Ką Lietuvai bei kitoms šalims „Eurovizijos“ finale žada lažybininkai?

Lietuvos atstovas Donatas Montvydas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-14 17:14
„Eurovizijos“ konkursas pasiekė kulminaciją – jau šiandien galėsime grožėtis didžiausio pasaulyje muzikinio konkurso finalu. Didžiajame finale dėl nugalėtojo titulo kovos 26-ių šalių atstovai, tarp jų ir Lietuvos atlikėjas – Donny Montell. Lažybų bendrovė „Orakulas“ pateikia „Eurovizijos“ finalo analizę, prognozes Lietuvos atstovui bei kitų šalių atlikėjams.

Antrajame „Eurovizjios“ pusfinalyje pasirodęs Lietuvos atstovas Donny Montell nepaliko abejingų žiūrovų bei žengė į finalą, tačiau čia jo laukia kur kas didesnė konkurencija ir iškovoti aukštą vietą bus be galo sunku. Lietuvis finale pasirodys 16-as, tai geras pasirodymo numeris, kadangi dažnai vakaro pradžioje pasirodantys atlikėjai lieka pamiršti. Taip pat padėti Donny gali ir tai, jog prieš jį pasirodo Serbijos atstovė, o po lietuvio į sceną žengs Kroatijos atlikėja. Šio abi šalys į šių metų „Euroviziją“ atsiuntė ramias, lyriškas dainas, todėl Donny Montell šviesų bei garso šou tikrai turėtų įsiminti žiūrovams. Vienintelė neraminanti lietuvio pasirodymo detalė – garsusis „salto“. Be abejonės šis triukas prideda žavumo Donny pasirodymui, bet už tai jis turi sumokėti nemažą kainą – rizika. Tikimybė, jog Donny „salto“ atliks nesėkmingai siekia 2%. Nors tai labai maža tikimybė, tačiau toks scenarijus nėra neįmanomas.

Ar Donny Montell salto bus sėkmingas?
Ar Donny Montell salto bus sėkmingas?

Paskelbus galutinius „Eurovizijos“ balsavimo rezultatus, Lietuvos vardas turėtų būti lentelės viduryje. Donny Montell prognozuojami 80-81 taškas „Eurovizijos“ finale, jeigu lietuvis surinks tokią taškų sumą, tikėtina, jog jis liks 10-15 vietoje bendroje įskaitoje. Lietuvos atstovo patekimas į Top 4 yra mažai tikėtinas, tokio įvykio galimybė vos 6%. Gerokai realesnis scenarijus yra Lietuvos atstovo patekimas į didžiojo finalo Top 10, šio įvykio tikimybė beveik 30%. Lietuvio patekimas į Top 15 tikrai nieko nenustebintų, tokio įvykio tikimybė viršija 50% riba, na o patekimas į Top 18 praktiškai garantuotas – 70% tikimybė.

Ar Donny Montell salto bus sėkmingas?
Ar Donny Montell salto bus sėkmingas?

Finale dėl pergalės kovos penkių šalių atstovai: Rusijos, Australijos, Švedijos, Prancūzijos bei Ukrainos. Ryškiausiu favoritu laimėti šių metų „Eurovizijos“ konkursą yra laikomas Rusijos atstovas Sergėjus Lazarevas. Jo atliekama daina išsiskiria įsimintinu priedainiu bei įspūdingai paruošta scenografija, visas Rusijos atstovo pasirodymas – lyg spektaklis, kuris neleidžia atsitraukti nuo televizijos ekrano. Pagrindine konkurente Rusijos atstovui yra laikoma Australijos muzikos pasaulio žvaigždė Dami Im. Australijos atstovė užtikrintai žengė į finalą ir čia ji laikoma viena iš favoričių. Australijos dainininkės vokaliniai sugebėjimai nepalieka abejingų, o jos pasirinkta daina leidžia dainininkei pasirodyti visu grožiu. Nors Švedijos, Prancūzijos bei Ukrainos atstovų šansai nugalėti yra kone per pus mažesni nei Rusijos bei Australijos, šių trijų valstybių atstovų jokiais būdais negalima nurašyti. Eurovizijoje kasmet būna netikėtumų, todėl negalima atmesti galimybės, jog šiemet taip pat pamatysime staigmenų.

Ar Donny Montell salto bus sėkmingas?
Ar Donny Montell salto bus sėkmingas?

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai