Kaip atrodo princo Williamo šeimos kasdienybė: atskleidė, kokiu ritualu prasideda dažnas rytas

Princas Williamas ir Kate Middleton su vaikais George'u, Charlotte ir Louisu / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-12-06 08:01
Princas Williamas ir Kate Middleton apie asmeninį gyvenimą nėra linkę atvirauti. Visgi visai neseniai Kembridžo hercogas prakalbo apie už uždarų rūmų durų verdančią šeimos kasdienybę. Pora kartu su savo trimis vaikais – aštuonerių George'u, šešerių Charlotte ir trejų Louisu – mėgaujasi ir smulkiais džiaugsmais, ir rūpesčiais.

Kartu su „Apple Fitness+“ parengtame pokalbių cikle „Time to Walk“ princas Williamas papasakojo apie savo šeimos kasdienybė. Pirmoje laidoje, skirtoje raginti klausytojus dažniau vaikščioti pėsčiomis, dalyvavęs princas Williamas atskleidė, kad ir pats mėgsta pasivaikščiojimus.

Kembridžo hercogas atviravo, kad jiedu su Kate siekia, jog atžalos turėtų įprastą vaikystę. Būtent tokia galėjo mėgautis K.Middleton, prieš tapdama būsimojo Jungtinės Karalystės karaliaus žmona, tad ir pasivaikščioti šeima dažnai keliauja su vaikais. 

„Kate nori taip pat auklėti savo vaikus. Ji labai nori atžaloms suteikti normalią vaikystę“, – sakė hercogas.

Kate Middleton ir princas Williamas / „Scanpix“ nuotr.
Kate Middleton ir princas Williamas / „Scanpix“ nuotr.

Prakalbęs apie šeimos kasdienybę, Kembridžo hercogas atskleidė, kad kone kiekvienas jų šeimos rytas prasideda smagiu ritualu – princesės Charlottes ir princo George'o ginču dėl muzikinio kūrinio. Princas juokėsi, kad ne mažiau nei gardžių pusryčių vaikai nori ir virtuvės šokių vakarėlio.

„Daugelį rytų tarp Charlotte ir George'o vyksta didžiulė kova dėl to, kokia daina turi skambėti, – kalbėjo Williamas. – Aš stengiuosi visa tai suvaldyti ir vieną dieną teikti pirmenybę vienam vaikui, kitą dieną – kitam. Taigi vieną diena George'as išsirenka dainą, kitą – Charlotte.“

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine su vaikais / „Scanpix“/AP nuotr.
Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine su vaikais / „Scanpix“/AP nuotr.

Pasak princo Williamo, viena iš šiuo metu mėgstamiausių princo George'o ir princesės Charlottes dainų – atlikėjos Shakiros kūrinys „Waka Waka“.

„Joje – daug klubų judesių. Namie vyksta daug persirenginėjimų“, – pasakojo princas.

Jis taip pat atskleidė, kad Charlotte visuomet pasinaudoja galimybe parodyti savo šokio įgūdžius. Šešerių metų mergaitė lanko privačias baleto pamokas.

„Charlotte laksto po virtuvę su suknelėmis, baleto reikmenimis, – sakė laimingas tėtis. – Ji tiesiog eina iš proto, kai Louisas seka ją ir bando daryti tą patį. Tai yra tikra laimės akimirka, kai vaikai tiesiog mėgaujasi šokiais, šėlionėmis ir dainavimu.“

Princas Williamas su vaikais George'u, Louisu ir Charlotte/Kembridžo hercogienės Catherine nuotr.
Princas Williamas su vaikais George'u, Louisu ir Charlotte/Kembridžo hercogienės Catherine nuotr.

Pokalbio metu princas Williamas taip pat atskleidė tris savo mėgstamiausias dainas ir paaiškino, kodėl būtent šie kūriniai jam yra svarbūs. Pasirodo, Williamo ir Kate namuose skamba ne tik vaikų pamėgta „Waka Waka“ – pora taip pat mėgaujasi Tinos Turner hitu „The Best“. Pasak princo, būtent šią dainą jo mama mėgdavo leisti automobilyje, kai sūnus – Harry ir Williamą – veždavo į mokyklą. 

„Kai keliaudamas į mokyklą dainuoji, visas nerimas išnyksta. Tai leidžia visiškai pamiršti realybę ir pasinerti dainose. Tą dainą norisi paleisti ne kartą, kad atmintyje išlaikytumėte tą šeimos akimirką“, – dalijosi jis.

Trečioji Kembridžo hercogo mėgstama daina – grupės AC/DC hitas „Thunderstruck“.

„Turiu pasakyti, kai pirmą kartą jį paleidau, nors dabar jau jo klausiausi milijonus kartų, man atrodė: „Na, tai gana per sunki daina pirmadienio rytui. Tačiau dabar manau, kad tai geriausias pasirinkimas pirmadienio rytui. Jis tikrai pažadina, suteikia savaitei puikiausios nuotaikos nuotaikos ir jautiesi, kad gali padaryti bet ką. Bet ką“, – sakė princas Williamas.

Naujausi straipsniai