Kaip atkurti odos grožį artėjant rudeniui?

Veido odos serumas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-24 09:11
Labai tikėtina, kad vasara nusausino ir jūsų odą – nebent mažai deginotės, kasdien stropiai ir gausiai tepėtės drėkinamosiomis priemonėmis, kiekvieną kartą pasipliuškenusios sūriame vandeny druską nuo kūno nusiplaudavote gėlu vandeniu.

Vis dėlto odos priežiūros specialistai visoms pataria vasaros ir rudens sandūroje ją pamaloninti specialiomis procedūromis, intensyvesne priežiūra ir taip ištaisyti aplinkos veiksnių padarytą žalą. 

Keletas patarimų, kaip atkurti odos grožį:

1 patarimas: Būtinai nušveiskite suragėjusias veido ir kūno odos ląsteles, kurios ne tik ją pilkina, bet ir mažina kosmetikos priemonių poveikį. 

2 patarimas: Dabar jūsų užduotis – odą labai gausiai drėkinti. Ypač vertos dėmesio priemonės, turinčios tokių stiprių drėkiklių kaip taukmedžių ar kakavos sviestas, hialurono rūgštis, terminio šaltinio vanduo. Puiki alternatyva – natūralūs drėkinamieji aliejai: alyvuogių, arganų, avokadų, abrikosų kauliukų, kviečių gemalų ir kt. 

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

3 patarimas: Jei dar nemėginote serumo poveikio – išbandykite. Kai veido oda iš pradžių yra paveikiama juo, o paskui kremu – rezultatas būna kur kas geresnis.

4 patarimas: Masažų ciklas veiksmingai pagerins odos būklę ir iš išorės, ir iš vidaus.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai