Kai iki „Oskarų“ buvo dar labai toli: vaizdo įrašas, kuriame jaunas Bradley Cooperis laidoje prašo Seano Penno papasakoti apie aktorystę

Karjerą pradedanti Bradley Cooperis laidoje prašo Seano Penno patarimų / Kadras iš „YouTube“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-20 12:00
Prieš sekmadienį įvyksiančią „Oskarų“ apdovanojimų ceremoniją, kurios metu Bradley Cooperis gali gauti statulėlę kaip geriausias aktorius, internete pasirodė jo karjeros pradžią menantis vaizdo įrašas.

Vaizdo įraše užfiksuota laidos „Inside the Actor’s Studio“ akimirka, kurioje tuo metu dalyvavo jau pripažinimą pelnęs aktorius Seanas Pennas. Tuomet 24-erių karjerą pradedantis Bradley Cooperis buvo vienas iš nedaugelio, galėjusių kino žvaigždei užduoti klausimą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Sveiki, pone Pennai. Aš esu Bradley Cooperis, vaidinu antrus metus, – sakė kuklus mėlynais marškiniais apsirengęs B.Cooperis. – Mano klausimas yra apie filmą „Hurly Burly“. Koks buvo jausmas antrą kartą vaidinti Eddie personažą po dešimties metų? Ar buvo kokių nors naujų atradimų? Ar jūsų požiūris į šį personažą buvo kitoks, negu kai pirmą kartą jį vaidinote?“

„Taip, tai buvo pirmas kartas, kai vaidinau filme kažką, ką jau anksčiau esu vaidinęs teatre. Atrodo, Marlonas Brando kartą yra pasakęs, kad spektaklis yra repeticija prieš filmą, – kalbėjo S.Pennas. – Tris savaites repetuodamas spektaklį galvoji, kaip gi aš susidoročiau, jeigu vaidinčiau filme? Galima kur kas daugiau atrasti vaidmenyje, jeigu turi laiko jį apdoroti.“

„Galiausiai išėjo taip, kad spektaklis tikrai buvo intensyvi, ilgai trunkanti repeticija prieš filmą“, – užbaigė S.Pennas.

Sėdėdamas priešais S.Penną, B.Cooperis atrodė labai susidomėjęs aktoriaus pasakojimu.

Panašiu metu, kai pasirodė laida „Inside the Actor’s Studio“, Bradley Cooperis debiutavo televizijoje. Pirmasis jo vaidmuo buvo kultiniame seriale „Seksas ir miestas“ (org. „Sex and the City“) – jis atliko epizodinį vaidmenį, pagrindinės herojės Kerės Bredšou simpatiją.

Laida „Inside the Actor’s Studio“ rodoma iki šiol, o 2011-aisiais Bradley Cooperis laidoje dalyvavo jau nebe kaip žiūrovas, o kaip dalyvis.

Daugiau apie Bradley Cooperio kelią link „Oskarų“ galite paskaityti čia.

Kam atiteks „Oskaras“ už geriausią pagrindinio aktoriaus vaidybą, sužinosite jau vasario 24 d. Sekite naujienas portale Žmonės.lt.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai