Ką tik susižadėję Austėja Lukaitė ir Paulius Stumbra: „Mes – karantino pora“

Austėja Lukaitė ir Paulius Stumbra / Redos Mickevičiūtės nuotrauka
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2021-09-25 16:05
Dainininkės, aktorės Austėjos Lukaitės (33) ir stiliaus žinovo, „Suitsupply“ įmonės pardavimo ir rinkodaros vadovo Pauliaus Stumbros (33) duetas – išskirtinis. Atvykę į interviu abu atrodo tarsi nužengę iš mados leidinio viršelio – dailūs drabužių siluetai, derantys stiliaus akcentai. Žemiškumo šiai porai suteikia akį traukiančios malonios šypsenos ir nuoširdumas, paperkantis nuo pirmųjų pokalbio minučių.

Kaip susitiko klasikine muzika gyvenanti profesionalė ir stiliaus ekspertas?

Austėja: Paprasčiausiai – darbe! Sukausi ant šokių parketo pirmajame „Šok su žvaigžde“ projekte, teko panaudoti nemažai energijos resursų. Galimybę atsipalaiduoti visi turėjome tik šeštadienio vakarais, tad pasibaigus tiesioginei transliacijai susirinkdavome kokioje jaukioje vietelėje pasišnekučiuoti, aptarti savaitės aktualijų (šypsosi). Taip su Pauliumi ir susipažinome.

Paulius: Rūpinausi projekto vyrų stiliumi – rengiau vedėją Vytautą Rumšą jaunesnįjį, kai kuriuos komisijos narius, stebėdavau pasirodymus. Bendrame rate rasdavome įvairiausių temų, visi galėdavome šnekučiuotis iki paryčių, o šiltesnis mudviejų su Austėja ryšys užsimezgė jau po projekto. Jei atvirai, niekur neskubėjome, dirbtinai nespartinome įvykių, natūraliai ir be jokių oficialių pareiškimų tapome pora.

Pauliau, Austėją jau įsidėmėjo ne vieno televizijos projekto žiūrovai, o koks buvo tavasis kelias į sėkmę, kada prie vardo atsirado puošnūs žodžiai „stiliaus žinovas“?

Paulius: Esu kilęs iš Tauragės – garsėjančio kaip prekeivių automobiliais miesto. Tėtis šia veikla užsiima visą gyvenimą, na, o aš baigęs mokyklą iš gimtojo miestelio patraukiau į sostinę. Studijavau Vilniaus universitete, tačiau pagal įgytą komunikacijos ir verslo vadybos specialybę taip ir nedirbau. Sekiau tėčio pėdomis – įsidarbinau automobilius parduodančiame salone, tęsiau šeimos tradiciją.

Visą tekstą gali skaityti tik ŽMONĖS programėlės prenumeratoriai

Turintiems prenumeratą ir programėlę telefone

Kodėl verta prenumeruoti ŽMONĖS telefono programėlę?
  • Net trys žurnalai už vieno kainą – ŽMONĖS, LAIMĖ ir LEGENDOS
  • Visus 3 žurnalus prenumeratoriai skaito pirmieji. ŽMONĖS – jau trečiadienio vakarą!
  • Pirmas mėnuo 0,99 Eur, o po to tik 4.99 Eur / mėn. Atsisakyti galėsite bet kada!
  • Žurnalo archyvas visada po ranka

Naujausi straipsniai