Ką miegamasis atskleidžia apie jūsų charakterį

Miegamasis
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Įrodyta, kad mus supančios spalvos turi įtakos nuotaikai, todėl kai renkatės sienų spalvą savo miegamajame, turėkite galvoje, kad savijauta – jūsų rankose.

Mokslininkai tikina, kad spalva stimuliuoja ir tam tikrų hormonų gamybą, kurie atsakingi už medžiagų apykaitą, miegą, apetitą, emocinę savijautą ir net seksualinį susijaudinimą.

Kokios spalvos populiariausios ir kaip jus veikia? Sužinokite.

Pilka

Pilką spalvą renkasi minimalizmo ir techninių naujovių mylėtojai. Šie žmonės dažniausiai itin atsidavę darbui, nuoširdūs, todėl miegamasis jiems – lyg kosminis laivas, kupinas padedančių atsipalaiduoti naujovių. Beje, pilka spalva ne tik madinga, visi jos atspalviai ramina, atpalaiduoja. Šios spalvos mylėtojai pasižymi stabilumu, harmoningu charakteriu, mėgsta tvarką, yra pedantiški.

Geltona

Tai avantiūristų ir svajotojų spalva, kurią paprastai renkasi kūrybinių profesijų atstovai. Šios spalvos gerbėjai dažniausiai yra labai charizmatiškos asmenybės, su jais linksma, lengva bendrauti, jie turi daug draugų, mėgsta keliauti. Geltona spalva gali reikšti ir tai, kad neturite per daug laiko, kurį praleidžiate tik su savimi, jūsų gyvenime netrūksta šurmulio, renginių.

Miegamojo interjeras

Oranžinė

Oranžinės spalvos mylėtojai labai dažnai panašūs į geltonos spalvos gerbėjus – tai kompanijos žmonės, drąsūs, mėgstantys nuotykius, keliones, naujas pažintis. Dizaineriai šią spalvą renkasi gana dažnai, kad sukurtų šiuolaikišką interjerą. Jeigu jus traukia prie oranžinės – esate lyg žmogus šventė. Švelnesnio charakterio žmonės pirmenybę labiau teikia persikų atspalviams. Jie mėgsta pasvajoti, įsiklausyti į save ir savo intuiciją. Nepamirškite, kad oranžinės perteklius gali varginti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Užuolaidų spalva – tonas namams. Kaip jį pasirinkti?

Mėlyna

Miegamojo interjeras

Mėlyna turi labai daug atspalvių – nuo dangaus žydros iki elegantiškos indigo. Beveik visose religijose ši spalva išreiškia dvasingumą, paslaptį, mistiškumą. Šios karališkos spalvos mylėtojai turi kai ką bendro – tai žmonės, kurie yra lojalūs, mėgsta tvarką, turi vieną ar du brangius ir artimus draugus, su kuriais draugauja beveik visa gyvenimą. Mėlyname miegamajame dažniausiai karaliauja tvarka, šviežumas ir kruopščiai apgalvota erdvė.

Smėlio spalva

Rudos spalvos ir jos atspalvių mylėtojai yra atviri, teisingi ir pasitikintys savimi. Jais visada galima pasikliauti, jie sako tiesiai šviesiai, ką galvoja ir visada laikosi žodžio. Šie žmonės laiką mėgsta leisti gamtoje, o interjere renkasi kokybę ir natūralumą – nuo baldų iki audinių, dažnai miegamąjį dekoruoja didžiuliais augalais.

Miegamojo interjeras

Juoda spalva

Paslaptinga ir seksualumu alsuojanti spalva, kurią renkasi valdžios, prestižo mylėtojai, mėgstama ir atsiskyrėlių. Pastariesiems miegamasis – tvirtovė ir tikras ramybės uostas. Tai nuo nieko nepriklausantys, savimi pasitikintys, stiprūs, keliantys didelius reikalavimus tiek sau, tiek kitiems – žmonės. Tiesa, mėgstantys pernelyg viską kontroliuoti. Jeigu jau nusprendėte kambarį dekoruoti juoda spalva, atkalbėti jūsų bus neįmanoma, nepaisant to, kad tai gana sunki spalva miegamajam.

TAIP PAT SKAITYKITE: Testas. Ką apie jus atskleidžia nagų forma

Žalia spalva

Tai diplomatų spalva. Negalite pakęsti skandalų, dramų, ginčų ir dviprasmybių ar beprasmybių. Esate kantrūs, paprasti, subtilūs ir atsipalaidavę. Žalias kambarys, ypač miegamasis – tai puikus pasirinkimas, kadangi išlaisvina iš streso ir padeda atsipalaiduoti, atrasti harmoniją.

Miegamojo interjeras

Skaitykite daugiau