Ką apie jūsų asmenybę atskleidžia mėgstamiausi ledai

Poros laisvalaikis / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Stovite priešais ledų prekystalį ir turite nuspręsti, kokius pirksite: tradicinius vanilinius, saldžius braškinius, o gal kokius nors netikėto skonio, pavyzdžiui, pistacijų? Štai toks paprastas ir kasdieniškas pasirinkimas gali daug ką pasakyti apie jūsų asmenybę.

Jūsų mėgstamiausi – vaniliniai ledai? Daugelis žmonių mano, kad jūs esate per daug paprastas. Tačiau jie tikriausiai nesupranta, kas yra klasika ir jos grožis.

Vaniliniai

Daugelis žmonių mano, kad jūs esate per daug paprastas ir mėgstate įprastus, gerai jums žinomus dalykus. Tačiau jie tikriausiai nesupranta, kas yra klasika ir jos grožis. Jums patinka kokybė ir minimalizmas. Jei reikia rinkti tarp modernizmo ir klasikos – pastaroji laimi. Taip vyksta daugelyje jūsų gyvenimo situacijų, nes svarbiausia – laiko patikrinti dalykai, tai, kas nenuvils. Nesate greitai susinervinantis ar itin į stresą linkęs žmogus – kasdien kiekvienoje situacijos stengiatės rasti balansą ir džiaugtis šia diena, kad ir kokia ji būtų.

Šokoladiniai

Jūs mėgstate mėgautis gyvenimu ir mylite save. „O kas kitas mane mylės labiau nei aš pats?“, – klausiate jūs. Nors turite tvirtą nuomonę įvairiais gyvenimo klausimais, visada esate pasiruošęs naujovėms ir įdomiai patirčiai. Jūs tikriausiai gyvenate kur nors, kur labai jauku, o namuose – daug skirtingų interjero detalių, dovanotų jūsų draugų iš viso pasaulio.

Braškiniai

Jūsų draugai jus tikriausiai apibūdintų kaip ištikimą draugą ir energija trykštantį žmogų. Jūs visada esate tas, kuris tempia visus kur nors pasėdėti po darbo, susiburti ir pabendrauti. Nors kartais galite atrodyti drovus ir uždaras, tiesiog esate susikaupęs. Esate švelnaus būdo, tačiau jei kas sunervina, mokate už save pakovoti.

PASIGAMINKITE: Naminiai braškiniai ledai

Ledai / Fotolia nuotr.

Mėtiniai

Iš tikrųjų, esate šaunus žmogus, ir jūs tą žinote. Galbūt mokykloje nebuvote populiariausias vaikas, bet visada turėjote patikimų draugų, kurie jus suprasdavo. Jūs nesistengiate patikti visiems, nes žinote, kad tai neįmanoma, o ir nematote reikalo be tikslo stengtis. Jus visada supa įdomūs žmonės, su kuriais turite apie ką pakalbėti. Manote, kad gyvenimui skonį suteikia nors maži, bet netikėti dalykai.

Karameliniai

Jūs esate labai šiltas, bendraujantis ir linksmas žmogus. Daugelis atsakytų, kad jūs nuolat šypsotės ir linksminate kitus. Jums svarbu turėti patikimų draugų. Stengiatės nepraleisti įvairių renginių – kuo daugiau veiksmo, tuo geriau. Mėgstate save pamaloninti kad ir nedideliais gyvenimo malonumais ir nesukate galvos, kad jie nėra patys sveikiausi. „Et, kas nėra gyvenime padaręs nuodėmių?“, – klausiate jūs ir toliau šelmiškai šypsotės. Manote, kad gyvenime turi būti daugiau džiaugsmo nei liūdesio, todėl stengiatės taip ir gyventi.

Bananiniai

Jūs gebate įsijausti į kitų išgyvenimus, esate patikimas, protingas ir sumanus. Žmonės dažnai prašo jūsų patarimo ar pagalbos, nes žino, kad jūs nuraminsite ir įkvėpsite. Nors kartais galite atrodyti per daug atsipalaidavęs. Švelnumas, subtilus saldumas ir gaiva – tai ne tik ledų skonis. Tai – jūsų požiūris į gyvenimą. Nemėgstate streso ir norite gyventi ramiai, be didelių trikdžių. Bet kartais jus užplūsta didžiulis noras padaryti ką nors didingo ir prasmingo.

Pistacijų

Jūs – stipri, unikali asmenybė, todėl primesti kitų nuomonę jums labai sudėtinga, turite tvirtus savo įsitikinimus. Nors esate kūrybingi, tačiau aplinkiniai kartais gali sakyti, kad jus suprasti sunku. Esate individualistas, ir jeigu niekas nenori palaikyti jums kompanijos, nedarote tragedijos – gerai ir vienam. O neretai taip ir nutinka – kai pasiūlote draugams važiuoti į egzotišką šalį ar išbandyti dar neregėtą pramogą. Liekate vienas, bet neretai tik apsidžiaugiate – iššūkiai jūsų negąsdina.

Vyšnių ledai / Shutterstock nuotr.

Mėlyniniai

Jūs esate tas, kuris gali kantriai laukti ir dirbti dėl to, apie ką ilgai svajojo. Jūsų svajonės didelės ir išskirtinės, tad jų nė už ką neatsisakysite, nes žinote – ne visiems lemta jas įgyvendinti. Jums gyvenime svarbu rezultatas, todėl dėl jo daug stengiatės. Jums nėra labai svarbu turėti daugybę draugų, svarbiau, kad būtų žmonės, kurie palaikytų ir suprastų. Mokate mėgautis dalykais, kurių kiti nė nepastebi.

Kramtomosios gumos

Yra žmonių, kurie primena niekada neužaugančius vaikus: nori linksmybių, džiaugsmo, aštrių pojūčių ir nuliūsta, kai į gyvenimą įsiveržia rutina. Jūs tokie ir esate. Jei džiaugiatės – tai iš visos širdies, jei jums liūdna, to neslepiate. Emocijos – nuolatinis jūsų palydovas, kuris padeda bendrauti su žmonėmis. Nemokate meluoti, vaidinti, dažnai esate kaip atvira knyga ir tuo žavite aplinkinius.

„Raffaello“ skonio

Jūs – rafinuotas žmogus. Tiksliai žinote, ko norite iš gyvenimo, ir to atkakliai siekiate. Iškilus pavojui ar trikdžiams neišsigąstate, tik įgyjate dar daugiau stiprybės ir paruošiate savo kovos ginklus. Jūsų aplinkoje – tik patikimi ir laiko patikrinti žmonės. Saugioje ir ramioje aplinkoje esate jaukus, švelnus žmogus ir galite visiškai atsiskleisti, bet ten, kur jums nesaugu, užsidėsite kaukę.

Kavos skonio

Jūs mėgstate turėtų savo ritualus ir jų laikotės – tai suteikia gyvenimui prieskonio, kuris suprantamas tik jums. Esate iš tų žmonių, kurie net gerai žinomoje vietoje randa kažką nematyto ir įdomaus, o tą patį filmą gali žiūrėti keletą kartų ir atrasti netikėtų, nepastebėtų detalių. Jūsų gyvenimo devizas: „Tas pats dalykas skirtingu metu gali atrodyti kitaip.“ Žmonės jus mėgsta, nes gebate juose pastebėti gerąsias savybes ir jas išryškinti.

Įvairių skonių šerbetiniai

Jūs – žmogus, kuriame telpa ir paprastumas, ir kūrybiškumas. Kitaip tariant, mokate elgtis pagal situaciją. Žmonės jus mėgsta dėl jūsų nuoširdumo, nors gal ir ne visiems patinka jūsų tiesmukumas, nes nesistengiate „vynioti į vatą“. Nemėgstate per daug rafinuotų ir besiskundžiančių žmonių, nes jūs pats, prireikus, galite sumažinti savo poreikius iki minimumo ir vis tiek gyvenimą matyti šviesiomis spalvomis. Gebėjimas prisitaikyti – jūsų stiprybė.

APIE SAVE SUŽINOKITE DAUGIAU: Geltonas ar raudonas? Ką apie jus sako jūsų automobilio spalva

Skaitykite daugiau