Ką M. Markle Kalėdų proga dovanos sužadėtinio močiutei karalienei Elizabeth II?

Jungtinės Karalystės karalienė Elizabeth II ir jos anūko sužadėtinė Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-16 14:51
Ar Didžiosios Britanijos princo Harry sužadėtinė Meghan Markle bus pakviesta švęsti Kalėdų į karališkuosius rūmus? Šios spėlionės lydėjo garsią porą nuo pat sužadėtuvių pradžios. Iš vienos pusės, mergina per žingsnį nuo momento, kai taps pilnateise karališkosios šeimos nare, juk jau paskirta ir vestuvių data gegužės 19 d. Iš kitos pusės, kol vestuvės neįvyko, tradicija neleidžia lankytis šeimos šventėse sužadėtinėms.

Nei šviesaus atminimo princesė Diana, nei jos vietą po mirties užėmusi Kornvalio hercogienė Camilla Parker Bowles kalėdinio kvietimo iš karalienės nebuvo gavusios.

Tačiau Meghan Markle pavyko: Kensingtono rūmai patvirtino, kad karalienės anūkas pas močiutę galės atvykti su sužadėtine.

„Jūs galėsite išvysti princą Williamą su žmona Kembridžo hercogiene Catherine ir princą Harry su panele Meghan Markle kalėdinėje šventėje Sandrigamo rūmuose“, – rašoma oficialiame pranešime.

Bet ką padovanoti savo sužadėtinio močiutei, kuri yra pati karalienė?!

Britų žiniasklaidoje prasidėjo spėjimai. Jeigu Meghan Markle nuspręs pasinaudoti Kembridžo hercogienės Catherine pavyzdžiu, tai karalienė po eglute nuo anūko sužadėtinės turėtų rasti ką nors rankų darbo. Mat Catherine padovanojo karalienei savo gamybos čatnio, kuri paruošė pagal močiutės receptą.

Princo Williamo žmona labai jaudinosi, bet nusiramino, kai kitą dieną ant šeimos pietų stalo pamatė padėtą jos ruoštą čatnį – šis pripažinimo ženklas buvo iškalbingesnis už žodžius.

Kaip žinia, Meghan Markle mėgsta gaminti. Iki draugystės su princu ji rašė „blogą'“, kuriame nemažai dėmesio skyrė ir kulinarijai.

Garsiausia pasaulio sužadėtinė gali karalienei įteikti ir savo nupieštą atviruką – ji mokėsi kaligrafijos meno. Prieš pradėdama aktorės karjerą pirmuosius nedidelius pinigus ji uždirbo būtent išnaudodama šį talentą. Be to, ji kūrė vestuvinius kvietimus savo bičiulių porai – muzikantui Robinui Thicke ir jo dabar jau buvusios žmonos Paulos Patton vestuvėms.

Negana to, Meghan Markle gali pamaloninti karalienės šuniukus, juk ji myli gyvūnus. Jaunai moteriai turėtų pasisekti, nes pirmame interviu po sužadėtuvių princas Harry teigė, kad Meghan greitai rado ryšį su karalienės numylėtiniais korgių veislės šuniukais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai