Ką veikia „Lietuvos balso“ žvaigždės: Julija Jegorova džiaugiasi pokyčiais, Paulius Bagdanavičius įrašinėja albumą

Julija Jegorova / Vilmos Girutienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-24 13:00
Muzikinis LNK šou „Lietuvos balsas“ netrukus pradės skaičiuoti trečiąjį sezoną. Du šou nugalėtojai – pirmojo sezono laimėtoja Julija Jegorova ir antrojo žvaigždė Paulius Bagdanavičius – sėkmingai tęsia muzikinę karjerą. Abu dainininkai tikina nesikratą „Lietuvos balso“ nugalėtojo etiketės ir mano, kad pradėti karjerą muzikiniame šou – visai neprastas variantas.

Pirmojo LNK šou „Lietuvos balsas“ nugalėtoja Julija Jegorova laimėjo ne tik šlovę ir televizijos žiūrovų simpatijas, bet ir galimybę įrašyti solinį albumą bendradarbiaujant su prodiuserine kompanija „Universal Music“. Taip aksominio balso savininkė ir padarė, vėliau tą albumą pristatė koncertuodama.

„Pergalė šou man buvo didžiausias laimėjimas pačiai prieš save. Buvau išsikėlusi tikslą, kurį pasiekiau. Tai – geriausias paskatinimas judėti toliau. Įgavau motyvacijos. Ne paslaptis, kad „Lietuvos balsas“ yra vienas geriausių muzikinių šou. Esu labai laiminga, kad turėjau galimybę prisiliesti prie tokio didelio projekto ir pamatyti, kaip jis gimsta. Tai – didelė patirtis, kuri džiugina. Jei galėčiau atsukti laiką atgal ir spręsti, dalyvauti „Lietuvos balse“ ar ne, nedvejočiau“, – dabar apie „Lietuvos balsą“ kalba J.Jegorova. 

Tiesa, J.Jegorova neslepia – pasibaigus „Lietuvos balsui“ ne viskas buvo rožėmis klota. „Turėjau koncertą, kai pristačiau naują albumą. Tačiau pasibaigus „Lietuvos balsui“ kažkas buvo ne taip – tada nesisekė dirbti su komanda, kažkas nesutapo, galbūt kažkam nepakako laiko. Gal taip nutiko todėl, kad tada „Lietuvos balsas“ buvo surengtas pirmą kartą? Pirmi blynai dažnai prisvyla. Užtat dabar atsigriebiu.“

Nuo praėjusių metų lapkričio J.Jegorova dirba su nauju vadybininku ir tikina matanti pokyčius – koncertų daugėja, kuriami nauji planai. „Turiu gerą komandą, su kuria daug dirbame – koncertuojame, važinėjame po Lietuvą, ruošiame naują singlą. Už visa tai esu dėkinga savo dabartiniam vadybininkui Anatolijui Chudobai – kai pradėjau dirbti su juo, pajudėjo visi ledai. Iki mūsų bendradarbiavimo pradžios po „Lietuvos balso“ viskas jau buvo aprimę“, – sakė dainininkė. 

J.Jegorova džiaugiasi, kad koncertų netrūksta: „Išgirsti mane dainuojančią galima labai dažnai – koncertuoju kone kas mėnesį. Koncertų būna visur: ir Vilniuje, ir Kaune, neseniai važiavome į Kėdainius, Palangą. Ten vėl grįšime gegužės 31-ąją.“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Tik ar netrukdo jai toji „Lietuvos balso“ nugalėtojos etiketė? „Būna, kad ruošiamės dideliam gyvo garso koncertui, o kokio nors klubo atstovai ar organizatoriai sako, kad neatitinku jų formato. Žmonės įsivaizduoja, kad vis dar esu televizinis produktas – neva kokią matė ten, tokia ir esu. Tačiau kai pamato mano pasirodymą gyvai, persigalvoja. Kita vertus, mane dažnai ir žino būtent dėl „Lietuvos balso“. Tačiau jie nežino visko – kartais man tenka prisistatyti iš naujo“, – svarsto J.Jegorova.

Galų gale, būti „Lietuvos balso“ nugalėtoja jai – prestižinis pasiekimas: „Man net smagu, kad mane pamena kaip „Lietuvos balso“ nugalėtoją. Juk bet kokiu atveju tai – prestižinis konkursas. Man  tai yra garbė, todėl nei kratytis, nei slėptis neketinu – ten dirbau ir stengiausi daug, gavau tai, ko nusipelniau.“

Vargino dėmesys

Tuo tarpu antrojo šou sezono nugalėtojas Paulius Bagdanavičius išlošė nemokamo LNK televizijos eterio savireklamai ir galimybę surengti solinį koncertą. Kelerius metus muzikos grupėje „El Fuego“ dainuojančiam atlikėjui „Lietuvos balsas“ suteikė šansą pradėti solinę karjerą, Žmonės.lt dainininkas tikino juo sėkmingai besinaudojantis. 

Anot P.Bagdanavičiaus, dalyvavimas „Lietuvos balse“ jam suteikė pasitikėjimo savimi. „Lipdamas į sceną dabar jaučiu daugiau pasitikėjimo savimi. Juk žinojimas, kad esu laimėjęs šou, leidžia scenoje leistis laisviau. Be to, ir iš kolegų jaučiu atsiradusią pagarbą – mato juk, kad kažką gero pasiekiau. Tai atneša naudą ir grupei“, – sako dainininkas. 

Tiesa, daugiau jėgų P.Bagdanavičius skiria ne solinei veiklai, bet pasirodymams su „El Fuego“ – ne viską spėja suderinti. „Pirmenybė visad tenka „El Fuego“ – taip yra dėl pasirašytos sutarties. Tai jau laisvu laiku galiu rūpintis savimi kaip solistu. Tačiau nemanau, kad tai – blogai: grupėje juk dainuoju kur kas ilgiau“, – svarsto atlikėjas. 

Šiuo metu jis rūpinasi pirmojo solinio albumo leidyba: „Daug koncertų turėjau kovo mėnesį – pasirodžiau ir su grupe „El Fuego“, ir kaip solistas. Iš viso šį mėnesį buvo net 22 koncertai! Šiuo metu įrašinėju savo debiutinį solinį albumą – jis turėtų pasirodyti rugpjūčio pabaigoje arba rugsėjį. Tai – mano asmeninė iniciatyva.“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Pasirodydamas kaip solistas P.Bagdanavičius konsultuojasi su Žilvinu Žvaguliu, Arūnu Valinsku. „Su jais bendradarbiauju patarimų prasme – visad galiu pasikonsultuoti. Pats kuriu muziką ir kartais jų paklausiu, ar gerai darau, ar suklystu“, – šypsosi. 

„Lietuvos balso“ nugalėtojo etiketė, kaip ir J.Jegorovai, P.Bagdanavičiui netrukdo: „Gyvename Lietuvoje, taigi ar gali būti blogai būti „Lietuvos balsu“? Žinoma, kad kai dalyvauji projekte, dėmesio susilauki kur kas daugiau – tada nuolat šmėžuoji spaudoje, televizijoje, todėl daugiau žmonių tavimi domisi. Pasibaigus šou dėmesys kur kas sumažėja. Tačiau taip, kaip yra dabar, man labai tinka – per didelis dėmesys mane vargino.“

Ir nors televizinių šou užkulisiuose kartais pasigirsta kalbos, kad dalyviai tėra įrankiai prodiuserinių kompanijų gerovei užtikrinti, P.Bagdanavičius tikina dalyvaudamas šou „sraigteliu“ nesijautęs: „Tokių dalykų nesistengiau įžvelgti, nes jei bandyčiau, imčiau savęs gailėti. Jei dainavimas man atneša laimę, tai reikia džiaugtis. Juk dalyvavimas šou – galimybė užlipti į sceną, parodyti save.“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt