Kaip Deivis Norvilas vietoj „Lexus“ žmonai padovanojo Leksą – Renata apie šunį nesvajojo

Deivis Norvilas ir Renata Norvilė su savo augintiniu Leksu
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Apie dainininkų Deivio ir Renatos šuniuko Lekso atsiradimą šeimoje yra daugybė istorijų. Viena versija, sako, kad Deivis mylimajai dovanojo „Lexus“, bet padovanojo šuniuką Leksą, o kita versija – dainininkas įsigydamas šunį tiesiog norėjo daugiau laiko praleisti miškuose.

Tikrąją istoriją pavyko išsiaiškinti laidos „Gyvūnų pasaulis“ komandai.

„Vyras labai norėjo šuniuko ir jį įsigijo. O tik po to tarėmės, kas jį prižiūrės, kas vaikščios, šers ir t.t.“, – teigia Renata, kuri tuo metu, kai Leksas atsirado šeimoje, laukėsi vaikelio ir apie jokį keturkojį nesvajojo. 

„Mes turime sodybėlę, mes šiek tiek medžiojame ir aš labai norėjau. Kaip sodyboje neturėti šuns, tokios valdos! Fainai būtų, kad bėgiotų ir palotų, ir sargas būtų, ir medžioklei pagalbininkas.

Bet kriterijai mano buvo tokie, kad nebūtų agresyvus, kad su vaikais draugiškas, nepridarytų problemų“, – savo versiją pateikia Deivis.

Deivis Norvilas ir Renata Norvilė su savo augintiniu Leksu

Ir iš tiesų – jokių problemų nebuvo. Bavarų pėdsekys Leksas puikiai sutaria su visais. Ir Deiviu, ir Renata, ir su vaikais. Tačiau Leksas kartais mėgsta pabėgti. Kodėl?

Be to, laidoje žiūrovai pamatys, kaip mokyti šunį važiuoti automobiliu, negraužti daiktų, o ekspertai papasakojo, kokias dovanas labiausiai mėgsta keturkojai. 

„Gyvūnų pasaulis“ šeštadienio vakarą 17.55 val. per LNK.

Skaitykite daugiau