Ką rengtis, kad atrodytumėte turtingesnė

Rudens stilius / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Jums nereikia apiplėšti banko, jei norite atrodyti apsirengusi kaip už milijoną. Yra daugybė būdų apsirengti paprastai ir pigiai, bet atrodyti stilingai bei prabangiai.

Jei norite gerai atrodyti, turite žinoti, kaip tinkamai apsirengti. Užtenka išsirinkti tinkamą medžiagą, spalvą, aksesuarus. Tad skubame patarti!

Jei norite gerai atrodyti, turite žinoti, kaip tinkamai apsirengti. Užtenka išsirinkti tinkamą medžiagą, spalvą, aksesuarus.

Odinis švarkelis. Šis kone visų stileivų spintoje kabantis drabužis yra tikrų tikriausia vieša paslaptis, kaip atrodyti brangiau apsirengusiai, nei esi iš tikrųjų. Ir visai nesvarbu, ar jis tikros, ar dirbtinės odos – jis vis tiek prideda prabangos. Rinkitės tokį, kuris yra universalus ir paprastas: užtrauktukai, keistas kirpimas ar kiti priedai gali sudaryti pigumo įspūdį. Tad klasikinis juodas odinis švarkelis tiks prie bet kokios aprangos (džinsų, kelnių, suknelės ir pan.) ir tiks kone kiekvienai progai – dieną atrodysite apsirengusi kasdieniškai, o vakare prie suknelės sukursite gana elegantišką įvaizdį.

Daili moteris / Fotolia nuotr.

Išsirinkite tinkamas drabužių medžiagas. Jei išsirinksite netinkamas drabužių medžiagas, labai lengvai galite sukurti pigios aprangos įvaizdį. Tad derėtų žinoti, ką pasirinkti, jei norite atrodyti, kaip už milijoną dolerių.

Pigiausiai atrodo drabužiai, kurių sudėtyje didžiąją dalį užima polisteris, viskozė, akrilas, nailonas. Beje, tokių medžiagų drabužiai dažniausiai išryškina visas jūsų problemines kūno vietas, nes netinkamai priglunda prie kūno, Tas skaitykite drabužių etiketes ir venkite pirkti drabužius, kurių sudėtyje yra daug šių medžiagų. Rinkitės zomšą, liną, medvilnę, tikrą šilką. Šios medžiagos net po daugelio skalbimų išlaikys savo prekinę išvaizdą. Aišku, natūralesnių medžiagų drabužiai kainuos daugiau, tačiau jūs išlošite – jie tarnaus ilgiau, išliks kokybiški.

Vilkėkite juodai. Juodi drabužiai ne tik lieknina, bet gali jus priversti atrodyti vertos žurnalo viršelio. Juoda – neutrali spalva, tad tinka kone prie visų drabužių. Juoda atrodo klasiškai, stilingai ir puikiai dera prie kitų juodų aksesuarų. Jei įsigysite juodus aukštakulnius, žinosite, kad jie beveik niekada neišeis iš mados ir galėsite juos avėti bei atrodyti stilingai. Be to, galite derinti skirtingų medžiagų juodos spalvos drabužius – atrodysite išleidusi krūvas pinigų, nors taip iš tiesų nebus.

Iškirptė nugaroje – drąsu ir provokuoja, bet ne per įžūlu. / „Shutterstock“ nuotr.

Pirkite dizainerių įkvėptus drabužius. Vien tik dėl to, kad negalite sau leisti dizainerių kurtų drabužių, dar nereiškia, kad turite atsisakyti stilingo garderobo. Yra daugybė stilingų drabužių ir parduotuvėse, paprasčiausiai reikia žinoti tendencijas, madas ir jūs įsigysite stilingą ir nebrangų drabužį, su kuriuo atrodysite kur kas brangiau.

Išmokite dėvėti skareles. Ar pagalvojote, kaip paprastas šalikas ar skarelė gali pakeisti jūsų išvaizdą? Ši aksesuarą privalu prisiminti kur kas dažniau nei šaltą rudens ar žiemos vakarą. Nešiokite jas ir vasarą – yra puikių, stilingų skarelių, kurios pagamintos iš lengvutės medžiagos, pavyzdžiui, šilko. Rinkitės madingų spalvų, medžiagų ir neprireiks daug laiko, kad sukurtumėte stilingą įvaizdį. Taigi, nesvarbu, koks sezonas, dėvėdama skareles atrodysite kur kas brangiau.

Skarelės panaudojimo būdai / Vida Press nuotr.

Derinkite brangius drabužius su pigesniais. Kai kada norisi įsigyti brangesnį drabužį, tačiau kitiems aksesuarams nelieka pinigų? Nieko tokio. Išmintingos moterys derina brangesnius ir pigius drabužius. Tačiau būtina žinote, kam vertėtų išleisti didesnę sumą pinigų. Brangesnius pirkite vadinamuosius pagrindinius drabužius: kelnes, švarką, batus, paltą, o visa kita gali būti ir pigesni. Derindami įvairius drabužius, galite sukurti labai prabangų įvaizdį.

Nepamirškite raudono lūpdažio. Iš tikrųjų daugelis merginų, pasidažiusios raudonu lūpdažiu iškart pasitempia ir jaučiasi gražesnės. Raudonas lūpdažis tinka kone prie kiekvieno garderobo ir sudaro prabangos įspūdį, tad pasinaudokite šiuo paprastu triuku.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Neturiu ką apsirengti“ sindromas: kaip nustoti pirkti drabužius, kurių nenešiojame

Ryški raudona dera prie šiltų veido atspalvių. / „Shutterstock“ nuotr.

Pasisiūkite pati. Jei turite šiek tiek laisvo laiko, siuvimo mašiną, kodėl gi stilingų drabužių nepasisiuvus pačiai? Internetas dabar pilnas patarimų, vaizdo įrašų, eskizų brėžinių, kaip paprastai ir nebrangiai susikurti savo stilių. Jei siūsite pati, galėsite kontroliuoti visą procesą. Neretai drabužiai, pirkti parduotuvėje, mums idealiai netinka, o jūs galite susikurti tik jums skirtą drabužį. Nebūtina bėgti į medžiagų parduotuvę ir išleisti krūvos pinigų, galite persiūti jau turimą suknelę arba padėvėtų drabužių parduotuvėse paieškoti medžiagų – jų tikrai yra.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vasariška kunigaikštienės Catherine apranga: mokomės elegancijos ir paprastumo

Įsigykite akinius nuo saulės. Kartais net nepagalvojame apie visus būdus, kurie priverčia atrodyti kur kas prabangiau, nei yra iš tikrųjų. Vienas tokių būdų – nešioti akinius nuo saulės. Jie jums suteiks galimybę atrodyti kaip Holivudo žvaigždei. Svarbiausia pasirinkti spalvą ir formą, tinkančią prie jūsų veido. Akiniai nuo saulės jau dešimtmečius yra kone privaloma vasaros garderobo dalis ir įžymybės tuo naudojasi. Tad pasinaudokite ir jūs. Ir atminkite – gražiems akiniams nuo saulės nereikia išleisti daugybės pinigų, yra puikių pigių variantų.

Olivia Palermo / Vida Press nuotr.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau