Kai nežinai, juoktis ar verkti: Davidas Hasselhoffas pristatė iš koto verčiantį klipą „True Survivor“

Davidas Hasselhoffas vaizdo klipe „True Survivor“ / Kadras iš vaizdo klipo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-17 15:02
Naują vaizdo klipą „True Survivor“ pristatęs aktorius ir dainininkas Davidas Hasselhoffas (62 m.) nustebino ir visko mačiusius – internautai jau dabar pakrikštijo jį pačiu epiškiausiu vaizdo klipu muzikos istorijoje.

„Gelbėtojų“ žvaigždė Davidas Hasselhoffas kaip reikiant pasistengė, kad apie naująjį jo vaizdo klipą kalbėtų visi: jau nuo pirmų klipo sekundžių nežinai, juoktis ar verkti.

Šį vaizdo klipą įkvėpė devintojo dešimtmečio veiksmo filmai apie kietus policininkus, o klipas dar turi ir kilnų tikslą – padėti surinkti pinigų naujai veiksmo komedijai „Kung Fury“. Vaizdo klipe panaudoti ir kadrai iš „Kung Fury“ anonso.

Kadras iš vaizdo klipo
Kadras iš vaizdo klipo

Šio filmo siužetas pasakoja apie superpolicininką kung fu meistrą, kuris grįžta į praetį tam, kad nužudytų Adolfą Hitlerį.

Finansavimą šiai komedijai juostos kūrėjai bando surinkti per „Kickstarter“ – tą pačią platformą, per kurią savo filmui „You Can't Escape Lithuania“ pinigus rinko ir lietuvių režisierius Romas Zabarauskas. 17 713 rėmėjų komedijai „Kung Fury“ kurti jau paaukojo 630 tūkst. JAV dolerių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai