai apgalvoti sumanymai.

Vėžiai – vieni geriausių Zodiako psichologų. Jie intuityviai jaučia, ko kam ir kada reikia, todėl puikiai gali dirbti ne tik psichologo, darželio auklėtojo ar derybininko darbą, bet ir tose srityse, kur gali pritaikyti savo gebėjimus užmegzti ryšius ir palaikyti pažintis.

Vėžiui, Skorpionui ir Žuvims patinka veikti tik viską gerai apgalvojus ir suplanavus.

Didžiuliai pinigai ir stambios investicijos – Skorpionų pasaulis. Šio ženklo atstovai kur kas labiau nei kas nors kitas mąsto nestandartiškai, todėl yra nepakeičiami strategai, tačiau, priešingai nei Ožiaragiai, neveikia tiesiai, o pasitelkia „povandenines sroves“. Jie puikūs detektyvai, psichologai, mokytojai.

Žuvys – vienas mistiškiausių Zodiako ženklų. Jos, kaip ir kiti Vandens ženklai, turi puikią intuiciją, kuri padeda susirasti ir mėgstamą darbą. Gali būti puikūs dvasininkai, gydytojai, mokytojai, menininkai. Taip pat jos gali neblogai uždirbti iš pardavimų, susijusių su skysčiais ar maistu.

Skaitykite daugiau