Kaip suformuoti Caros Delevingne stiliaus antakius?

Cara Delevingne / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-19 08:14
Jau praėjusiais metais ant podiumo ir reklaminėse nuotraukose buvo galima pastebėti nemažai modelių vešliais, tamsiais antakiais. Šiemet Caros Delevingne antakių nori visos! Dalinamės patarimais, kaip formuoti, dažyti ir prižiūrėti vešlius antakius.

Greita paieška su žodžiu „brows“ (angl. antakiai) „Instagram“ tinkle išmeta tūkstančius nuotraukų. Merginos ir moterys iš viso pasaulio dalinasi asmenukėmis, kuriose jų veidus rėmina ryškūs antakiai. Tinklalapyje „Pinterest“ įvedus tą patį raktažodį „brows“, paieška tuojau pat siūlo Camillos Belle, Lily Collins ir Cara Delevingne nuotraukas, o pagrindinis akcentas veiduose – antakiai.

Panašu, jog išlikti abejingai šiai grožio tendencijai – sunku. Štai keli svarbūs patarimai, kokias priemones pasirinkti ir kaip jas naudoti, jei norite, kad veidą puoštų ryškūs ir vešlūs antakiai: 

1. Pieštukas

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

Pasirinkite norimos spalvos antakių pieštuką (geriausia – keliais tonais tamsesnį už jūsų natūralių antakių) ir juo padenkite tuščias vietas arba ten, kur plaukeliai auga netankiai. Baigusi paimkite makiažo šepetėlį minkštais šereliais ir švelniai perbraukite per antakius – taip per ryškios pieštuko linijos susilies ir atrodys natūraliau. Jei norite, kad išretėję antakiai taptų vešlesni, vakarais švarius antakius patepkite trupučiu ricinos aliejaus ir pašukuokite.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Pinup Girls“ narės pristatė pavasario-vasaros makiažo tendencijas

2. Antakių šešėliai

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.
Antras produktas, kurio prireiks – antakių šešėliai. Lėtais judesiais ir plonais potėpiais padenkite antakius šešėliais tose vietose, kur piešėte pieštuku. Jei tepsite palengva, makiažas laikysis visą dieną. Rinkoje dabar yra nemažas antakių šešėlių spalvų pasirinkimas. Taigi, verta pasinaudoti nedidele gudrybe: vidinę antakio pusę denkite vos šviesesniu tonu, o patį linkį ir antakio galą – tamsesniu.


3. Antakių gelis

Gamintojo nuotr.
Gamintojo nuotr.

Antakių formavimą užbaikite antakių geliu. Šis mūsų rinkoje kol kas nelabai populiarus produktas būna tiek bespalvis, tiek su spalva. Antakių gelis paprastai būna su šepetėliu. Perbraukus šepetėliu pagal natūralią plaukelių augimo kryptį antakiai užfiksuojami, tad spalva ir forma išlieka ilgiau.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai