Kaip atrasti tobulą kvapą

Moterys parduotuvėje / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-04 12:33
Kvapas yra tai, kas apibrėžia žmogaus asmenybę. Tinkamai pasirinktas, jis tampa kasdienos dalimi, asmens vizitine kortele. Toks kvapas ne tik padeda jaustis komfortiškai ir užtikrintai jo šeimininkui, bet, atpažintas, kelia malonius jausmus ir artimiesiems.

Malonus kvapas, sklindantis nuo jūsų, kalba apie du dalykus – jūsų kūno chemiją bei polinkius. Atradus patinkantį kvapą, labai svarbu jį išbandyti ant odos. Tai, kas gerai kvepia iš buteliuko, nebūtinai gerai kvepės ant jūsų. Kiekvieno žmogaus skleidžiamas cheminis fonas šiek tiek kitoks ir turi didelę įtaką kvepalų kompozicijos atsiskleidimui. Idealaus kvapo paieška pareikalaus pastangų, bandymų ir laiko, tačiau yra keletas patarimų, kurie palengvins medžioklę.

Žinokite, kas jums patinka (ir kas ne)

Ar žinojote, kad kvapai glaudžiai susiję su prisiminimais? Pabandykite prisiminti pažįstamą kvapą. Veikiausiai kartu iškils ir vaizdinys. Besiskleidžiančių žiedų kvapas pavasario rytą, šviežias praūžusio lietaus aromatas pakeliui į mokyklą, o gal stiprus močiutės kvepalų kvapas, kuris jai išėjus dar ilgai užsilikdavo kambary. Pagalvokite apie pačius mėgstamiausius kvapus ir apie tuos, kurie raižo nosį iki pasibjaurėjimo, stebėkite, kokias emocijas jie sukelia. Dabar padarykite šių kvapų sąrašą – tai puikus būdas pradėti jūsų idealaus kvapo paieškas.

Rinkitės pagal kvapą ir jausmą

Nors kiekvienas kvapas vis kitoks, o, atsidūręs ant mūsų odos, susimaišo į visiškai unikalią kompoziciją, yra kelios kvapų kategorijos, kurios padeda orientuotis.

Gėlių kvapai

Šie aromatai yra kompleksiški ir dvelkia romantišku moteriškumu. Jie įkvepia pasitikėjimo ir jausmingumo. Vieni populiariausių tokių kvepalų ingredientų yra rožių, apelsinų žiedų, gardenijų, jazminų, lotusų, čampakų, frezijų, lelijų, ramunėlių ir kitų gėlių esencijos.

Populiariausi gėlių aromatai: „Guerlain Aqua Allegoria Rosa“, tualetinis vanduo „Versace Bright Crystal“, „Nina Ricci L'air Du Temps“, „Dior J’Adore Eau De Parfum“, „Chanel No 5 Parfum“.

Medienos kvapai

Svaigus tokių ingredientų, kaip pačiulis ir sandalmedis, medienos skambesys šiems aromatams suteikia įsižeminusią ir ramią asmenybę. Tokie kvapai prasklaido paslapties šydą ir palieka įkvėpimo aurą.

Populiariausi medienos kvapai: „Versace Versense“, „Elizabeth Arden Mediterranean“, „Juliette Has A Gun Not A Perfume“, „Tom Ford Venetian Bergamot“.

Citrusiniai kvapai

Šią kvapų asmenybę apibūdina energingi, gaivinantys citrinų, mėtų, žalios žolės, apelsinų bei bergamotės kvapai.

Populiariausi citrusiniai aromatai: „Calvin Klein CK One“, „Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae“, „Tom Ford Neroli Portofino“, „Giorgio Armani Armani Prive Eau de Jade“, „Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Bianca“.

Prieskoniniai kvapai

Nostalgiški vanilės, kavos ar tonka pupelių kvapai žadina atsipalaidavimą bei patogumą. Šie kvapai tarsi primena šiltą svetingumą bei įkvepia pasitenkinimo bei pasitikėjimo jausmą.

Populiariausi medienos aromatai: „Thierry Mugler Alien Oud Majestueux“, „Lancome La Nuit Tresor“, „Tom Ford Tobacco Vanille“.

Metas testui!

Kai jau išsirinkote sau labiausiai tinkamą aromatų šeimą, metas pradėti testą. Apsilankykite kvepalų parduotuvėje arba užsisakykite patikusių kvepalų bandomąjį variantą ir išbandykite juos skirtingomis sąlygomis. Kvėpinkitės, kai esate įsitempusi, kai esate lauke, darbe, leidžiate vakarą su draugais ir visur, kur tik sugalvojate. Jei kažkuriuo metu dėl kvapo esate neužtikrinti, keliaukite toliau – šis aromatas ne jūsų.

Nebijokite apsipirkti internetu! Pavyzdžiui, elektroninėje parduotuvėje pigu.lt galima rasti įvairių originalių kvepalų moterims ir vyrams. Detalus produkto aprašymas sudominusį kvapą padės pažinti labiau. Išsirinkę tą, kurį norėtumėte išbandyti, užsisakykite mažiausią siūlomą buteliuką. Paprastai mažiausios talpos aromatų kaina nėra didelė, o kiekio kaip tik pakanka tam, kad išbandytumėte kvapą pačiose įvairiausiose situacijose.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai