Ką vyro apranga sako apie jo charakterį?

Vyras gatvėje / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-27 20:31
Taigi, koks vyriškis slepiasi po juokingai aptemtomis kelnėmis ir senamadišku švarku, o koks – po supermadingais drabužiais, kurių spalvos primena povo plunksnas? Pažaiskime!

Vyrai, kaip ir mes – labai skirtingi: vieni yra klasikos mėgėjai, kiti sugeba suderinti, regis, nesuderinamus drabužius ir neatrodyti kvailai, treti aiškina, kad jiems mada anei stilius visiškai nerūpi, esą rengiasi taip, kaip patogu. Taigi, apie ką mums pasakoja vyro apranga?

Madistas

Tokie vyrai stengiasi pabrėžti savo statusą, patrauklumą ir gerą skonį. Estetika jiems itin svarbi. Tačiau jie priekabiai nužvelgia ir jus: turite atrodyti ne prasčiau ir atitikti visus grožio bei stiliaus kanonus. Gera naujiena: su tokiu vyru, išlindus iš matavimosi kabinos, galima pasitarti, kurią suknelę pirkti (nes dauguma paklausti sako, kad jiems abi „visai nieko“).

Jis nelinkęs lakstyti paskui kiekvieną sijoną, tuo labiau nužygiuoti „į kairę“, jei turi oficialią draugę ar žmoną. Kam eikvoti laiką konspiracijai ir apsunkinti gyvenimą? Tačiau tik tuo atveju, jei žmona ar draugė atitinka jo itin aukštus išvaizdos standartus – kaip ir jo automobilis ar laikrodis...

Davidas Beckhamas
Davidas Beckhamas

Nestandartinių daiktų mėgėjas

Jis renkasi neįprastas spalvas, keistokus siluetus ir drąsiai derina ryškius aksesuarus. Toks vyras mėgsta atkreipti dėmesį į save, jis gerai jaučiasi išsiskirdamas iš pilkos masės. Viešumoje jis kalba garsiau nei kiti, prašomas ir neprašomas reiškia savo nuomonę visais klausimais, pasakoja apie pažintis su įžymybėmis, demonstruoja savo pasiekimus (dažniausiai šiek tiek juos pagražindamas.)

Tokie vyrai mėgsta visur ir su visomis flirtuoti, jiems svarbu jaustis patraukliais ir geidžiamais. Tačiau jie itin jautrūs kritikai, netgi visiškai jai nepakantūs – jų kritikuoti juk negalima, nes jie neklysta. Tokiems vyrams sunku surasti gyvenimo draugę, jiems sunku nuoširdžiai kažkuo susidomėti. Nes juk pats įdomiausias žmogus yra jis...

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Senamadiškas

Prieš jus žmogus, kuris neskiria daug dėmesio išvaizdai ir nė neketina ko nors pakeisti savo gyvenime. Jis perka tuo pačius pensininkų kostiumus su iki pažastų užsitempiamomis kelnėmis, nes su jais gerai jaučiasi. Kas, kad atrodo dešimčia metų vyresnis... Tokiam vyrui sunku atsisakyti įprastų dalykų: ne tik drabužių, bet ir gyvenimo būdo atributų. Jis gali turėti pinigų kelionėms po visą pasaulį, bet atostogauti važiuos į tą pačią kaimo sodybą. Jis nemėgsta naujų žmonių ir naujų potyrių – tai jį gąsdina. Todėl bjauri burbanti žmona – tikrai geriau už aktyviai akis vartančią gražuolę kaimynę.

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Tiesiog anglų džentelmenas

Toks vyras dažnai būna pavargęs nuo savo susikurtų ir kitų primestų taisyklių, tik bėda, kad niekaip negali jų atsisakyti.

Dievina seną gerą klasiką su griežtomis taisyklėmis. Jo aprangoje viskas apgalvota iki smulkmenų – ir tikrai: jis atrodo puikiai. Toks vyras mėgsta tvarką ir discipliną. Jam kelia pagarbą viskas, kas patikrinta laiko, konservatyvu ir kokybiška. Sportbačiai? Džinsai? Nebent negyvenamoje saloje.

Idealus kaklaraiščio mazgas, rūpestingai susagstytas paltas, tvarkingi ir akį traukiantys aksesuarai – jis visuomet pasitempęs, lyg į pasimatymą eitų kaip į svarbų verslo susitikimą. Tačiau toks vyras dažnai būna pavargęs nuo savo susikurtų ir kitų primestų taisyklių, tik bėda, kad niekaip negali jų atsisakyti. Jis gali šiek tiek atsipūsti vyriškoje kompanijoje – bet tik tokioje, kuri atitinka jo standartus.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sportinio stiliaus gerbėjas

Toks vyras seka šiuolaikinės mados tendencijas ir sugeba savo „tvarkingo berniuko“ įvaizdį pagyvinti sportinio stiliaus atributais – ryškiais sportbačiais prie klasikinio kostiumo ar žaisminga dygsniuota striuke. Tačiau jei jis visuomet atrodo, kaip pabėgęs iš sporto salės, nes nuo galvos iki kojų dėvi sportinius drabužius, tai vienas iš trijų: arba jis tikrai sportininkas, arba bedarbis, arba laisvas menininkas, kuriam į viską nusispjaut – svarbu šilta, patogu ir praktiška.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Subkultūros atstovas

Jis pastebimas iš tolo, nes jo hobis pagal aprangos stilių – kaip ant delno. Jei norite užkariauti baikerio, reperio ar banglentininko širdį – reikės tapti pirmiausia jo drauge, lygiai taip pat pakvaišusia dėl to, kas jam svarbu. Toks žmogus – laisvas kaip vėjas, įdomus ir nenuspėjamas, jam nepriimtinos kitiems įprastos taisyklės ir normos.

Reperis Drake'as, kaip ir jo garsūs kolegos, neišvengė gerbėjos įsilaužimo į namus
Reperis Drake'as, kaip ir jo garsūs kolegos, neišvengė gerbėjos įsilaužimo į namus

Casual ir Business casual gerbėjas

Stilius ir komfortas, ramios spalvos ir nerėksmingos formos. Dažnai taip rengiasi vyrai, kurie pasitiki savimi, nesiekia būti dėmesio centre – jie jau nemažai pasiekę, todėl gali sau leisti mažiau darbo ir daugiau poilsio. Daugiau teniso ir golfo, mažiau – susirinkimų ir susitikimų. Vyras, kuriam priimtinas Business casual, nepaisant to, kad yra atsakingas ir rimtas, vis tik siekia daugiau laisvės ir stengiasi savęs neuždusinti taisyklėmis ir reikalavimais. Tokių vyrų širdyje dar neužgesęs medžiotojo instinktas – jie patinka moterims, nes moka jas meistriškai užkariauti.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai