Ką verta žinoti apie seksą po gimdymo

Seksas po gimdymo / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Dažniausiai dauguma porų baiminasi, kaip intymūs santykiai pakryps, kai jų namuose atsiras naujas šeimos narys. Žinoma, kurį laiką teks susilaikyti nuo spontaniškų paišdykavimų, tačiau štai ką pataria Dr. Gabrielle Morrissey, kad seksas džiugintų ir gal net būtų geresnis nei bet kada. Reikia žinoti tam tikrus dalykus, kurie jus gali nustebinti.

Jūsų seksualiniai įpročiai pasikeis, net ir jūsų libido. Pajausite, jog tam tikri dalykai jus veikia visiškai kitaip, tačiau tai nebūtinai blogai. Galiausiai po gimdymo kelis mėnesius turėsite susitelkti į visai kitus rūpesčius nei sekso planavimas. Tačiau atėjus tinkamam laikui pamatysite, kad seksas tapo kitoks – tiek fiziškai, tiek emociškai.

Orgazmą jausite kitaip, arba gali kilti problemų, kaip jį pasiekti. Tiksliau tariant, kai kurioms moterims tenka ieškoti naujų būdų ir užtrukti ilgiau, kad intymūs santykiai baigtųsi didžiąja kuliminacija. Kitoms dailiosios lyties atstovėms meilės naktys gali tapti ir karštesnės, kadangi teks įdėti mažiau pastangų norint džiaugtis didžiuoju O.

Jeigu maitinate kūdikį krūtimi, susijaudinusios sekso metu ar patirdamos orgazmą, galite pajausti, kad iš krūtų teka pienas. Nebūtinai taip nutinka visoms, tačiau tokia galimybė yra, tad būkite pasiruošusios. Be to, kai kurie vyrai šį procesą laiko neįtikėtinai seksualiu.

Jūs galite jaustis susijaudinusios ir tuo pačiu metu išsekusios. Dr. Gabrielle Morrissey tikina, kad toks jausmas visiškai įmanomas, kadangi besirūpinant kūdikiu reikia būti pasiruošus viskam, pavyzdžiui, nemigo naktims. Tačiau tai nereiškia, kad seksas moterų nebedomina, netgi atvirkščiai, tik suderinti meilės naktį ir kūdikio priežiūrą kartais būna net labai sudėtinga.

Pasikeis ne tik jūsų kūnas... Prie pasikeitimų turėsite taikytis ir jūs, ir jūsų partneris. Taigi, tikėtina, kad vienos sekso pozos jums visai nepatiks, tačiau puikus būdas viską sudėlioti į vietas – leistis į eksperimentus, kad suprastumėte, kas jus iš tikrųjų jaudina ir audrina. Vadinasi, po gimdymo galite atrasti dar daugiau malonumo!

Sekso metu kai kurios moterys nesugeba susikoncentruoti, kadangi vienu metu jaučia turinčios atlikti ne vieną darbą. Pavyzdžiui, vis klausosi, ar neatsibudo mažylis. Todėl vertėtų pasikalbėti su savo antrąja puse apie viską, kad jus jaudina, kodėl negalite atsipalaiduoti, ką jaučiate. Komunikacija šiais klausimais itin svarbi, kad seksualinis gyvenimas nenukentėtų.

Dailiosios lyties atstovės gali pasijusti neįtikėtinai seksualiomis, patraukliomis ir gražiomis. Tai dažniausiai susiję su tuo, kad moterys įvertina savo kūną už tai, kad išnešiojo ir pagimdė vaikelį, ir visa tai atsiskleidžia erotika, meile sau ir pozityvumu.

Skaitykite daugiau