Ką šuns vardas atskleidžia apie jo šeimininką

Moteris su šuniuku / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-07 17:00
Akyli pastebi, kad gyvūną žmonės renkasi pagal savo gyvenimo būdą ir požiūrį. Neretai augintiniai su savo šeimininkai būna panašūs, na, o vardo rinkimas – atsakingas reikalas. Ką jis gali atskleisti apie jus ir jūsų šunį? Pasidomėkime.

Su gyvūnais susiję vardai

Bet koks su gyvūnų pasauliu susijęs vardas atskleidžia, kad jūs iš tikrųjų dievinate kailiniuotus augintinius. Tiesiog apskritai bet kokius gyvūnus, kuriuos vertinate netgi labiau nei žmonijos atstovus. Esate aktyvus, mėgstate būti lauke ir keliauti.

Žmogaus vardai

Pasirodo, daugelis mūsų gyvūnus vadina žmonių vardais. Tai gali reikšti, kad augintinis yra toks pats artimas kaip šeimos nariai, o gal net artimesnis. Daugelis šeimininkų iš tikrųjų su savo šunimis elgiasi lyg su vaikais, maitina iš savo lėkštės, perka dovanas ir rengia gimtadienio vakarėlius. Pagal rover.com, 2014-aisiais populiariausi patinų vardai buvo Max, Buddy ir Charlie, o „merginų“ – Bella, Lucy ir Daisy.

Su maistu susiję vardai

Gali būti, kad esate ne tik smaguris ir gurmanas, bet ir labai mielas žmogus, besidžiaugiantis jus supančiais daiktais ir pasauliu, turintis daug draugų. Nieko keisto, kad jūsų šuns vardas yra skanus, tarkime, Keksiukas ar Saldainiukas.

Taip pat skaitykite: Turtingiausi pasaulio gyvūnai: kiek pinigų slypi jų banko sąskaitose?

Meilūs vardai

Esate jautri asmenybė, ir šuns laikymas jums yra kur kas daugiau nei tiesiog gyvūnėlio auginimas. Jūs jį priimate kaip asmenybę ir negalite sulaikyti ašarų, kai matote tiek daug benamių šunelių, kuriuos „įsivaikintumėte“ tą pačią minutę, jeigu turėtumėte visas galimybes.

Sportiški vardai

Nieko keisto, kad domitės sportu, kuris užima nemažą jūsų gyvenimo dalį. Tai reiškia, kad ne tik dievinate gyventi aktyviai ir tą laiką leisti kartu su savo šunimi, bet ir aistringai sirgti už savo komandą tiesiog sėdėdami ant sofos.

Keisti ir netikėti vardai

Jūs pavadinote savo šunį neįprastai, ir laimingesniu būti jau neįmanoma. Šuo tiesiog reprezentuoja tam tikrą jūsų pusę, kurią jūs atskleidžiate parinktu vardu, ir kitų nuomonė jums nė motais. Pasitikite savimi ir turite savo požiūrį į gyvenimą. Tiesa, mielo žaismingumo jums taip pat netrūksta.

Taip pat skaitykite: Žaviausi gyvūnai, kuriuos verta sekti „Instagram“ tinkle

Popkultūros vardai

Arba kažkuria asmenybe labai žavitės, arba negalite atitrūkti nuo popsinio pasaulio naujienų: filmai, serialai, muzika, aktoriai, įžymybės, knygos. Štai kieno gyvenimus jūs sekate su malonumu ir dėl to esate net kiek priklausomi nuo įvairių naujienų.

Pasakiški, animacinių V. Disney filmų vardai

Tai galime pavadinti dar viena popkultūros vardų kategorija. Elementaru, kad jums patinka ne tik animacinių personažų kelionės televizoriaus ekrane – jūs mėgaujatės tikėdami tuo, kas neįmanoma. Kas gali būti maloniau, kai kūną užlieja tikėjimas magiškais stebuklais? Esate labai optimistiška asmenybė, kartais net pernelyg patikli, į daug ką žiūrite nerimtai.

Galingi, superherojų vardai

Jums šuo – it superherojus, ir jūs trokštate, kad ir kiti taip galvotų. Greičiausiai jūsų šuo išties pasižymi galingumu: yra tvirtas, atletiškas ir pasiruošęs apsaugoti. Argi gali dar geriau jo būdą išreikšti koks kitoks, o ne superherojiškas vardas? Jums patiems, kaip asmenybei, tikrai netrūksta pasitikėjimo  ir pasididžiavimo savimi ir savo augintiniu. 

Ji24.lt

Naujausi straipsniai