Kai miegamajame „skauda galvą“...

Pora lovoje / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-18 21:03
Turbūt viena svarbiausių atvėsusių santykių ir kylančių konfliktų šeimoje priežasčių – dingęs noras mylėtis. Galima kaltinti nuovargį, buitį, tačiau kartais tiesa kur kas paprastesnė – tas žmogus mūsų nejaudina, netraukia ir (baisu pripažinti) yra atgrasus.

Taip dažnai atsitinka, kai moterys išteka už „geriausio“ draugo – kone tobulo vyro – išsilavinusio, mandagaus, dosnaus... Gerųjų jo savybių ir charakterių bruožų sąrašą galima tęsti iki begalybės, o vienintelis jo trūkumas – būnant šalia neima „plazdėti drugeliai“.

Kai racionaliu protu besivadovaujančios moterys nutaria, kad dėl tokios „smulkmenos“ negalima atsisakyti šanso ištekėti už „geriausio varianto“, jos nesusimąsto, kad intymaus gyvenimo nesklandumai gali paveikti juos abu – ji tampa irzi, priekabi ir viskuo nepatenkinta, jis – piktas, agresyvus, pasineria į darbus.

Kai žmonės vienas kitam yra fiziškai nepatrauklūs, aistros neįžiebia nei gundantys apatiniai, nei tobulai ištreniruotas kūnas.

Kai žmonės vienas kitam yra fiziškai nepatrauklūs, aistros neįžiebia nei gundantys apatiniai, nei iki tobulumo ištreniruotas kūnas. Neretai toks ryšys baigiasi tuo, kad vienas iš sutuoktinių neištveria ir susiranda kitą. Galbūt ne tokį gražų ar išsilavinusį partnerį, bet tokį, su kuriuo ima svaigti galva ir plazdėti drugeliai.

Todėl prieš ištariant lemtingąjį „Taip“, reiktų atkreipti dėmesį ne tik į būsimo vyro charakterį ar psichologinį suderinamumą. Seksualinė trauka verčia žmones stengtis vienam dėl kito, norisi įtikti ir sužavėti tą, dėl kurio slysta žemė iš po kojų. Kai jos nėra, ima erzinti net ir nekalčiausi partnerio įpročiai – ne taip pakabintas rankšluostis ar ne vietoje pastatyta kėdė.

Kad neįsižiebs aistros kibirkštys galima nuspėti iš daugelio požymių.

1. Jums nepatinka jo kūno kvapas. Čia kalbame ne apie higienos įpročius – jei bėda būtų tik jie, tai kasdienis dušas išspręstų šią problemą. Vienas iš seksualinio suderinamumo požymių – žmones traukia jų partnerio kūno kvapas.

2. Jus erzina, kaip jis valgo. Tai neturi nieko bendra su kultūringu valgymu ar etiketo taisyklių išmanymu. Nepatrauklių žmonių valgymas mus erzina! Net tada, kai jie tai daro pagal visas taisykles. Atkreipkite dėmesį, kaip jis valgo mėsainį, vištos kulšeles. Seksualu ar atgrasu? Rodos, smulkmena? Tačiau intymus gyvenimas ir yra sudarytas iš daugybės „smulkmenų“.

3. Jis keistai juokiasi. Juokas – tai spontaniškai išreikšta emocija. Mylėdamiesi žmonės jas reiškia irgi spontaniškai. Kai pretendentas į jūsų ranką ir širdį ima juoktis, jums norisi, kad jis greičiau surimtėtų? Jums tai atrodo net ne juokas, bet kažkoks keistas kikenimas, krizenimas?

Dabar sąžiningai sau atsakykite, kaip jaučiatės, kai mylitės? Ar mėgaujatės kiekvienu jo prisilietimu, atodūsiu, ar mintyse skaičiuojate laiką, kada gi viskas pasibaigs?

4. Jo prisilietimai nemalonūs. Kai esate dviese, jums maloniau, kai jis yra kiek atokiau? Nevalingai nuimate ranką, kurią jis uždeda jums ant pečių? Mylitės, bet po to skubate į dušą, kad pasijustumėte žvali ir švari? Tai nieko gera nežadantis jausmas.

Seksualinė darna neatsiejama nuo fizinio kontakto. Ne veltui tie, kurių intymus gyvenimas darnus, net ir sulaukę brandaus amžiaus stengiasi kiek įmanoma daugiau liesti vienas kitą – laikytis už rankų, apsikabinti.

5. Jo kūno kalba – nesuprantama. Niekaip nesuprantate, kodėl jis taip gestikuliuoja rankomis arba nervingai perbraukia plaukus. Jis keistai laižo lūpas, jo eisena juokinga, o žiūrėdamas televizorių jis keistai linguoja? Jei pastebite visas šias smulkmenas, vadinasi, jums tai nėra smulkmenos ir bėgant laikui jų pastebėsite dar daugiau.

6. Jo kūnas nėra gražus. Galbūt jis yra visai simpatiškas vyras, tačiau jums kliūva, kaip atrodo jo rankų ar kojų pirštai. Arba lūpos, krūtinės raumenys, net ausų speneliai? Žvelgiant į kai kurias jo kūno dalis norisi užsimerkti? Turėkite omeny, kad vyras gali imti rengtis kitais drabužiais, pakeisti šukuoseną, tačiau jo kūnas visada bus toks. O juk miegamajame matysite jo kūną be dailaus kostiumo ar aptemptų džinsų.

7. Jums su juo būna gėda. Jums būna gėda, kai jis prabyla, nesvarbu, restorane kalbėdamas su padavėju ar prie jūsų draugų, artimųjų. Jo anekdotai nejuokingi, replikos – „ne į temą“, o komplimentai apgailėtini. O juk moterys „myli ausimis“.

Net jeigu visi šie teiginiai ir apibūdina jūsų santykius, nereiškia, kad toks ryšys yra pasmerktas. Juk tikra meilė įveikia visas kliūtis. Jei abu partneriai galvoja pirmiausia apie vienas kitą, o ne save. Tiesiog nusiteikite, kad šios problemos nepraeis savaime, ir teks padirbėti. O ir pokyčiai ateina pamažu.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai