Kaip Edita Vilkevičiūtė puoselėja grožį: modelis anketoje surašė savo ritualus ir taisykles

Edita Vilkevičiūtė / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-15 11:47
Bene garsiausias visų laikų modelis iš Lietuvos Edita Vilkevičiūtė (26) žurnalui W atskleidė savo grožio paslaptis. Gražuolė tikino, kad jos grožio eliksyras – tyras vanduo, o sveikais ir nenualintais plaukais pasigirti gali, nes juos išplovusi visad leidžia išdžiūti patiems.

Bendraudama su žurnalo W kūrėjais E.Vilkevičiūtė sutiko užpildyti anketą. Atsakymai į klausimus ir atskleidė modelio grožio paslaptis. 

Jūsų išvaizda: Gaivi. Paprasta. Kieta. 

Kasdienės grožio procedūros: Nuolat stengiuosi, kad oda būtų itin švari. Naudoju „CosMedix“ odos valiklį, toniką, veido kremą, taip pat akių kremą. Prausiu veidą kasryt ir kas vakarą, niekad neinu miegoti nenusivaliusi makiažo. 

Sporto įpročiai: Niujorke turiu trenerį. Kai būnu šiame mieste, nuolat einu pasportuoti su ne per daug sunkiais svoriais. Keliaudama taip pat stengiuosi pasimankštinti. 

Būtiniausios grožio priemonės: „Serge Lutens“ lūpų pieštukas, „RMS“ akių šešėliai, „Tom Ford“ pudra ir skaistalai, „Laura Mercier“ kamufliažas. 

Odos priežiūros paslaptys: Sveika mityba, daug vandens, kruopštus odos valymas. 

Pasiruošimas vakarui: Kasdien naudoju šiek tiek makiažo pagrindo, pasidažau blakstienas ir užtepu šiek tiek skaistalų. Vakarui belieka pridėti šiek tiek akių šešėlių ir lūpų pieštuko. 

Plaukų džiovintuvas ar savaime išdžiūvę plaukai? Savaime išdžiūvę. 

Geriausias mamos patarimas: Niekada netapk snobe ir būk savimi.

Būtinas pasilepinimas: Ilga diena SPA. 

Mėgstamiausia gydomoji priemonė: „CND Solaroil“ aliejus nagams.

AOP nuotr.
AOP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai