Kaip feniksas iš pelenų: Macaulay Culkino žvaigždė suspindo ant „Gucci“ podiumo

Macaulay Culkinas tapo „Gucci“ modeliu / „Scanpix“ ir „Vida Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-11-04 13:57
Pamatyti „Gucci“ podiumu žygiuojančią garsenybę – anaiptol ne naujiena. Antradienį Los Andžele įvykęs mados renginys „Meilės paradas“ taip pat nebuvo išimtis. Vis tik pavasario-vasaros kolekcijos pristatymo metu podiumu išdidžiai einanti „Vienas namuose“ žvaigždė Macaulay Culkinas privertė išsižioti ne vieną.

Italų mados namų „Gucci“ kolekcijos pristatymas Los Andžele sutraukė visą būrį garsenybių. Vis tik ne visos Holivudo, muzikos ir pramogų pasaulio įžymybės buvo tik stebėtojos – kai kurios jų žingsniavo podiumu tapusia Holivudo žvaigždžių alėja, vilkėdamos ekstravagantiškus „Gucci“ apdarus.

Didžiausiu vakaro siurprizu neabejotinai tapo kultinės kalėdinės juostos „Vienas namuose“ pažiba – aktorius Macaulay Culkinas.

Macaulay Culkinas tapo „Gucci“ modeliu / „Vida Press“ nuotr.
Macaulay Culkinas tapo „Gucci“ modeliu / „Vida Press“ nuotr.

Buvusi kino žvaigždė atrodė labai pasitikinti savimi – debiutas ant podiumo, rodos, jo visai negąsdino. M.Culkinas vilkėjo havajietiškus marškinius, smėlio spalvos kelnes ir gėlėtą bomber stiliaus striukę. Galutiniu įvaizdžio akcentu tapo tamsinti septintojo dešimtmečio stiliaus akiniai ir juodos klumpės.

„Macaulay Culkino, buvusios vaikų žvaigždės pasirodymas – tarsi siužeto posūkis“, – sakė „Vogue“ atstovė Alice Cary.

Visuomenės nuostaba pamačius M.Culkiną ant podiumo yra visiškai suprantama. Vaikystėje nusifilmavęs ne vienoje jauniesiems žiūrovams skirtoje juostoje, suaugusio aktoriaus karjeros jis taip ir neišvystė, tad ekranuose yra matomas gana retai.

Macaulay Culkinas „Gucci“ kolekcijos pristatyme / „Scanpix“ nuotr.
Macaulay Culkinas „Gucci“ kolekcijos pristatyme / „Scanpix“ nuotr.

Vis tik 2020-ųjų vasarį M.Culkinas ėmė garsiau kalbėti apie ketinimus grįžti prie aktorystės. Mėnesio pradžioje jis prisipažino bandęs gauti vaidmenį Quentino Tarantino juostoje „Vieną kartą Holivude“, nusifilmuoti su tuntu garsių aktorių, gal net laimėti „Oskarą“ kaip jo kolega Bradas Pittas.

Deja, aktorius patyrė fiasko – filmo atranka susiklostė tragikomiškai. „Tai buvo tikra katastrofa. Tikriausiai net pats savęs nebūčiau samdęs“, – juokėsi Macaulay.

Tų pačių metų vasario pabaigoje paskelbta, kad Macaulay Culkinas jungiasi prie populiaraus serialo „American Horror Story“ ir filmuosis 10-tame jo sezone. Tai – pirmas reguliarus M.Culkino vaidmuo televizijos seriale. 

Kieranas Culkinas / „Scanpix“ nuotr,
Kieranas Culkinas / „Scanpix“ nuotr,

Nepaisant bandymų sugrįžti į kiną, žvilgsniai nuo Macaulay jau kurį laiką krypsta į kitą Culkiną – jo brolį Kieraną. Vogue.co.uk rašo, kad M.Culkino pasirodymas „Gucci“ kolekcijos pristatyme galimai yra bandymas susigrąžinti dėmesį ir nukreipti augantį susidomėjimą jo jaunesniuoju broliu.

Apie perspektyvų aktorių Kieraną Culkiną vis garsiau kalbama dėl vaidmens HBO šedevre „Sėkmė“ – Romano Ray personažas jam padėjo pelnyti gerbėjų armiją ir kritikų pripažinimą.

Jaredas Leto „Gucci“ kolekcijos pristatyme / „Scanpix“ nuotr.
Jaredas Leto „Gucci“ kolekcijos pristatyme / „Scanpix“ nuotr.

Be Macaulay Culkino, podiumu žingsniavo ir kitos įžymybės. Vieni ryškiausių vardų „Gucci“ modelių sąraše – aktorius Jaredas Leto ir aktorė bei dainininkė Jodie Turner-Smith, įvardijami kaip šių mados namų kūrėjų mūzos.

„Meilės parade“ kūrybos direktorius Alessandras Michele pristatė daugiau nei 100 įvaizdžių, kuriuos demonstravo Holivudo bulvaru žingsniuojantys modeliai.

Jodie Turner-Smith / „Scanpix“ nuotr.
Jodie Turner-Smith / „Scanpix“ nuotr.
Miley Cyrus ir Billie Eilish „Gucci“ kolekcijos pristatyme / „Scanpix“ nuotr.
Miley Cyrus ir Billie Eilish „Gucci“ kolekcijos pristatyme / „Scanpix“ nuotr.

Į didžiulį mados renginį „Gucci“ kūrybos direktorius sukvietė apie 500 išskirtinių svečių. Jų tarpe – aktorės Gwyneth Paltrow, Dakota Johnson, Salma Hayek, Natasha Lyonne, Olivia Wilde, tenisininkė Serena Williams, taip pat ryškios muzikos žvaigždės – Billie Eilish, Lizzo, Miley Cyrus ir reperis Tyler, the Creator.

Naujausi straipsniai