Ką apie jus išduoda naktinė apranga?

Mergina tarp pagalvių / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-14 18:50
Sakoma, kad apie žmogaus būdą gali nemažai pasakyti apranga, kurią jis renkasi miegui. Jei tuo tikite, paskaitykite, kokios savybės kokiam miegalių tipui yra priskiriamos.

Seksualūs naktinukai. Du variantai: galite būti labai švelni, romantiška, aistringa, fatališka moteris arba... pilka pelytė. Klaidinga manyti, kad nelaimingos, nemylimos, nesuprastos moterys renkasi nuobodžius naktinius marškinius. Atvirkščiai, naktį jos stengiasi kompensuoti tai, ko stokoja dieną.

Naktinė apranga su vaikiškais motyvais. Jei naktinukus ar pižamą puošia vaikiškas piešinys, esate labai jautri moteris, įdomi pašnekovė, mėgstate namų jaukumą ir tikrus jausmus. Jūsų viduje dar gyvena vaikas, todėl žinote, ką reiškia mokėti svajoti. Profesinėje veikloje esate labai patikima, darbšti, visada laikotės duoto žodžio.

Patogi pižama. Jokiu būdu tai nereiškia, kad esate nuobodi pašnekovė ar neseksuali moteris. Esate labai praktiška, nuoširdi ir draugiška. Aplinkiniai žino, kad gali jumis pasitikėti ir nebijo prašyti pagalbos. Meilės reikaluose galbūt ir nesate pernelyg drąsi, bet vėliau atsilyginate ištikimybe ir atsidavimu.

Ryški apranga. Jeigu dievinate ryškius naktinius apdarus, su jumis drąsiai galima keliauti į žvalgybą. Jūs smalsi, drąsi asmenybė, linksmo būdo ir kupina idėjų.

Ievos kostiumas. Mėgstate miegoti nuoga? Niekas nedrįs abejoti jūsų seksualumu. Esate savimi pasitikinti, nepriklausomybę vertinanti ir pozityviai mąstanti moteris. Žinote, ko norite iš gyvenimo, esate lydima sėkmės. Tiesa, vyrams su jumis nelengva, nes nemėgstate nuolaidžiauti ir esate jiems gana kritiška.

Naujausi straipsniai