Kaip atpažinti, kad vaikinas jumis susidomėjęs?

Užsisvajojęs vyras. / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-22 19:00
Nors kūno kalbą kartais ir sunku suprasti, tačiau reikia nuo kažko pradėti, ar ne? Tikrai galima atrasti ženklų, rodančių, kad vaikinas su jums flirtuoja bei norėtų susipažinti artimiau.

Štai tinklalapis womanitely.com pateikia 10 ženklų, kuriuos vyrai sąmoningai arba ne siunčia jums ir parodo, kad mergina jam patinka.

Žavi šypsena

Nuoširdžiai pakelti lūpų kampučiai – vienas iš neabejotinų ženklų, jog vyriškis yra jumis susidomėjęs. Jei pastebėjote, jog jis jums šypsosi, tikriausiai yra tikimybė, jog jis nori prie jūsų prieiti. Galbūt jis drovisi, tad kodėl neįkvėpus jam pasitikėjimo savimi ir neužkalbinus jo pirmai? Žinoma, nėra nieko blogo užkalbinti patikusį vyrą. Tiesiog atsakykite jam šypsena, pradėkite pokalbį ir neapsimeskite ledo karaliene. Jei būsite sunkiai pasiekiama, galite ir atbaidyti patinkantį asmenį.

Paraudę skruostai

Galbūt žinote, kaip sunku yra flirtuoti su droviais vaikinais, tačiau tai nereiškia, jog išvis tokių vyrų reikėtų vengti. Jei pastebėjote, kad šalia jūsų esantis vyras paraudo, tai yra dar vienas ženklas, jog jis bando su jumis flirtuoti. Skruostų paraudimas yra kūno reakcija, kurios kontroliuoti praktiškai neįmanoma, todėl būkite tikra, jog jūs patikote.

Akių kontaktas

Šis kūno kalbos gestas gali būti apgaulingas, tačiau verta atkreipti į tai dėmesį. Bendraujant akių kontaktas yra labai svarbus, ir mums reikėtų naudoti tai kaip įmanoma dažniau. Priklausomai nuo to, kaip ilgai išlaikomas akių kontaktas, galima nuspręsti, ar vyras jumis susidomėjęs, ar ne. Jei jis sulaiko žvilgsnį ilgiau nei įprasta, tuomet įmanoma, jog patinkate jam. Juk flirtuodamos tikrai norime palaikyti akių kontaktą? Tą patį daro ir vaikinai. Visgi, jei vaikinas drovus, akių kontaktas gali ir nebūti labai ilgas.

Mėgdžiojimas

Kartais vyrai pamėgdžioja jiems patinkančios moters elgesį. O tai yra dar vienas flirto požymis. Kartais tai gali būti mirksėjimo dažnis ar kalbėjimo maniera. Pavyzdžiui, jūs juokiatės, jis irgi nusijuokia. Esmė tokia, kad visai natūralus dalykas yra pamėgdžioti tai, kas mums patinka. Be to, kai kurios internetinės pažinčių svetainės pataria vaikinams naudoti šią metodiką ir taip flirtuoti su patinkančiomis merginomis. Galbūt ir jūsų simpatija taip elgiasi?

Rankos ant klubų

Jei jis stovi įsirėmęs rankomis į klubus, o nykščius užkiša už diržo kilpelių, tuomet jis tikrai yra jumis susidomėjęs. Tokiu būdu vyras bando parodyti, jog jis pasitiki savimi ir yra tikras mačo. Galbūt toks gestas ir nėra itin gražus, tačiau tai irgi yra vienas iš flirto ženklų.

Švelnus prisilietimas

„Shutterstock“ nuotr.
„Shutterstock“ nuotr.

Jei jūsų simpatija prisiliečia prie jūsų, neabejokite, jog jam patinkate. Tačiau jei jis paliečia jus atsitiktinai, tuomet tai yra kitoks ženklas. Tai reiškia, jog vyras bando gauti jūsų dėmesio ir ieško patvirtinimo tęsti bendravimą su jumis. Jei jums patinka šis vaikinas, atsakykite tuo pačiu! Dauguma merginų ignoruoja tokius "netyčinius" prisilietimus, tačiau neturėtumėte taip daryti, galbūt jis yra jūsų būsimas vyras!

Galvos pakreipimas

Tai, kaip vyras pakreips galvą, irgi gali išduoti, ar jam patinkate. Jei jo galva šiek tiek nukreipta į jus, tuomet reiškia, jog jis įdėmiai jūsų klausosi ir yra susidomėjęs tuo, ką kalbate. Kai vyras jūsų klausosi, tai yra nuostabus jausmas, net jeigu ir nejaučiate jam stiprios simpatijos, ar ne?

Išsiplėtę vyzdžiai

Kartais mūsų akys pasako daugiau nei norėtume. Kai esame susižavėję ir susidomėję kuo nors, mūsų akių vyzdžiai pasidaro didesni. Jei mums kas nors nepatinka, atvirkščiai – susitraukia ir sumažėja. Jei pastebėjote, jog vaikino vyzdžiai didesni, tai yra dar vienas iš ženklas, jog jam tikrai patinkate.

Pakelti antakiai

Jūsų simpatija gali slėpti akis, būdamas šalia jūsų, nes jam patinkate. Tačiau jo antakiai bus pakilę. Jei jūs kalbate, o jo akys plačios ir antakiai pakelti, neabejokite – vyras flirtuoja su jumis. Palaukite ir pamatysite!

Nenustygsta vietoje

Negalite ramiai išbūti vienoje vietoje, jei kur nors šalia yra jums patinkantis vyriškis? Viskas normalu, jūs tiesiog jaudinatės, tačiau tai yra geras jaudulys. Normalu, kad šiek tiek nervinatės, nes nesate tikra, ar jis jums neabejingas. Jei pamatysite, jog ir jums patinkanti pusė jaudinasi, vadinasi, jog jam tikrai patinkate, tik jis bijo pirmas pradėti pokalbį.

Taigi, kadangi jau žinote akivaizdžius flirto ženklus, nebelaukite! Jei su jumis flirtuos, atsakykite atgal tuo pačiu, ir galbūt turėsite puikų pasimatymą. Sėkmės!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai