Kada kirpti plaukus pagal Mėnulio kalendorių

Moteris ilgais plaukais / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Norite, kad plaukai geriau augtų, būtų vešlūs, o kirpimas gulėtų it nulietas? Sužinokite, kokios birželio mėnesio dienos tinkamiausios pagal Mėnulio kalendorių. Žinoma, jeigu tikite.

Birželio 1 d.

Tai nebloga diena kirpimui ir plaukų dažymui. Šiandien drąsiai galite ryžtis trumpai ir įmantriai šukuosenai. Plaukus geriau dažyti viena spalva, o ne keliais skirtingais atspalviais. Taip pat tinka daryti manikiūrą, pedikiūrą be lakavimo, depiliaciją, veido valymą, šveitimą, tik svarbu, kad pastarasis būtų švelnus, o ne grubus.

Birželio 2 d.

Neutrali diena tiek kirpimui, tiek plaukų dažymui. Galite pakartoti sėkmingus patirtus eksperimentus su šukuosena, tačiau nieko naujo daryti neverta. Laikykitės klasikinio stiliaus tiek plaukus kerpant, tiek juos dažant. Gerai atlikti masažus, veido kaukes, jauninančias procedūras, tik tam naudokite natūralius ingredientus.

Birželio 3 d.

Puiki diena plaukų dažymui ir įvairioms procedūroms, kuriuos plaukus puoselėja, tiesina, tinka dažyti sruogomis, tonuoti. Galima atlikti net pačius sudėtingiausius eksperimentus – keisti plaukų spalvą ir šukuoseną. Tiesa, kirpimas turėtų būti paprastas, stilingas. Diena tinkama ir jauninamosioms procedūroms, injekcijoms, masažams, kaukėms ir kitoms intervencijoms.

Birželio 4 d.

Šiandien kirpimas ir dažymas nepageidaujamas. Galite nesėkmingai nusikirpti plaukus, taip pat išsirinkti netinkamą plaukų spalvą, tad verčiau šiandien neeksperimentuokite. Išmėginkite maitinamąsias kaukes plaukams, masažus, kūno įvyniojimus, gerai užsiimti sportu gryname ore.

Birželio 5 d.

Nebloga diena dažymui, bet kirpimą geriau atidėti. Gali pablogėti plaukų struktūra, sulėtėti augimas. Dažymas gali būti net labai įdomus, kūrybingas, neįprastas, drąsiai išmėginkite ką nors naujo. Galite atlikti ir manikiūrą, pedikiūrą su lakavimu, išmėginti nagų dekorą, naujas spalvas.

Birželio 6 d.

Neutrali diena tiek kirpimui, tiek dažymui, bet geriau nemėginkite nieko naujo. Galite pakartoti kokį nors sėkmingą kirpimą. Dažymą, ypač sudėtingą, ryškų, geriau jau atidėti, kad nebūtų klaidų, nepakenktumėte plaukams. Geriausia rinktis natūralius dažus, šampūnus, plaukų kaukes.

Birželio 7 d.

Nebloga diena įvairioms plaukus sveikatinančioms procedūroms. Kirpimą ir dažymą verčiau jau atidėkite, o įvairias procedūras, kurios teigiamai veikia plaukų struktūrą ir suteikia blizgesio, būtinai išmėginkite. Tas pats tinka ir veido bei kūno odai – darykite įvairius įvyniojimus, pasitelkdamos gamtines priemones - aliejus, vaisius, daržoves.

Birželio 8 d.

Gera diena kirpimui ir dažymui. Rinkitės ryškų, išsiskiriantį stilių, įdomias, įmantrias šukuosenas. Sportuokite, gražinkite figūrą, šalinkite trūkumus. Puikiai tinka darytis manikiūrą, pedikiūrą, veido valymą, kosmetines operacijas.

TAIP PAT SKAITYKITE: 10 patarimų, kaip gražiai atrodyti nuotraukose

Birželio 9 d.

Nuostabi diena dažymui ir kirpimui. Šiandien galite būti dėmesio centre po pokyčių kirpykloje – šukuosena ir nauja spalva jums padės tapti ryškesnėmis, gražesnėmis, patrauklesnėmis ir įdomesnėmis. Atlikite ir veido valymą, šveitimą, depiliaciją, užsiimkite sportu, tinka įvairios jauninančios procedūros.

Birželio 10 d.

Neutrali diena dažymui, bet ir kirpimas ne pats geriausias pasirinkimas, nes galite pakenkti plaukams. Dažant plaukus rinkitės tokias spalvas ir atspalvius, kuriuos jau bandėte ir kurie tiko. Nepersistenkite su krūviais, nepersidirbkite, gerkite daugiau vandens ir žaliosios arbatos, daugiau būkite gryname ore.

Birželio 11 d.

Nuostabi diena dažyti plaukus, tik būkite atidesnės plaukų dažų sudėčiai – rinkitės tik aukštos kokybės produktus. Kirpimą atidėkite, nes rezultatas gali būti nekoks. Pamirškite veido valymą, depiliaciją – šiandien galimos alerginės reakcijos. Tinka veido kaukės, masažai, o operacijas ir injekcijas geriau atidėkite, kad nesulauktumėte šalutinių efektų.

Birželio 12 d.

Kirpimas šiandien jums atneš sėkmę įvairiuose darbuose ir karjeroje, kadangi padės padaryti gerą įspūdį. Nuo plaukų dažymo susilaikykite, ši diena gana konservatyvi ir permainos ne visada į gerą. Laikas tinka sportui, iškrovos dienoms, tačiau jauninančių procedūrų reikėtų vengti.

Birželio 13 d.

Diena tinka sportuoti, lieknėti, gražinti figūrą. Labai sėkmingos procedūros, skirtos odai skaistinti, jauninti – tiek veido, tiek kūno. Nebloga diena rinktis stilingą šukuoseną ir dažymą, tik nepersistenkite su atspalviais, įmantriu kirpimu.

Birželio 14 d.

Puiki diena stilingai šukuosenai – plaukų geriau nedažykite, nes spalva gali nepatikti, atrodys neryški, neišraiškinga. Tinka valyti odą, darytis depiliaciją, laikytis dietos, gražinti problemines kūno vietas, pavyzdžiui, rinktis anticeliulitinį masažą.

Birželio 15 d.

Gera diena plaukų dažymui – spalva gausis intensyvi ir išraiškinga. Kirpimas gali būti nesėkmingas, nedailus. Nesidarykite masažo, tačiau tiks kūno įvyniojimai, maitinamosios ir drėkinamosios veido kaukės, grožio vonios, manikiūras.

Birželio 16 d.

Puiki diena plaukų dažymui, veido ir kūno masažui, jauninančioms procedūroms. Gerai daryti injekcijas, išmėginti aparatinę kosmetologiją – efektas bus puikus. Kirpimą geriau atidėkite, nes jis nesigaus toks išraiškingas, netiks prie naujos plaukų spalvos. Gera diena manikiūrui.

Birželio 17 d.

Nebloga diena kirpti plaukus, taip pat – užsiimti sportu. Galite sugalvoti ką nors originalaus, kas pakeistų jūsų įvaizdį į gerąją pusę. Tinka laikytis dietos, sportuoti, dailinti figūrą, išmėginti anticeliulitinį masažą, mezoterapiją, paprastas kosmetines operacijas, veido valymą, kūno šveitimą, depiliaciją.

Birželio 18 d.

Ne pati geriausia diena plaukų dažymui ir kirpimui. Geriau šiandien nesiimti procedūrų, kurios keistų įvaizdį, mat kirpimas ir dažymas gali nuvilti. Kūno šveitimas, veido valymas, jauninamosios procedūros šiandien gali sukelti alergiją, odos sudirgimus ir kitus pašalinius poveikius.

TAIP PAT SKAITYKITE: 5 meilės stadijos. Kodėl dauguma sustoja ties 3-ia?

Birželio 19 d.

Šiandien galite paprasčiausiai pakirpti plaukų galiukus. Plaukų geriau nedažyti, kadangi visos šitos procedūros gali nepavykti. Gerai laikytis dietos, užsiimti sportu, dailinti figūrą. Netinkama diena mezoterapijai, injekcijoms, nes galimos alerginės reakcijos.

Birželio 20 d.

Šiandien galite rinktis tokią šukuoseną, kurią nešioti galėsite ilgai ir rečiau prireiks apsilankyti pas kirpėją. Plaukų geriau nedažykite, nes greičiausiai spalva gausis ne tokia, kokios trokštate. Gera diena laikytis sveikos mitybos principų, atsikratyti žalingų įpročių.

Birželio 21 d.

Gera diena plaukų dažymui, o kirpimą atidėkite vėlesniam laikui. Kitos grožio procedūros kone privalomos – tiks veido masažai, aparatinės kosmetologijos procedūros, manikiūras, pedikiūras su lakavimu.


Birželio 22 d.

Puiki diena stilingai ir jaunatviškai šukuosenai. Atrodysite jauniau, originaliau ir žavingiau. Gerai užsiimti sportu, daugiau dėmesio skirti probleminėms zonoms, darytis anticeliulitinį masažą, įvyniojimus, rinktis kūno šveitimą. Dažymą atidėkite kitam kartui.

Birželio 23 d.

Gera diena stilingai, bet konservatyviai šukuosenai. Nepatariama eksperimentuoti, tad rinkitės tarp mados ir meno. Gerai užsiimti sportu, atlikti masažus, laikytis dietos. Galite daryti depiliaciją, valyti veidą, kūną, tik štai manikiūro ar plaukų dažymo procedūras palikite kitai dienai.

Birželio 24 d.

Šiandien geriau nesikirpkite ir nedažykite plaukų. Diena netinkama eksperimentams, verčiau palaukite tinkamesnės progos. Gerai užsiimti sportu, skirti dėmesio sveikatai, išmėginti sveikatinamąsias metodikas, kurios teigiamai veikia jūsų išvaizdą.

Birželio 25 d.

Gera diena plaukų dažymui, galite išmėginti naujas spalvas, kurios padės sukurti stilingą ir romantišką įvaizdį. Darykite masažus rankoms, taip pat drėkinkite odą, atlikite jauninamąsias procedūras, injekcijas, išmėginkite aparatinę kosmetologiją.

Birželio 26 d.

Nesėkminga diena tiek kirpimui, tiek dažymui, tad verčiau jau susilaikykite nuo pokyčių. Tas pats galioja ir rimtoms kosmetinėms procedūroms. Labiausiai tinka įvairios grožio vonios, masažai, tik susilaikykite nuo gydomųjų ir sportinių užsiėmimų.

Birželio 27 d.

Kirpimas ir dažymas šiandien nepageidaujamas, kadangi odos galva gali jautriai sureaguoti į kosmetikos priemones. Tinka atlikti stiprinamąsias plaukų procedūras – išmėginti aliejines kaukes, plaukų drėkinimą ir pan. Diena puikiai tiks sportui, sveikai mitybai puoselėti, laikytis dietos.

Birželio 28 d.

Šiandien gali išmėginti paprastą, trumpų plaukų šukuoseną, tačiau kardinalūs pokyčiai nepageidaujami. Dažymas taip pat gali nepavykti – spalva gali gautis netolygi. Sporto metu daugiau dėmesio skirkite klubams, kojoms, pilvui, tik saugokite nugarą ir galvą, būkite atsargūs, kad nesusižeistumėte.

Birželio 29 d.

Nebloga diena kirpimui ir dažymui, kadangi galite susikurti malonų, jaunatvišką ir patrauklų įvaizdį. Daugiau dėmesio skirkite maitinimuisi, laikykitės atokiau nuo pagundų, nepamirškite kaip reikiant padirbėti sporto salėje.

Birželio 30 d.

Puiki diena kirpimui ir dažymui, tad drąsiai ryžkitės pokyčiams, nes būsite kur kas jaunatviškesnė ir žavesnė, trauksite aplinkinių akis. Diena tinkama ir jauninamosioms procedūroms, stilisto ir vizažisto konsultacijoms, įvaizdžio pokyčiams.

Skaitykite daugiau