Kada Samas išgėrė savo paskutinę „stopkę“?

Algis Ramanauskas ir Saulius Urbonavičius / Karolio Mankausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-04 13:46
Nors sostinėje jutiminė temperatūra šią savaitę ne kartą krito žemiau 20 laipsnių šalčio, muzikantas ir TV prodiuseris Saulius Urbonavičius Samas sako, kad jam visiškai nešalta – kiekvieną rytą jis pradeda maudynėmis sniege. Bet „Žinių radijo“ laidoje „Greiti pietūs“ jis kartu su jos vedėju Algiu Ramanausku kalbėjosi tikrai ne vien apie orą.

„Buvo principas grupės: mes negrosim svetimų gabalų ir vestuvėse. Ir restorane. Taip ir buvo“, – juokiasi senuosius „Bix“ laikus prisiminęs grupės lyderis. O tais laikais „Bixai“ išties pankavo – vietoje to, kad surengtų limuzinų paradą, Samo organizuotame parade važinėjo... šiukšlių mašinos.

Ar tai buvo geriausi „Bixų“ laikai – atsakyti sudėtinga, mat Samas, paklaustas, kuris „Bix“ albumas jo paties nuomone yra geriausias, teigia, kad kiekvienam kūrėjui ir muzikantui – tai paskutinis jo kūrinys. Nors ir vėliau priduria, kad pagal „legendinį svorį“ „Akli kariai“ (1991 m. išleistas albumas) irgi nusipelno pačių aukščiausių įvertinimų.

Be kita ko, laidoje Samui ne kartą teko atsakyti į klausimą apie TV projektus, tokius kaip „X Faktorius“, kurio prodiuseriu ir teisėju jis pats yra. Tačiau kaip jis galvoja, ar tokie projektai – nėra tik greitai gęstančių žvaigždžių, su keliomis išimtimis, kepykla?

„Tai yra šiuolaikinė platforma pasirodyti talentingiems žmonėms. Pasirodyti arba įrodyti, kad jie gali būti ir užaugti iki žvaigždžių. Mes turim labai daug pasaulinių pavyzdžių, kaip „One Direction“, kaip daugybė kitų grupių, kurios tapo pasaulinėmis sensacijomis, būtent sudalyvavę arba gimę tokiuose projektuose. Tai reiškia, kad tai yra dar viena platforma. Ir nereikia sakyti, kad „šitas – blogių blogis, o šitas – gėrių gėris“. Visos platformos geros, Ar tai bus talentų šou, ar tai bus youtubas, ar tai bus sklepas, ar tai bus koncertas“, – dėstė jis.

Kur jam teko kalbėtis su legendinės grupės „Nirvana“ lyderiu, kokių kvailysčių, ir ne tik, dar krėtė „Bixai“ griūvant ir sugriuvus Berlyno sienai, kiek laiko Samas gyvena visiškai atsisakęs alkoholio ir dar daugiau atsakymų – „Žinių radijo“ laidoje „Greiti pietūs“.

Naujausi straipsniai