Ką Kalėdoms dovanoti net išrankiausiam vyrui? Dovanų idėjas siūlo „Uptown Christmas: Paskutinės minutės mugė“

Ką per Kalėdas dovanoti vyrui?
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-07 15:33
Turbūt daugelis sutiks su mintimi, kad vyrui išrinkti kalėdinę dovaną yra nemenka užduotis: vieni itin išrankūs, o kiti teigia, kad jiems nieko nereikia. Juk norisi, kad kiekvieno draugo, brolio, tėčio ar kolegos norai būtų išpildyti. Tam, kad netektų ilgai sukti galvos, jūsų dėmesio lauks jaukiausia šventinė mugė „Uptown Christmas: Paskutinės minutės mugė“.

Šiemet šventine dvasia pulsuojanti mugė Vilniuje vyks tris dienas prieš pat šventes, gruodžio 21–23 d., buvusioje radijo imtuvų gamykloje įsikūrusiame menų fabrike „Loftas“ per du erdvius ir vintažinėmis lemputėmis papuoštus aukštus.

Renginio organizatoriai pasistengė, kad po vienu stogu dovanas rastumėte visiems bei kruopščiai atrinko daugiau nei šimtą unikalių dizainerių ir dovanų kūrėjų, kurie siūlys ypatingas dovanų idėjas kiekvieno skoniui, amžiui ar hobiui. Tad štai keletas dovanų pasiūlymų jūsų artimajam:

Moderniems miestiečiams šventinėje mugėje rasite „WoodWe“ prekės ženklą, kuris skatina atrasti gamtos jausmą mieste bei kuria išskirtinius aksesuarus mobiliems telefonams ir kompiuteriams iš natūralių medžiagų: medienos, akmens, rūdžių ir kriauklių.

Kalėdinės dovanų idėjos vyrams/Organizatorių nuotr.
Kalėdinės dovanų idėjos vyrams/Organizatorių nuotr.

Šiemet mugės metu „WoodWe“ pristatys ir naujus gaminius: kompiuterio apsaugai skirtą medinį dėklą bei medinę piniginę. Tai puiki idėja ieškantiems neeilinės dovanos.

Klasikiniam, bet žaismingam įvaizdžiui prijaučiantiems vyrams rasite puikią stiliaus detalę – rankų darbo peteliškes „Magnetico“. Prekinio ženklo įkūrėja Agnetė teigia, kad tai šauni dovana, kuri tiks net išrankiausiam vyrui.

Originalumą mėgstantiems siūlome atkreipti dėmesį ir į „E.LASH aksesuarai“ kūrėjus, siūlančius peteliškes ne tik iš prabangių audinių, bet ir medines ar net metalines jų variacijas.

Tikrus vėjavaikius Kalėdų rytą pradžiugins „SKATE4CREATE“ aksesuarai, kurie gimsta iš perdirbtų riedlenčių. „Kiekvieną dieną skeiteriai Europoj sulaužo milžiniškus kiekius riedlenčių lentų, kurias mes surenkame ir duodame antrą šansą. Kiekviena riedlentė, kurią perdirbame, turi savo istoriją. Su vienomis važinėta gatvėse, su kitomis ant rampų. Kiekvienas daiktas savo spalvas gauna originaliai iš sulūžusios riedlentės lentos“, – pasakoja dizaineris Dominykas.

Kalėdinės dovanų idėjos vyrams/Organizatorių nuotr.
Kalėdinės dovanų idėjos vyrams/Organizatorių nuotr.

Mėgstantiems keliauti, žaboti nepaklusnias jūros bangas ar tiesiog po sporto apsigaubti kokybišku rankšluosčiu, „Salty Melon“ kūrėjai mugėje siūlys savo dovanų pasirinkimą. Jų lengvi, kompaktiški ir greitai džiūstantys rankšluosčiai labiausiai tiks visiems aktyvųjį laisvalaikį vertinantiems.

Nevengiantiems pajuokauti šventinėje mugėje rasite neatsiejamų vyriškos aprangos detalių dizainerius – „Spalvotas kojinės“. Tai tik maža detalė garderobe, tačiau kiekviena smulkmena, pradedant manieromis, baigiant kojinėmis tampa asmenybės dalimi. Šia dovana džiaugsis stiliaus individualistai, kuriantys savo asmeninę istoriją be užuolankų ir pasiteisinimų, pasitelkdami spalvas ir ornamentus.

Madai neabejingiems bei aukštos kokybės aksesuarus mėgstantiems vyrams į kalėdinį popierių galėsite supakuoti „DREL DESIGN“ rankų darbo odinį diržą. Kokybiškas limituotos kolekcijos aksesuaras suteiks išskirtinumą verslo susitikime, draugų būryje ar savaitgalio dūzgėse, nes dizainas unikalus bei nenaudojamas masinėje gamyboje.

Be kavos negalintiems gyventi mugėje sutiksite „Backstage Roasters“ rūšinės kavos skrudintojus iš Vilniaus loftų kvartalo. „Kavos pupelių atsirinkimui, jos paskrudinimui ir paruošimui „Backstage“ komanda skiria visą savo dėmesį. Renginyje mes ne tik ruošime kavą bet ir pardavinėsime šilumą, kvapą ir jaukumą jūsų namams iš Brazilijos, Etiopijos ir Kosta Rikos“, – žada Dominykas.

Kalėdinės dovanų idėjos vyrams/Organizatorių nuotr.
Kalėdinės dovanų idėjos vyrams/Organizatorių nuotr.

Urbanistinio stiliaus gerbėjams šventiniame renginyje rasite „labàdienà“ kūrėjus, kurie savo drabužių linija skatina mus supančią aplinką draugiškam ir maloniam bendravimui. Jie pasiūlys nuo stilingų marškinėlių iki mados klyksmu tapusių juosmens rankinių – „fannypack“.

Ko gero, beieškodami dovanų vyrui niekuomet „neprašausite“ parinkę jų mylimo atlikėjo ar grupės vinilinę plokštelę. Mylimam seneliui – nostalgiškojo Sinatros albumas, draugui – „funk“ ar roko muzikos platus pasirinkimas, o sau – reta elektroninės muzikos plokštelė. Visa tai ir dar daugiau mugėje siūlys net trys kruopščiai parinkti plokštelių platintojai „Vinilo paštas“, „Discotag” bei „Dideli kompaktai”, kurie išsiskiria didele muzikos stilių įvairove.

Visas dovanų idėjas rasite „Uptown Christmas: Paskutinės minutės mugė“ renginyje. Tačiau tai ne tik dovanų mugė – bus šventė akims, ausims ir gomuriui, tad ir šiais metais Kalėdų dvasią mugėje kurstys muzikiniai koncertai, didžėjų pasirodymai ir smagios staigmenos visiems, kurie šventes nori pasitikti jaukioje atmosferoje.

„Paskutinės minutės“ Kalėdinė dizaino mugė „Uptown Christmas“ šiemet vyks gruodžio 21-23 d., menų fabrike „Loftas“ (Švitrigailos g. 29, Vilnius). Penktadienį nuo 11 val. iki 21 val., šeštadienį ir sekmadienį nuo 11 val. iki 19 val. Renginys nemokamas.