Ką reiškia Emmos Stone makiažas „Auksiniuose gaubliuose“?

Emma Stone / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-08 15:37
Emma Stone, kaip ir likusios „Auksinių gaublių“ apdovanojimų viešnios (išskyrus tris damas), ceremonijoje vilkėjo juodą suknelę ir solidarizavosi su „Time's Up“ judėjimą palaikančiomis moterimis. Tačiau ne tik suknelė buvo pareiškimas – šukuosena bei makiažas irgi tai atspindėjo.

Aktorė dirbo su profesionalų komanda, kad sukurtų ypatingą įvaizdį.

„Kai išgirdau apie mintį, kad moterys susivienys ir ceremonijoje vilkės juodai, ir kokia žinutė slypi už to, norėjau, kad ir makiažas siųstų žinutę“, – „PeopleStyle“ pasakojo makiažo meistrė Rachel Goodwin.

Vizažistė pasidomėjo istorija ir apsistojo ties atspalviais, kuriuos naudojo feministės devynioliktame amžiuje.

„Maniau, kad raudonas lūpdažis buvo mėgstamas sufražisčių, todėl pasidomėjau daugiau ir sužinojau, kad jos taip pat rinkosi labai specifinius, simboliškus plaukų segtukus, juostas, pėdkelnes, ir visi šie purpurinės, emeraldo žalios ir baltos spalvos dalykai buvo kovos už teisę balsuoti simboliai.“

Todėl Emmos Stone makiažas sukurtas iš baltos, tamsiai žalios bei violetinės spalvų. Lūpos nudažytos purpuriniu lūpdažiu, o akims sukurtas dūminis makiažas. Skruostai padažyti purpuriniais skaistalais.

„Auksinių gaublių“ apdovanojimų viešnios buvo kviečiamos protestui prieš seksualinį priekabiavimą – jos buvo raginamos rengtis juodai. Tokia idėja gimė siaurame aktorių rate. Moterys nusprendė, kad tokia spalva padės išreikšti solidarumą.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai