Ką apatiniai drabužiai sako apie jūsų išrinktąjį?

Vyras / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Rugpjūčio 9-oji – Tarptautinė apatinių drabužių diena. Apie moterų apatinį trikotažą kalbama labai dažnai, o šiandien galima pakalbėti apie vyrų apatinius drabužius. Tai, kokius renkasi, daug pasako apie jo charakterį ir asmenybę.

Įdomu tai, kad tik šeštajame XX a. dešimtmetyje pradėti gaminti spalvingi ir įvairių raštų apatiniai. Iki tol visi buvo vienodi – balti.

Seniau vyrai dėvėdavo aptempiančias ar šiek tiek platesnes apatines kelnes. Laikui bėgant jos buvo patobulintos, kad būtų patogesnės ir praktiškesnės. Taip tokie apatiniai patrumpėjo, susiaurėjo.

XX a. pradžioje apatinio trikotažo gamybos pramonė pradėjo augti, o konkurencija gamintojus vertė kurti įvairesnius, naujesnius apatinius drabužius. Įdomu tai, kad tik šeštajame XX a. dešimtmetyje pradėti gaminti spalvingi ir įvairių raštų apatiniai. Iki tol visi buvo vienodi – balti. Na, o dabar tai – mados išraiška. Tad net ir vyrų apatinių drabužių pasirinkimas toks platus, kad gali apsisukti galva.

O kokius apatinius mėgsta dėvėti jūsų vyras? Ar plačius patogius, ar aptempiančius ir seksualius, o gal jis vis dar neišauga iš spalvingų trumpikių?

Aptempiančios seksualios glaudės

Jei jūsų vyras daug dėmesio skiria apatiniams drabužiams, jis jaunos dvasios, vis ieškantis kur atskleisti seksualinę energiją. Beje, jei vaikinas yra išties labai išvaizdus, perdėtas rūpinimasis, kokius apatinius rinktis (pavyzdžiui, jam būtina įsigyti tik vardinius, itin geros kokybės ir pan.), tai gali būti ir narciziškumo ženklas. Atidžiau jį pastebėkite, ar sau jis nėra svarbesnis už jus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ypatingas metas romantikams: rugpjūčio 9–13 d. dangų raižys meteorų lietus

Vyras / Shutterstock nuotr.

Dryžuoti ar languoti

Jo apatinių drabužių lentynoje vien languoti dryžuoti apatiniai? Žinokite, kad toks vaikinas šeimyniškas, patikimas ir praktiškas. Galbūt jis perdėm nedemonstruoja savo seksualumo ir vyriškumo, tačiau jam to daryti visai nereikia. Jo vyriškumas dvelkia iš vidaus, nes išorė jam paprasčiausiai nėra tokia svarbi.

Laisvesni šortukai

Toks vyras yra atsipalaidavęs, nekreipia dėmesio į tai, ką kiti pasakys ar pamanys, tad net visuomenės primetama nuomonė jam dažnai nėra svarbi. Galima sakyti, kad jis gana laisvas ir nepriklausomas žmogus. Jam nepatinka akivaizdžiai rodyti savo seksualumo, tačiau jis net neabejoja, kad toks yra.

Vyras dovanoja gėlę / Vida Press nuotr.

Su paveikslėliais

Priežasčių, kodėl vaikinas renkasi spalvingas apatinius, gali būti įvairių. Viena jų, kad jis vis dar neišaugęs iš vaikiško amžiaus ir jam apatinius perka mama, tikėdama, kad jis vis dar mažytis sūnelis. Kita priežastis gali būti, kad jis paprasčiausiai yra labai žaismingas, mėgsta stebinti kitus ir jam labai patinka merginų veido išraiškos, kai jos pamato apatinius su kiškučiais ar širdelėmis. Visgi atminkite, kad nors su tokiu vaikinu linksma ir smagu, tačiau kilus rimtų problemų ar klausimų jis tiesiog nežinos, kaip elgtis.

Trikampio formos trumpikės

Šio vyro šūkis: „Gyvenimas mano rankose!“ Jis tvirtai abiem kojomis stovi ant žemės, ir prisiimti atsakomybę jam yra kasdienybė. Galbūt iš jo nesulauksite itin spontaniškų sprendimų ar staigmenų, tačiau žinosite, kad galite visada juo pasitikėti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vyrų nuomonė. Ar gražaus moters kūno turi būti daug?

Seksualus vyras / Fotolia nuotr.

Jis renkasi siaurikes?

Jūsų vyras – ypatingas ir labai drąsus. Ne kiekvienas vyriškos lyties atstovas gali ryžtis nešioti tokio tipo apatinius. Bendraudama su tokiu vaikinu būsite tikra, kad niekada nepritrūksite nuotykių. Turėtumėte atsiminti, kad šiam vaikinui ribos beveik neegzistuoja, tad turite būti pasiryžusi įvairiems netikėtumams. Iššūkiai jam kaip saldainis, kurį sukramto dažnai net nepasimėgavęs skoniu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tai, kaip laikotės už rankų, daug ką sako apie jūsų santykius

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau