Kaip dėvėti trumpintus marškinėlius?

Trumpa palaidinukė be rankovių / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-03-27 13:37
Jei jūs prisimenate dešimtojo praėjusio dešimtmečio madas, jau galite pradėti baisėtis. Bet tendencijos negrįžta aklai ir trumpinti marškinėliai, demonstruojantys pilvą, šiandien dėvimi (ačiū mados dievui) ne su džinsais žeminta talija. O ir patys drabužiai visai kitokie.

Penki būdai, kaip nešioti trumpintus marškinėlius ir neatrodyti kaip viešnia iš praeities: 

1. Rinkitės ne per daug aptemptus marškinėlius, pirmenybę teikite negiliai iškirptei ir modeliams su rankovėmis. Iš esmės tai griežto stiliaus drabužėlis, vienintelis nerūpestingas jo elementas – ilgis. Tačiau šiandien trumpi marškinėliai – subtili užuomina, o ne „seksualumo bomba“ (esminis skirtumas, palyginti su senąja tendencija!).

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

2. Jei „viršus“ striukas, „apačia“, atitinkamai, turėtų jį atsverti. Tai yra: prie trumpų marškinėlių derinamas respektabilus sijonas paaukštinta talija, it atklydęs iš šeštojo dešimtmečio madų žurnalo. (Bambą tegu rodo Miley Cyrus!) Jis neturi būti aptemptas (pamenate frazę apie seksualumo užuominą?!). Idealus modelis – platėjantis į apačią, klostuotas ar plisuotas. Ilgis – iki blauzdos vidurio arba kiek trumpesnis, tačiau pageidautina – dengiantis kelius. Jei pasirinksite vienodą palaidinės ir sijono spalvą ar panašų motyvą, atrodys, kad dėvite kostiumėlį su ta pačia užuomina. 

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

3. Kelnes taip pat rinkitės paaukštinta talija – štai kur idealiai derės platus ir laisvas siluetas, kurį beveik užmiršome, kaip nešioti! Trumpas viršus – vienas iš variantų, su kuo jas galima dėvėti. Viena kelnių ir palaidinės spalva – idealus būdas sukurti įmantrų derinį.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

4. Prie tokio derinio tiks grakštūs bateliai aštria nosimi. Kulnas turėtų būti plonas ir – jei tokius nešiojate – gana aukštas. Pamirškite platformas – būtų gerai, kad jos nukeliautų į mados skaistyklą ir ten pagulėtų kelerius metus, gal kada dizaineriai sugalvos, kaip pritaikyti šitas kanopas, kad jos nežalotų kojų grožio. Spalvos – arba kontrastinės (batai – kaip spalvinis akcentas), arba pastelinės, pavyzdžiui: kūno (nedidelė gudrybė, padedanti vizualiai pailgi kojas), rausva, gelsva  žalsva.

15min.lt

Temos:

Mada

Naujausi straipsniai