Kai Sia išgirdo „TikTok“ žvaigždės dainą, pati pasiprašė tapti jos dalimi

Kenzie ir Sia / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-29 13:38
16-metė socialinio tinklo „TikTok“ žvaigždė, šokėja, aktorė, verslininkė ir vis populiaresne tampanti dainininkė Kenzie Ziegler išleido kūrinį „Exhale“, kurio pirmąsias versijas išgirdusi muzikos žvaigždė Sia pati pasiprašė tapti šios dainos dalimi.

Kenzie Ziegler yra tikroji Z kartos žvaigždė ir influencerė, kurią iš viso seka daugiau nei 36 mln. žmonių visame pasaulyje. Nors jai – tik šešiolika, merginos biografijoje jau yra keli muzikiniai albumai, TV šou ir kino aktorės patirtis. Taip pat Kenzie parašė bestselerį ir sukūrė kosmetikos liniją.

Karantininį vaizdo klipą Kenzie padėjo nufilmuoti jos sesuo Maddie, kuri ir tapo tiltu į jaunėlės bendradarbiavimą su žymiąja ir talentingąja atlikėja Sia.

Maddie šoko žymiausiuose Sios vaizdo klipuose – „Chandellier“ ir „Elastic Heart“ – , kurių bendras peržiūrų skaičius siekia 5 milijardus. Taip jos susidraugavo ir galiausiai Sia netgi tapo Maddie krikšto mama.

Po peruku savo veidą dažniausiai slepianti Sia pati rašo dainas ir yra sukūrusi per 100 dainų tokioms muzikos žvaigždėms kaip Rihanna, Beyonce, Adele, Britney Spears ir kt. Tačiau šįkart ji susižavėjo jaunėlės Kenzie singlu „Exhale“.

„Buvau neužtikrinta dėl šios dainos, ar žmonėms ji patiks, todėl nusiunčiau ją Siai, o ji atrašė, kad jai ši daina labai patinka ir jeigu aš jos nenoriu, tai ji ją paims“, juokiasi Kenzie, kuri galiausiai pakvietė Sią įrašyti šį kūrinį kartu.

Ši daina yra apie rūpesčių paleidimą ir moterų vienybę bei jų stiprumą: „Tu privalai kvėpuoti norėdamas paleisti blogus dalykus ir toliau smagiai gyventi“, trumpai apie singlo „Exhale“ prasmę pasakoja jaunoji žvaigždė.

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai