Ką Giedrius Savickas galvoja apie atžalas ir kokį svarbų patarimą vestuvių proga jam davė kolega Dainius Kazlauskas

Aktorius Dainius Kazlauskas atvyko pasveikinti kolegos Giedriaus Savicko ir jo išrinktosios Agatos / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-07 18:50
„Mes tik laukėm, kad Giedrius ko nors neiškrėstų per ceremoniją“, – kalbėjo aktoriaus Giedriaus Savicko (37) bičiuliai po jo ir architektės Agatos Šilobrit sutuoktuvių Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčioje.

Grėsmės, kad Giedrius galėtų persigalvoti, tikrai nebuvo, tai jis pats, ko gero, nevalingai demonstravo vis ieškodamas Agatos rankos kunigui atliekant sutuoktuvių ritualą. Tiesiog aktoriaus draugai, o ir gerbėjai, žino jo linksmą būdą ir visuomet būna nustebinami jo pokštų.

Štai ir atvykęs prie bažnyčios bei išvydęs žiniasklaidos fotografus, Giedrius pats išsitraukė fotoaparatą ir visus įamžino.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Smagiai jis išėjo ir iš bažnyčios, vedinas jau savo žmona santūriąja Agata.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Giedrius yra pasakojęs, kad juodu su mylimąja santykius patikrino keliaudami, tačiau, kur trauks po vestuvių kopinėti medaus, tikino, dar nežinąs.

Agata pasirinko ir vyro pavardę – bus Šilobrit-Savickienė.

Kokios emocijos ir ką pora galvoja apie vaikus?

„Emocijos – pačios geriausios. O vaikų klausimas galvoje sukasi nuolat, jis bus išspręstas kuo greičiausiai“, – smagiai patikino Giedrius.

Jaunieji iš karto po ceremonijos pavaišino savo svečius. Kaip ir dera Trakuose, visi buvo apdalinti kibinais ir karšto sultinio puodeliais. Alkoholio nebuvo matyti – vietoj šampano taurių puikavosi sklidinos stiklinės obuolių sulčių, juk ruduo, pats metas joms šviežioms.

Vedybų diena nors vis grasindavo liūtimi, vis susiturėdavo, bet buvo žvarboka. Agata vilkėjo dizainerio Roberto Kalinkino kurtą suknelę, o po ceremonijos bažnyčios šventoriuje priiminėdama su vyru sveikinimus, ponia Savickienė apsigobė elegantišku audinių ir dizaino salono „Optima forma“ meistrų sukurtu baltu švarkeliu.

Giedrių Savicką sveikino jo kolegos aktoriai. Dainius Kazlauskas sakė, kad galima tik pasidžiaugti, jog Giedrius tokį žingsnį padarė būdamas brandaus amžiaus.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Tai gali tapti tvirtu pagrindu geriems santykiams. Kokį jam galėčiau duoti patarimą? Patarimų milijonai ir vienas kitam nekenkia. Tačiau sprendžiant iš mūsų su Indrute (aktoriaus gyvenimo draugė Indrė Pačėsaitė, – aut.past.) patirties, tai atvirumas, kantrybė ir kalbėjimasis yra trys svarbios gero sutarimo sąlygos“, – sakė Dainius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama