Kaip apsirengti porai: 5 patarimai, kurie padės sukurti harmoningą stilių

Aktorė Diane Kruger su Joshua Jacksonu / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Kartu ar atskirai? Tai yra - vienodai, ar kaip kuriam išeina? Tokie klausimai iškyla ne tik garsenybėms, kurioms vis dėlto padeda stilistai, ir kurios irgi ne taip retai prašauna pro šalį.

O ką daryti mums, kad vakarėlyje, bičiulių vestuvėse, spektaklyje ar bet kuria kita proga, būtų aišku: ši moteris ir šis vyras – pora visais atžvilgiais? 

1. Visiškai identiškas apdaras – rizikingas sprendimas. Jis gali tikti teminiam vakarėliui ar tautinei šventei (ir jei jūs mokate tokius apdarus nešioti pakankamai ironiškai). Kitaip rizikuojate atrodyti it miesto keistuolių porelė arba pabėgėliai iš inkubatoriaus. Ryškiausias pavyzdys – 2001 m. Britney Spears nuotrauka su tuometiniu mylimuoju Justinu Timberlake‘u ir praėjusių metų Katy Perry MTV pasirodymas muzikos vaizdo klipų apdovanojimų ceremonijoje su reperiu Riffu Raffu. 

Katy Perry su Riffu Raffu / „Scanpix“ nuotr.

Balti marškiniai su juodomis kelnėmis (jam) ar sijonu (jai) – vienas lengviausių būdų atrodyti harmoningai.

2. Dalyti universalius patarimus – nedėkingas darbas, tačiau derinti šviesų viršų ir tamsią apačią – gana paprasta. Balti marškiniai su juodomis kelnėmis (jam) ar sijonu (jai) – vienas lengviausių būdų atrodyti harmoningai. Aukštasis pilotažas – kelnių kostiumai jums abiem. Nusižiūrėti galima iš Amber Heard ir Johnny Deppo ar Brado Pitto ir Angelinos Jolie. Moteriškas smokingas – išvis retas paukštis – taigi toks derinys dar ir labai originalus! 

Katy Perry su Riffu Raffu / „Scanpix“ nuotr.
Katy Perry su Riffu Raffu / „Scanpix“ nuotr.

3. Dar vienas panašus ir lengvas sprendimas – bendra spalvų gama ar atsikartojantys atspalviai, vienodų motyvų ornamentai (langeliai, dryžiai, taškai – tokius pristatė dizainerė Agnė Kuzmickaitė naujausioje kolekcijoje), panašios faktūros audiniai ar aksesuarai. Idealus pavyzdys – Sarah Jessicos Parker ir dizainerio Philipo Treacy duetas Metropolitano muziejaus Kostiumų institutų vakarėlyje. Ne, jie ne širdžių pora, o draugai ir dalykiniai partneriai.

Katy Perry su Riffu Raffu / „Scanpix“ nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: 8-asis dešimtmetis: kaip jį pritaikyti XXI a. ir neatrodyti senamadiškai?

4. Tiesiog bendros stilistikos apranga. Jei jis avės kedus, o jūs aukštakulnius – tai skambės kaip dviejų skirtingų operų arijos. Todėl jei norite iki smulkmenų pabrėžti, jog jus jungia ne tik bendra lova, bet ir spinta, ieškokite kompromisų. Bent jau kalbant apie tas pačias smulkmenas (jūsų rankinė – jo megztinio spalvos; jis užsimetą tokio pats atspalvio šaliką, kokį dėvite ir jūs). Užmeskite akį į Joshuą Jacksoną ir Diane Kruger pakeliui į mados šou. 

Katy Perry su Riffu Raffu / „Scanpix“ nuotr.

5. Jungiamoji grandis gali būti ne spalva ar aksesuaras, o maniera rengtis. Šitą punktą virtuoziškai išnaudoja tokios įtakingos šou pasaulio poros, kaip Beyonce ir Jay-Z ar Kim Kardashian ir Kanye Westas (ir tokios gražios bei efektingos – kaip Adamas Levine‘as ir Behati Prinsloo, Davidas ir Victoria Beckhamai ar dabar jau išsiskyrę Wizas Khalifas ir Amber Rose). Visa vinis ir yra: kad ir ką jie vilkėtų, stilius pabrėžia vienovę. Mes – ne po vieną, mes – pora ir būtent dėl to stiprūs.  

Katy Perry su Riffu Raffu / „Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau