Ką sėkmę patyrę žmonės veikia sekmadienio vakarais?

Svajojanti moteris / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-04 11:17
Nors žmonės ir labai skirtingi, visuomet tarp jų galima rasti bendrumų. Ekspertai teigia, kad yra dalykų, kuriuos daro dauguma sėkmę patyrusių žmonių sekmadienio vakarais. Jie ne tik ilsisi ir mėgaujasi artimųjų draugija, bet ir nusiteikia ateinančiai savaitei.

Nepriklausomai nuo to, mėgstate savo darbą ar ne, sekmadienio vakaras turi kažkokios melancholijos. Suvokimo, kad atsikėlus lauks nauja savaitė, daug darbų, streso, o kitas savaitgalis – dar labai negreit.

Daug žmonių sekmadienio vakarą praleidžia ant sofos, žiūrėdami televizorių. O ką veikia tiek, kurie sulaukė sėkmės? Apie tai, pakalbinę ekspertus, rašo Independent.co.uk.

1. Kokybiškas laikas

Darbo dienomis, o neretai ir savaitgalį, žmonės būna labai užsiėmę, todėl sekmadienio vakarą jie išnaudoja bendravimui su mylimais žmonėmis, šeima, artimiausiais draugais.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

2. Suplanuoja ką nors įdomaus

Kaip rašo knygos „What The Most Successful People Do On The Weekend“ autorė Laura Vanderkam, šis patarimas bene svarbiausias. Tai prailgina savaitgalį ir skatina laukti to kažko įdomaus, o ne ankstyvo pirmadienio ryto, kuomet ir vėl reikės eiti į darbą.

Tas „kažkas įdomaus“ labai priklauso nuo jūsų ir artimųjų pomėgių. Vieniems pats laiko leidimas kartu, net jei tai filmų vakaras, yra įdomus, o kitiems galbūt norisi kur nors išlįsti, veikti ką nors aktyvesnio.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

3. Mankštinasi

Ne kiek svarbu, ką darote, kiek kad apskritai darote. Pasivaikščiokite, pažaiskite tenisą, nueikite į sporto salę ar namie atlikite mankštą. Tai padės apvalyti galvą nuo kasdienių minčių srauto, atpalaiduos kūną.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

4. Suvalgo ką nors sveiko

Savaitgalį žmonės linkę nusižengti sveikos mitybos taisyklėms, tačiau sekmadienio vakaras yra tas laikas, kai verta pamažu grįžti į vėžes. Suvalgykite ką nors skanaus ir sveiko, išgerkite žaliosios arbatos su citrina ir atsipalaiduokite.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

5. Skaito

Kada gi galima atrasti laiko paskaityti knygai, jei ne sekmadienio vakarą? Vieni neria į romanus, kiti gilinasi į profesinę sritį, treti domisi motyvacinėmis, savipagalbos knygomis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

6. Nedirba

Tokie žmonės žino, kad net ir labai užimtas žmogus turi pailsėti. Nebeatsakinėti į el. laiškus ir telefono skambučius, bent jau ne sekmadienio vakarą. Tai laikas sau, šeimai, poilsiui.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

7. Atsipalaiduoja

Nes kada, jei nei vakare, kai už lango krenta snaigės, šalta ir tamsu, galite atsipalaiduoti? Namie dega žvakė, skamba gera muzika, ir jūs sėdite jaukiai susisupę į pledą ar minkštą chalatą. Arba mirkstate vonioje, tarp kvepiančių putų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

8. Užbaigia savaitę „aukšta nata“

Pirmadienis ateis nepriklausomai nuo to, kaip dėl to jaučiatės. Todėl daug naudingiau mąstyti apie tai pozityviai ir apgalvoti, ką gražaus atnešė besibaigianti savaitė, ko naujo išmokote, patyrėte, atradote.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai