Kaip atrodys vienos gražiausių Holivudo porų Evos Mendes ir Ryano Goslingo vaikas?

Taip, anot menininko Joe Mullinso, turėtų atrodyti Evos Mendes ir Ryano Goslingo vaikai / AOP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Menininkas Joe Mullinsas naudodamasis šiuolaikinėmis technologijomis bando spėti, kaip atrodys puikia genetika apdovanotų aktorių Evos Mendes (40 m.) ir Ryano Goslingo (33 m.), kurie laikomi viena iš gražiausių Holivudo porų, vaikas.

Jeigu aktorių vaikas atrodytų taip, kaip spėja Joe Mullinsas, jis ar ji būtų išties žavingi. Menininkas pabandė sulieti Evos Mendes ir Ryano Goslingo veido bruožus į viena ir sukūrė tiek galimą mergaitės, tiek berniuko atvaizdą.

Evos Mendes ir Ryano Goslingo vaikas gal ir neatrodys visiškai taip, kaip pranašauja menininkas, tačiau be jokios abejonės, jis iš tėvų turėtų paveldėti puikią išvaizdą.

Eva Mendes ir Ryanas Goslingas / „Scanpix“ nuotr.

Žinia apie tai, kad garsioji pora taps tėvais, pasklido praėjusį trečiadienį. Pranešama, kad Eva Mendes nėščia yra jau septintą mėnesį ir vaikelis gims dar šią vasarą! Viešumoje Eva Mendes nesirodo nuo kovo mėnesio.

Pora susipažino 2011-aisiais juostos „Niujorko šešėlyje“ („Place Beyond the Pines“) filmavimo aikštelėje ir netrukus pradėjo susitikinėti. Šis vaikelis abiem bus pirmas.

Eva Mendes ir Ryanas Goslingas / „Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau