Ką palaikysite „Du balsai – viena širdis“ finale šeštadienį?

Jurgita Jurkutė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-07 09:59
Šeštadienį 21 val. LRT televizijos eteryje žiūrovai išvys muzikinio šeimyninių duetų projekto „Du balsai – viena širdis“ finalą. Jo metu dalyviai varžysis dėl įspūdingo prizo – kelionės į žvaigždžių kalvę Holivudą.

Į sceną kovoti dėl pergalės lips keturi duetai. Tai: mama ir sūnus Aurelija ir Rapolas Kęstutis Meškauskai, mama ir dukra Gražina Krikščiūnienė ir Reda Venediktova, brolis ir sesuo Ruslanas Kirilkinas ir Viktorija Koblova bei žiūrovų balsavimų į konkursą grąžinti žemaičiai tėtis ir dukra Gedeminas ir Inga Jepšai.

Yra galimybė, kad į sceną lips ir penktoji pora, bet ji – staigmena projekto gerbėjams. Kaip ir žiūrovai, komisija turėjo galimybę vieną iškritusią porą grąžinti į projektą. Vis dėlto, ar tokia teise Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep, Katažina Zvonkuvienė ir Mantas Stonkus pasinaudos ir, jei taip, kurį duetą nuspręs grąžinti, paaiškės tik šeštadienio vakarą.

Pirmojo etapo metu balsuos komisija bei 150 studijos teisėjų, tuomet į trijų į superfinalą išėjusių porų likimą nuspręs televizijos žiūrovai namuose. Jie už patinkančius atlikėjus galės siųsti SMS žinutes.

Kurią porą palaikysite jūs?

Mama ir sūnus Aurelija ir Rapolas Kęstutis Meškauskai

Mama ir dukra Gražina Krikščiūnienė ir Reda Venediktova

Brolis ir sesuo Ruslanas Kirilkinas ir Viktorija Koblova

Tėtis ir dukra Gedeminas ir Inga Jepšai

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai