Kad namuose būtų šviesu ir netvanku

VELUX langai su markizėmis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-21 10:32
Visiems patinka šiltos ir saulėtos vasaros dienos. Tačiau tiesioginiai saulės spinduliai gana greitai įkaitina bet kurį kambarį ir jame pasidaro karšta bei tvanku.

Nuo karščio apsaugančios VELUX markizės įrengiamos stogo lango išorėje ir efektyviai apsaugo patalpas nuo įkaitimo. Geriausiai apsisaugoma nuo kaitros bei šilumos tuomet, kai saulės spinduliai pristabdomi anksčiau, nei jie pasiekia lango stiklą. Labai svarbu paminėti, kad karščio sumažinimo efektas būna didžiausias tuomet, kai kambarys vėdinamas ir jame cirkuliuoja grynas oras. Nemažai tyrimų rodo, kad grynas oras taip pat reikalingas kokybiškam poilsiui, nes pagerina vidaus mikroklimatą. Prieš gulantis naktinio poilsio labai svarbu miegamąjį išvėdinti arba palikti langą šiek tiek pravertą.

VELUX
VELUX

VELUX markizės – unikalus gaminys, kurio pagalba patalpos įkaitimas sumažinamas iki 73 %. Markizės pagamintos iš permatomos medžiagos, todėl netrukdo mėgautis vaizdu pro langą. Nuo kaitros apsaugančios VELUX markizės idealiai tinka VELUX stogo langams, be to yra nebrangios – kainuoja nuo 47 €.

Tik rugpjūčio mėnesį elektroninėje parduotuvėje www.veluxshop.lt su akcijos kodu „VELUX“ užuolaidėles ir markizes įsigysite 15 % pigiau.

Reklamos užsakovo nuotr.
Reklamos užsakovo nuotr.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai