Kaip dekoruoti nagus „negative space“ stiliumi?

Dekoruoti nagai / ©Instagram/trnailart nuotr
Dekoruoti nagai / ©Instagram/trnailart nuotr
Šaltinis: Elaima.lt
2015-07-23 16:47
AA

„Negative space“ – nagų lakavimo stiliaus pavadinimas, dažnai skambantis vasaros madingų įvaizdžių apžvalgose. Šiuo būdu nagai dekoruojami taip, kad liktų nenudažytų plotelių ir jie taptų organiška piešinio dalimi.

Toks manikiūras sukuriamas naudojant trafaretus, lipnios juostelės gabalėlius arba paprasčiausiai paliekant nedažytus plotelius. Galite tradiciškai pirma padengti nagus lako pagrindu, o paskui pasidarbuoti spalvotu laku. Bet nedažyti lopinėliai gali būti visiškai natūralūs, t. y. be lako pagrindo.

Manikiūras / Vida Press nuotr.

Norisi pabrėžti: nereikia būti profesionale, kad pasidarytum tokį manikiūrą! Juk nesunku palikti vertikalią, horizontalią, įstrižą juosteles be spalvos, nudažyti tik nagų mėnuliukus arba, atvirkščiai, neliesti jų – paryškinti tik viršutinę nagų dalį?

TAIP PAT SKAITYKITE: Greitoji grožio pagalba

Manikiūrą kaip visada patartina baigti viršutinio sluoksnio laku, bet nedažytų lopinėlių galima juo ir nedengti. 

Įdomus variantas – skirtingai dekoruoti nagai. Dailiai atrodo tiek pastelinio, tiek sodraus lako ir natūralios nago spalvos „tandemas“. Jei dievinate klasikinį juodos ir baltos derinį, sukurkite „negative space“ naudodama jį – atrodys „karštai“. Manikiūrą kaip visada patartina baigti viršutinio sluoksnio laku, bet nedažytų lopinėlių galima juo ir nedengti. 

Jei norisi, kad spalvotų vietų kontūrai atrodytų idealiai tikslūs, trafaretas padėtų. Kai šio nėra, praverčia nagų lako koregavimo priemonė – ja galima patiesinti lako pakraščius, nuvalyti jį ten, kur jo neturi būti. Kita vertus, tikslumas nėra būtinas, visokie lako bangavimai ir nutekėjimai sukuria žavios meniškos netvarkos įspūdį. 

Šiame trumpame filmuke puikiai pademonstruota, kaip dekoruoti nagus „negative space“ stiliumi, naudojant lipnias juosteles. 

„Negative space“ variantai

1. Nudažytas tik pats nago pakraštys (viršuje arba apačioje).

2. Nagą „skaldo“ įvairaus pločio juostelės ir geometrinės figūros. Gali būti naudojama viena ar kelios spalvos.

3. Nudažytas tik nago mėnuliukas arba, atvirkščiai, tik virš jo esanti nago dalis.

4. Nago dekoras – širdelės, gėlytės ir pan., o figūros išgaunamos jas padengiant spalva arba, atvirkščiai, paliekant nedažytas.

5. Spalvotu laku padengiami nago viršus, apačia ir vienas kraštas – taip, kad atsirastų spalvotas pusratis. Efektingai atrodo spindinčios metalu ir natūralios nago spalvų derinys.

„Negative space“ variantų – daug daugiau, nei čia išvardyta. Eksperimentuokite! O įkvėpimui – keletas nagų dekoravimo pavyzdžių šiuo būdu iš „Instagram“ tinklo.  

 

#handpainted #black #nailart #gelnails #nails #blacknails #negativespace #crosses #stripes #naildesign #nailsbynilla

A photo posted by Pernilla Backman (@nailsbynilla) on

 

Ombre with negative space arrows #nailart #naildesign #handpainted #ombrenails #negativespace #nailobsessed

A photo posted by Kate b (@iamkatebaldwin) on