Ką apie jus sako mėgstama spalva?

Skėčiai / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-12 09:00
Kiekvienu gyvenimo tarpsniu, priklausomai nuo vidinės būsenos, savijautos, mus traukia vis kitos spalvos. Išsirinkite dabartinę mėgstamą ir sužinokite, kokį poveikį ji daro ir ką išduoda apie jus.

Konsultavo spalvų žinovė Vilija Dabkevičienė.

Violetinė

„Fotolia“ nuotr.
„Fotolia“ nuotr.

Ką simbolizuoja. Dvasinį sąmoningumą, išmintį, ramybę, transformaciją, kilmingumą, ryšį su Dievu. Ši stiprias vibracijas skleidžianti spalva labiausiai atpalaiduoja, todėl laikoma ir gimdymo spalva. Ji lavina intuiciją, vaizduotę, kūrybingumą, aiškiaregiškus gebėjimus, atmintį ir stabilizuoja psichiką. Teikia dvasios stiprybės, įkvėpimo, apvalo nuo neigiamų emocijų. Taip pat padeda palaikyti ryšį su siela, suvokti savo pašaukimą, puoselėti dvasingumą, kūrybinę energiją.

TAIP PAT SKAITYKITE: 1979-aisiais metais sukurtas testas: kokios spalvos jūsų charakteris?

Kokie esate. Meniškos sielos, originalūs, jaučiantys savo vertę, estetai, ieškantys gyvenimo prasmės. Jums svarbu dvasiškai tobulėti, domitės dvasinėmis praktikomis. Turite puikią intuiciją, esate jautrūs, jausmingi, intelektualūs, įžvalgūs, mėgstate kaip nuodėmklausys išklausyti kitus.

Patarimas. Neužsižaiskite su dvasiniu pasauliu, nepamirškite būti naudingi žmonėms. Jums reikia daug mokytis, kaupti žinių, antraip nerasite sau vietos. Violetinė idealiai tinka nervingiems, agresyviems, nuo nemigos kenčiantiems žmonėms – padeda atgauti emocinę pusiausvyrą. Ši spalva taip pat turėtų vyrauti interjere ir garderobe, jei kamuoja nepaaiškinamos baimės, depresinė būsena ar nervų ligos. Ji gali įkvėpti besąlygiškai ir nesavanaudiškai meilei.

Įspėjimas. Kai per daug violetinės spalvos energijos, gali apimti liūdesys, apatija, noras atsiriboti nuo žmonių, pasaulio. To pasekmė – finansinės problemos.

Juoda

„Fotolia“ nuotr.
„Fotolia“ nuotr.

Ką simbolizuoja. Paslaptingumą, magiją, anapusinį pasaulį, lemtį, mirtį, vienatvę, blogąsias jėgas, galią. Ji gali suteikti paslaptingumo, aristokratiškumo, valios, tačiau taip pat slopinti, skatinti depresiją, niūrias nuotaikas.

Kokie esate. Konservatyvūs, rimti, sumanūs, kūrybingi, disciplinuoti, įžvalgūs ir stiprios valios. Puikiai susitvardote, nerodote emocijų. Žinote savo vertę, vertinate nepriklausomybę, stabilumą, komfortą ir prabangą. Nelabai mėgstate bendrauti, pasaulį mieliau stebite iš šalies.

Patarimas. Juodos ir kitų tamsių spalvų reikėtų vengti sergantiems depresija, pesimistams, kuriems stinga gyvenimo džiaugsmo.

Įspėjimas. Jei labai mėgstate juodą spalvą ir ją instinktyviai renkatės, pasitikrinkite sveikatą. Pagal kinų mediciną, tai gali būti ženklas, kad sutrikusi inkstų veikla.

Karališka mėlyna, arba indigo

„Fotolia“ nuotr.
„Fotolia“ nuotr.

Ką simbolizuoja. Intuiciją, dvasingumą, metafiziką, aiškiaregystę. Ši spalva padeda atgauti dvasios ramybę, emocinę pusiausvyrą, harmonizuoja ir slopina nerimą. Karališką mėlyną dažnai renkasi verslininkai, mokslininkai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Spalvų testas: kuri jums labiausiai patinka?

Kokie esate. Empatiški, intelektualūs, taikūs, harmoningi, jums svarbu vidinės vertybės, rasti savo pašaukimą. Mėgstate filosofuoti egzistenciniais klausimais. Turite stiprią intuiciją, ji padeda siekti tikslų. Skleidžiate gėrį, meilę ir vidinę ramybę. Gyvenimą matote be pagražinimų.

Patarimas. Indigo spalva suteikia disciplinos, padeda atsikratyti įkyrių, negatyvių emocijų, baimių. Taip pat šią mėlyną dažniau rinkitės, jei trūksta drąsos, atsakomybės ar norite sustiprinti autoritetą.

Įspėjimas. Indigo spalva nepiktnaudžiaukite, jei esate linkę į depresiją, vienatvę, neurozes, stinga energijos, tapote viską neigiančiu nihilistu, melancholiški, apatiški ar kamuoja nemiga.

Plačiau apie spalvų poveikį, kokios atneša pinigus ir meilę, skaitykite 45-ajame „Ji“ numeryje!

„Fotolia“ nuotr.
„Fotolia“ nuotr.

Naujausi straipsniai