„Kabloonak“ kviečia į naujo EP pristatymą Lukiškių kalėjime – pasirodys kartu su Migloko

Jonas Narbutas-Kabloonak ir Migloko / Visvaldo Morkevičiaus ir asmeninė nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-22 13:52
Vienas nuoširdžiausių Lietuvos atlikėjų Jonas Narbutas-Kabloonak pagaliau dalijasi nauju minialbumu „Teach Me“ ir skelbia apie pirmąjį pasirodymą sostinėje po ilgų pandemijos dienų. Šį vakarą modernioje Lukiškių kalėjimo scenoje jis dovanos lėtus šokius ir meilės dainas pavargusiems nuo miesto triukšmo ir pandemijos. Koncertą „apšildys“ gera Jono pažįstama ir šiaip gera veikėja Migloko. Ateikite palinguoti.

Dabar Jono gyvenime – malonus chaosas. Ant rankų sūpuodamas atžalą, jis šiltus jausmus sudėjo į devyniolikos minučių leidinį „Teach Me“, kurį sukūrė, įrašė ir prodiusavo pats. Matyt, pats per pandemijos ir tėvystės laikotarpį spėjo išmokti labai daug. Nors penki trumpametražio albumo kūriniai emociškai skirtingi, juos jungia įrašų metu vyravusi eksperimentinė nuotaika ir išgrynintas skambesys. Nieko nuostabaus – nepriklausomos muzikos radijas LRT Opus šį leidinį paskelbė šios savaitės albumu.

„Paleisdamas šį EP į pasaulį jaučiuosi laimingas, nes jis, ne taip, kaip ankstesni leidiniai, dar nespėjo man įkyrėti, suteikia vilties, jog po jo atsirandanti kūrybinė atgaiva lydės ir toliau“, – sako J.Narbutas.

Savo kūrinius karštą vasaros vakarą jis pristatys dabar visur linksniuojamoje Lukiškių kalėjimo scenoje. Tai unikali scena Lietuvoje, kuriai tikrai rūpi muzika ir kultūra. Pirmieji ją išbandė nauji Lukiškių kalėjimo rezidentai, taip pat „Solo Ansamblis“, „shishi“ ir Joseph June. „Kabloonak“ – puikus komponentas į tokių lietuviškos muzikos vardų sąrašą. Neabejotinai šiandien vakare išgirsite švelnias melodijas, kurios kontrastingai skambės tarp buvusio kalėjimo sienų. Tai bus pirmasis „Kabloonak“ susitikimas su Vilniaus publika šią vasarą.

Pirmoji vakaro viešnia – Miglė Vilčiauskaitė-Migloko, garsėjanti savo energija ir išskirtine estetika. Koncerto organizatoriai ragina ateiti anksčiau ir palaikyti Miglę. Būtent ji ir pradės šio vakaro koncertą. Šiuo metu Migloko gyvena muzikinių idėjų generavimu, kurios paremtos improvizacija ir performansu.

„Mane domina muzikinė filosofija, įsigilinimas į garsą ir kasdienė improvizacija. Atrodo, kad artėju prie hepeningo koncepto. Šiuo metu renkuosi tokį darbo formatą, noriu judėti lėčiau ir eiti pavėjui. Esu naujo albumo įrašymo procese, kurio galutinis produktas klausytojų ausis turėtų pasiekti rudenį“, – pasakoja atlikėja. 

Šįvakar Lukiškėse išgirsite naujus Migloko kūrinius – Užupio respublikos pilietė žada nesilaikyti išankstinio dainų sąrašo. Juk viskas paremta improvizacija. Dažnai naujoje vietoje ji atranda vakaro toną, nuotaiką ir energiją. Atnaujintas Lukiškių kalėjimas, vasaros karštis ir atmosfera ten tikrai padiktuos kiekvieną iš jų.

Priminsime, kad į šį koncertą būtinas galimybių pasas. Šį pasą galite nemokamai gauti pasiskiepiję, persirgę COVID-19 arba sulaukę neigiamo tyrimo rezultato. Gera žinia – Lukiškių kalėjime 2.0 įrengtas mobilus testavimo punktas. Norintys patekti į šį koncertą gali atlikti greitąjį antigeno testą Lukiškių kalėjime koncerto dieną. Mobilus testavimo punktas šiandien veiks nuo 17 val. Organizatoriai kviečia juo pasirūpinti bent kelios valandos prieš renginį. Lukiškių kalėjimo vartai ir baras atidaromi kasdien nuo 12 val. Pasirodymų pradžia – 19:30 val. Bilietais į visus Lukiškių kalėjimo renginius ir pasivaikščiojimus prekiauja „Bilietai LT“.

Naujausi straipsniai