Ką mėgstama kava sako apie jūsų aprangos stilių?

Kava žiemą / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-13 09:00
Manote, kad tai nesuderinami dalykai? Stipriai klystate.

Štai socialiniame tinkle „Instagram“ itin išplito mada dalintis savo mėgstamos kavos nuotraukomis į kadrą įkomponuojant ir savo drabužių elementus.

Jaunų merginų itin mėgstamoje paskyroje @CoffeenClothes galima išvysti begalę nuotraukų iš viso pasaulio – jose merginos užfiksavusios ne tik savo mėgstamą kavą, bet ir savo stilių. Galima pastebėti, kad šie du dalykai nėra tokie neatsiejami, kaip iš pradžių galima būtų pagalvoti.

Taigi, ką jūsų mėgstamiausias ryto gėrimas gali pasufleruoti apie jūsų stilių? Subtilybes aiškina mados žurnalas „Harpers Bazaar“.

Juoda kava – minimalizmas

Tikriausiai esate miesto mergina (arba bent jau tokia save laikote širdyje), kuriai, kalbant apie madą, itin svarbu rafinuotumas.

Jūsų spintoje apstu neautralių atspalvių drabužių ir jūs puikiai išmanote, kaip reikia derinti juodą spalvą su balta. Nemėgstate rėksmingos ar netvarkingos aprangos, todėl ir kavą geriate be jokių nereikalingų priedų.

Taip pat skaitykite: 2015-ųjų pavasario ir vasaros mados tendencijos: raštai, spalvos, ryškiausi drabužių siluetai

Latė kava – nesusikausčiusi klasika

Esate visiškai rami ir atsipūtusi – nemėgstate jokių jus varžančių drabužių, tad dažniausiai renkatės laisvus marškinėlius, megztinius ar tiesiog džinsus. Jie iš mados juk niekuomet neišeis!

Savo stiliaus pernelyg nesureikšminate, rengiatės tiesiog taip, kaip tą ir dieną jaučiatės, ką tik išgėrusi savo gardžios ir mėgstamos latė kavos...

Espresso kava – miesto stilius

Parodyti savo asmenybę mėgstate ne tik užsisakydama kavą, bet ir rinkdamasi drabužius bei aksesuarus. Žinoma, be pastarųjų jūs niekuomet neapseinate, nes manote, kad gero stiliaus paslaptis slypi jo detalėse.

Tiek savo aksesuarus, tiek ir drabužius visuomet renkatės tokius, kurie prikaustytų praeivių žvilgsnius.

Šalta kava – nužengusi nuo podiumo

Įvairios mados naujienos jus žavi labiau nei bet kas kitas, esate lyg vaikščiojanti enciklopedija, galinti išvardyti visas vyraujančias mados tendencijas ir visuomet pati pirma pasipuošiate naujais ir madingais drabužių siluetais.

Manote, kad klasikiniai drabužiai yra nuobodu, tad vietoj jų verčiau pasipuošite akį rėžiančiais, bet madingais drabužių deriniais.

Taip pat skaitykite: Mados tinklaraštininkė siūlo: 5 madingiausios 2015 metų stiliaus tendencijos ir derinukai

Kapučino – duoklė rafinuotai klasikai

Kaip ir mėgstama kava, taip ir jūsų stilius – visiška klasika. Renkatės jau daugelį metų madingus drabužių siluetus ir spalvas, niekuomet nebandydama pernelyg išsišokti bei tikėdamasi, jog tokius galėsite vilkėti amžinai.

Jūsų spintoje tikriausiai galima rasti daug juodos spalvos sijonų, suknelių ir, žinoma, klasikinio sukirpimo švarkelių.

Latė su piešiniu – meniška siela

Kad jau mėgstate kavą su trupučiu meno, tikriausiai kūrybingumo nestokojote ir besirinkdama savo drabužius.

Visuomet kruopščiai derinate aksesuarus ir savo drabužius. Juk manote, kad ir tai yra tam tikra meno rūšis.

Daugiau naujienų sužinosite – prisijunkite prie mūsų „Facebook“!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama