Ką Arūnas Valinskas žadėtų rinkėjams, jei vėl eitų į Seimą?

Arūnas Valinskas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-31 10:02
TV laidų vedėjas, prodiuseris Arūnas Valinskas šou versle sukasi jau ilgiau nei 30 metų. A. Valinskas garsėja drąsiais sprendimais, humoro kupinomis TV laidomis ir siautulingais vakarėliais. Dėl iškrėstų kvailysčių jis neišgyvena ir vadovaujasi posakiu: „Gyvenimą reikia nugyventi taip, kad būtų miela prisiminti, bet gėda papasakoti“.

Iki šiol Arūnas Valinskas prisimena pirmą savo ir kolegų pasirodymą televizijoje. „Pirmas pasirodymas televizijoje buvo 1987 metais. Tuomet vykdavo toks agitbrigadų konkursas. Kai jis vykdavo, gatvės Lietuvoje ištuštėdavo. Vienais metais mes tame konkurse pasirodėme, o kitais metais jau vedėm tiesiogines transliacijas. Tai buvo tas pats, kas šiais laikais sugalvoti skristi į kosmosą. Nebuvom labai susilaikantys, pasakėm porą frazių, kurių nebuvo scenarijuje. Tada pasikvietė kelis partinius veikėjus ir paklausė, kas čia tokie. Sakė, kad daugiau jų televizijoje nebūtų“, – juokėsi Arūnas.

Verslo krikštatėvis gerokai nustebino laidos vedėjus Justiną Jankevičių ir Mindaugą Stasiulį. Pasisukus kalbai apie technologijas, A. Valinskas parodė savo telefoną – mažą ir neišmanų aparatą. Mindaugas Stasiulis tik padejavo: „O žmonės sako, kad telike gali daug uždirbti“. Tačiau Justinas greitai rado paaiškinimą: „Štai kokį telefoną nešiojiesi, kai esi pats išmanesnis už telefoną“. A. Valinskas, nors ir buvo apkaltintas senamadišku požiūriu, viską paaiškino paprastai: „Man telefonas turi skambinti, fotoaparatas – fotografuoti, kompiuteris – dirbti. Be to, man patinka tas retro stilius. Šitas telefonas netgi fotografuoja, bet reikia juostą ryškinti“, – juokavo Arūnas.

Prisiminęs legendinio žaidimo „Taip ir ne“ laikus, A Valinskas tikino, jog per visą savo įvairių žaidimų vedimo karjerą yra išdalinęs prizų už įspūdingą sumą. „Kažkada mes bandėm skaičiuoti, prieš dešimt ar dvylika metų, tai buvo pora milijonų litų, dabar pridėjus visus kitus būtų apie milijoną eurų“, – įsitikinęs Arūnas. „Pats juokingiausias prizas man, nepatikėsit, vienas prizas superfinale buvo fantastiškas – dešimt Vokietijos markių. Bet paskaičiavom, kad tai buvo du trečdaliai tuometinio mokytojo atlyginimo“.

Drauge su laidos vedėju Justinu Jankevičiumi Arūnas Valinskas sudalyvavo žaidime „3 dalykai per 5 sekundes“. Be daugybės intriguojančių klausimų apie Ingą Valinskienę ir asmeninį gyvenimą, A. Valinskui teko ir toks: „ką žadėtumėt rinkėjams, jei vėl eitumėt į Seimą?“. „Išeisim, nevogsim, bus geriau“, – greitai išberia Arūnas, prajuokindamas visą TV studiją. Žinoma, „Gero vakaro šou“ vedėjų nuomone, geriausias pažadas yra išeiti...

Netikėti ir intriguojantys klausimai A. Valinskui, jo pasakojimas apie įsimintiniausius TV projektus: „Mis Nelaisvė“ ir striptizo klubų čempionatą, taip pat „Rimti pokalbiai“, kuriuose išgirsite vaikų nuomonę apie pinigus ir mokesčius – laidoje „Gero vakaro šou“ šį vakarą 20 val. per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai