Ką Zodiako ženklas sako apie jūsų pasilinksminimo įpročius?

Draugai bare / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-31 16:00
Esate vakarėlių liūtas, o gal kaip tik mieliau laiką leidžiate nedidelėje kompanijoje ir tik su artimiausiais draugais? Kaip elgiatės išgėręs keletą taurelių – tampate ramus it belgas ar negalite nustygti vietoje? Į šiuos klausimus atsakys jūsų horoskopas.

Ir nors šiuo straipsniu alkoholio vartoti tikrai nerekomenduojame (jis sveikatos jums tikrai nepridės), siūlome paskaityti, kaip kai kurios jūsų charakterio savybės pakinta išgėrus vieną kitą kokteilį.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Itin draugiški ir linksmybių nevengiantys Avinai šių savo savybių nepraranda ir išgėrę. Atvirkščiai – po keleto taurelių šio Zodiako ženklo atstovai visiems taps tikrais draugais, besirūpinančiais, kad visiems aplinkiniams būtų taip pat linksma, kaip ir jiems.

Na, o jei taip nebus – Avinas visuomet pasirūpins, kad jo draugai neliūdėtų. Taigi, jei kurią dieną kankins prasta nuotaika, sau į kompaniją, be jokios abejonės, vertėtų pasikviesti Aviną.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Laikomi pačiais ištikimiausiais iš visų Zodiako ženklų Jaučiai niekuomet neatsisakys palaikyti jums kompanijos. Tiesa, apie vakaro planus jiems derėtų pranešti iš anksto, nes jei jie Jaučiui nepatiks, jo užsispyrimo nugalėti nepavyks niekam. 

Taip pat nederėtų su šiais Zodiako ženklo atstovais išgėrus veltis į ilgas ir gilias diskusijas – rizikuojate ne tik pralaimėti, bet ir prarasti gerą draugą, mat Jaučiai iš prigimties yra gana temperamentingi.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Įvairialypę asmenybę turintys Dvyniai išgėrę tampa itin permainingi, todėl su jais linksmybės kartais gali ir kiek apkarsti. Tiesa, to visuomet galima išvengti, jei vakaro metu dažnai nekeitinėsite savo nuomonės, mat šio Zodiako ženklo atstovai itin netoleruoja neapsisprendusių žmonių.

Jiems taip pat nepatinka pernelyg ilgai užsisėdėti vienoje vietoje – tad jei vakarą nusprendėte praleisti su Dvyniais, verčiau jau pasiruoškite kelionėms po daugiau nei vieną barą ar klubą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Su šiuo Zodiako ženklu linksmintis vertėtų tik tuomet, jei norite gerai išsikalbėti ir turėti petį, ant kurio po keleto taurelių galėsite gerai išsiverkti, mat išgėrę Vėžiai tampa ganėtinai emocingi, tad ir ašaros jiems tikrai nebūna svetimos.

Tiesa, savo emocionalumą jie rodyti gali ne tik raudodami, bet ir šaukdami ant nieko dėtų barmenų ar padavėjų, o vos po akimirkos linksmai šokdami pagal jiems patinkančią muziką.

Taip pat skaitykite: Alkoholio poveikis: kas blaiviam galvoj, girtam ant liežuvio?

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei tik išsivesite Liūtą į miestą, jis nenustos čiauškėti. Šie Zodiako ženklo atstovai liežuvio už dantų niekuomet nelaiko ir to tikrai nesiruošia daryti išlenkę keletą taurelių. Jiems nesvarbu – jų nuomonė gali įžeisti ar ne – jos vis tiek sau niekuomet nepasilaikys.

Nepaisant to, linksmybės su plepiaisiais Liūtais gali išties praeiti puikiai, jei tik nenuspręsite Liūto sutramdyti, mat tokiu atveju gali kilti nemenkas konfliktas. Juk Liūtai iš prigimties mėgsta būti lyderiais ir nesijaučia labai laimingi, jei kiti prikiša jiems savo nuomonę.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiuos perfekcionistus dažniausiai galima sutikti baro gale tvarkingai gurkšnojančius vyną ir apmąstančius praėjusią dieną darbe. Su jais linksmybės gali būti kiek nuobodžios, mat Mergelės dažniausiai galvoja tik apie save, o ne apie tai, kaip pralinksminti savo draugus.

Na, o jei jau nusprendėte Mergelę pasikviesti į miestą – verčiau jau išrinkite švarų ir tvarkingą barą, nes šiaip į kokias nors landynes šie tvarką itin mėgstantys Zodiako ženklo atstovai net kojos nekels.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jei vakare norite smagiai praleisti laiką, būtent Svarstyklės taps pačiu puikiausiu jūsų palydovu, mat šiam Zodiako ženklui labai svarbu, kad smagu būtų ne tik jam, bet ir jo draugams.

Negana to, Svarstyklės yra itin taikus ženklas ir į konfliktus jos niekuomet nesivelia, na o jei vakare atsiras į muštynes linkusių palydovų, būtent Svarstyklės stos į vidurį visų sutaikyti ir išskirti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Leisite Skorpionui išlenkti vieną kitą taurelę ir netrukus sužinosite jo nuomonę apie visą pasaulį. Linksmai nusiteikę šio Zodiako ženklo atstovai savo nuomonės niekuomet neslepia ir nesvarbu – teigiama ji ar neigiama.

Būdami su Skorpionu, nesėdėsite ant parako statinės, nes išgėrę jie nebūna liūdni ar emocingi, tad nereikės jaudintis, kad linksminantis bare jie netikėtai pratrūks raudoti.

Taip pat skaitykite: Piktnaudžiaujate alkoholiu? Pasižiūrėkite, kaip atrodysite po 20 metų

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Linksmintis su Šauliais derėtų kiek atsargiai, mat iš prigimties šio Zodiako ženklo atstovai yra tikri aštrialiežuviai. Netyčia ištarta įžeidžianti ar sarkastiška frazė, pridėjus keletą taurelių alkoholio, gali įplieksti išties didžiulį konfliktą, kuriam nugesinti vien šypsenos neužteks.

Nepaisant to, su Šauliais gali būti smagu. Ypač, jei ieškote antrosios pusės, mat jie – tikri flirto meistrai, šio amato puikiai galintys išmokyti ir jus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kalbant apie linksmybes, Ožiaragiai yra tikri chameleonai, sugebantys prisitaikyti beveik visose situacijose. Svarbiausia jiems yra pasilinksminti, ir nesvarbu, su kuo, kaip, kur ir kada jie tai darys.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Su Vandeniais derėtų taip pat linksmintis kiek atsargiau, nes vieną akimirką jie smagiai leis laiką su draugais, o kitą, išgirdę įžeidžiančią pastabą ar jiems nepatinkančią frazę,  stipriai supyks ir trenks durimis. Šio Zodiako ženklo atstovai linkę itin stipriai įsižeisti, o ši savybė išlenkus keletą taurelių tik dar labiau sustiprėja.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Linksmintis nusiteikusios Žuvys pasižymi tikra emocijų puokšte, tad pasisėdėjimas su šio Zodiako ženklo atstovais gali būti savotiškai įdomus. Ekspromtu leistis į linksmybes Žuvys visuomet sutiks, tačiau kartais padauginus alkoholio jų nuotaikų kaita gali priminti amerikietiškus kalnelius – vieną akimirką smagu, o kitą – jau norisi rėkti ant viso pasaulio.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai