Ką gražuolė aktorė Karina Stungytė veikė automobilio bagažinėje?

Karina Stungytė / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-10 11:02
Vargu ar kas galėtų ginčytis: važinėtis automobilio bagažinėje surištomis rankomis – nekasdienis užsiėmimas. Kaip tik tokią efektingą veiklą filmavimo aikštelėje neseniai išmėgino serialo „Pasmerkti 3“ aktorė Karina Stungytė.

Kerštingą užsispyrėlę Faustą vaidinanti K. Stungytė sako, kad niekada gyvenime nėra kerštavusi taip, kaip jos herojė. O ši – tokia impulsyvi ir mananti, kad jokios kliūtys jos nesulaikys.

Fausta keršija savo tėvo Armanio žudikams. Ji sumani, drąsi, ryžtinga ir einanti iki galo. „Kaskart skaitydama scenarijų laukiu – ką dar jinai iškrės?“ – sako šypteldama žavi brunetė K. Stungytė.

Vienas naujausių herojės nuotykių, kliuvusių aktorei, – pasivažinėjimas „Pasmerkti 3“ herojaus Makaro (akt. Vytautas Kupšys) automobilio bagažinėje.

„Moteriai tai nėra labai jaukus užsiėmimas, net, pasakyčiau, baisokas potyris, – aiškina juokdamasi aktorė. – Atsimenu, už manęs dar gulėjo kažkoks didžiulis daiktas, labai nepatogus, teko jį visaip maskuoti, kad nesimatytų kadre. Tad mano kūnelį įtalpinti į bagažinę nebuvo lengva. Ko gero, gemalo poza, važinėjantis bagažinėje, yra patogiausia.“

Jos veikėjos Faustos išbandymai, prasidėję bagažinėje, tuo toli gražu nesibaigė. Kartu su Lorensu (akt. Rolandas Boravskis) jai teko ir rusišką ruletę žaisti, ir prie kėdės prirakintai po kambarį blaškytis. „Mano personažas – visąlaik aukštos įtampos zonoje, – pripažįsta K. Stungytė. – Man sunku priprasti prie ginklo, kuris dar ir visokio dydžio būna. Tai ne aukštakulnis, ir ne lūpų dažai rankoje. Jaučiu didžiausią stresą filmuodamasi scenose su ginklais. Vis bijau, kad iššaus, kaip nors užsitaisys ir kas nors atsitiks. Bet, laimei, nieko bloga lig šiol nenutiko.“

Ar K. Stungytės veikėja Fausta ir toliau gyvens saugi ir užtikrinta dėl ateities? O kas bus, kai baigsis 10 000 eurų, kuriuos Makaras sumokėjo merginai, iš jos įsigydamas pasiklausymo aparatūrą?

Drąsiausi vakaro nuotykiai – seriale „Pasmerkti 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3!

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai