Ką iš tikrųjų galvoja moterys: „Victoria's Secret“ modeliai atskleidžia vyrams, kas slypi už jų žodžių

Candice Swanepoel „Victoria's Secret“ reklamoje / Kadras iš „YouTube“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-08 20:27
Valentino dienai skirtoje reklamoje „Victoria's Secret“ gražuolės Candice Swanepoel, Karlie Kloss, Lily Aldridge ir Behati Prinsloo paaiškina vyrams, kas iš tiesų slepiasi už jų žodžių.

Reklamoje pirmoji pasirodo 27-erių amerikietė Lily Aldridge, toliau estafetę ji perduoda iš Pietų Afrikos Respublikos kilusiai 24-erių Candice Swanepoel. Šioji paaiškina vyrams, kad jeigu ji sako, kad pasiruošusi bus po 5 minučių, tai reiškia, kad jai dar reikės bent 30-45 minučių.

Amerikietė Karlie Kloss žaismingai paaiškina, kad jeigu pasako vaikinui, kad niekada gyvenime nėra gavusi iš vyro gėlių, tai jis turėtų padovanoti jai didžiulę puokštę raudonų rožių.

Kadras iš „YouTube“
Kadras iš „YouTube“

Iš Namibijos kilusi 23-ejų Behati Prinsloo koketiškai paaiškina, kad jeigu ji nekaltai prasitaria, jog šiandien yra jos gimtadienis, tačiau tai nieko svarbaus, tai reiškia tik viena – tai pats svarbiausias dalykas. Vyrukas turėtų sugalvoti kokią nors stulbinamą idėją ir ją nustebinti.

20-metė K.Kloss taip pat pataria vyrams, kaip teisingai reikia atsakyti, kai moteris paklausia, ar jos draugė jam neatrodanti labai graži. „Net nepastebėjau, nes mano akys mato tik tave“, – tokį atsakymą, anot K.Kloss, nori išgirsti kiekviena mergina.

Reklamoje paskutinė pasirodo intriguojanti B.Prinsloo. „Kai aš sakau: aš tave myliu, tai iš tikrųjų reiškia... kad tave myliu“, – romantiškai ir nuoširdžiai užbaigia gražuolė.

15min.lt

Naujausi straipsniai