Ką apie jus išduoda jūsų gimimo valanda?

Zodiako ženklai ant laikrodžio / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-29 19:00
Dažnai sukame galvas, kodėl tą pačią mėnesio dieną ir net tais pačiais metais gimę žmonės būna tokie skirtingi. Pasirodo, tai priklauso nuo gimimo valandos.

Nuo gimimo valandos daug kas priklauso, nes skirtingą laiką globoja vis kita planeta. Jeigu žinote, kokiu laiku gimėte, galite sužinoti, kokia planeta jus globoja ir kokią įtaką jums daro.

Jeigu žinote, kokiu laiku gimėte, galite sužinoti, kokia planeta jus globoja ir kokią įtaką jums daro.

12–14 val.

Jei gimėte šiuo laiku, jus globoja Jupiteris. Jūs nepakenčiate visko, kas susiję su kokiais nors apribojimais, mėgstate laisvę, toleranciją, turite savitą požiūrį į visus dalykus. Į jus dažnai žmonės kreipiasi pagalbos, neretai savo rate pelnote autoritetą. Dievinate keliones, domitės kitomis kultūromis, stengiatės nesielgti taip, kaip įprasta miniai.

14–16 val.

Šiuo laiku gimusiuosius globoja Plutonas. Ši planeta mėgsta lemti visokius perversmus. Jos įtaka jums pasireiškia taip, kad neretai jūsų dėmesį patraukia įvairūs nelaimėliai. Arba jie patys susiranda jus ieškodami išeities iš susiklosčiusios sudėtingos situacijos. O jūs paprastai randate tinkamą sprendimą, nes esate apdovanoti didele vidine jėga, savotišku žavesiu ir charizma.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pats blogiausias Zodiako ženklas. Kokia jūsų savybė erzina kitus?

16–18 val.

Jūsų planeta Venera apdovanojo jus išskirtiniu patrauklumu, kuris traukia aplinkinius. Santykiuose su kitu žmogumi puikiai sugebate prisitaikyti, todėl visada esate puikus partneris. Tačiau kitiems nevertėtų apsigauti, nes pirmasis įspūdis apie jus retai būna teisingas. Jūs mokate ir puikiai pasirūpinti savimi, dažnai būnate likimo išrinktieji.

18–20 val.

Jūsų globėjas yra Merkurijus. Jo veikiami visą gyvenimą ieškote savo gyvenimo stiliaus, vis mokotės naujų dalykų, siekiate kiek galėdami tobulinti save. Esate aktyvus žmogus, kuriam retai norisi pailsėti, į priekį vis gena žinių troškimas. Daug dėmesio skiriate ir savo darbui, rūpestingai atlikdami visas užduotis. Taip pat mėgstate rūpintis kitais žmonėmis, todėl turėtumėte itin atidžiai rinktis gyvenimo partnerį, kad nepapultumėte į nevykėlio voratinklį.

20–22 val.

Jumis rūpinasi pati Saulė, kuri apšviečia jūsų gyvenimą ir dovanoja įgimtą gebėjimą sužavėti aplinkinius. Jums nereikia daug pastangų suvilioti priešingos lyties atstovą – jie patys prie jūsų limpa lyg bitės prie medaus. Meilė, aistra ir vaikai yra didieji jūsų gyvenimo varikliai, o pats gyvenimas neretai atrodo lyg teatro scena, kurioje turite būti visada pasitempę.

22–24 val.

Šį paros laiką globoja Mėnulis, kuris apdovanoja jus dideliais psichologiniais gebėjimai. Jums tiesiog įgimta būti psichologu, nes žmonės patys intuityviai į jus kreipiasi tada, kai jaučiasi itin prastai, kai ieško išeities. Kartais jus net stebina, kad kiti jums patiki didžiausias savo gyvenimo paslaptis. Tai suteikia jums galimybę valdyti žmones, nes išklausę juos, visada žinote, ką patarti. Jūs – šeimos žmogus, kuriam labai svarbu, kad šalia visada būtų artimas asmuo.

0–2 val.

Kaip ir gimusiuosius 18–20 val., jus globoja Merkurijus, kuris suteikia jums intelektualumo, gebėjimo greitai mąstyti ir perprasti situacijas bei rasti išeitis susiklosčius sudėtingoms aplinkybėms, todėl esate labai vertinami artimųjų. Jums patinka būti tarp veiklių ir optimistiškų žmonių. Kad ir kokio amžiaus būtumėte, savo vietą tarp jaunimo taip pat rasite, nes niekada nesiliaujate tobulėti.

2–4 val.

Venera jums padeda pasirūpinti tinkamu uždarbiu ir komfortu, nes jums jis gyvenime būtinas. Todėl jūsų namai paprastai yra jūsų tvirtovė, kuriuose galite atsipalaiduoti bei pailsėti ir kuriuose susikuriate tikrą rojų, vertinate visus gyvenimo teikiamus malonumus. Šiuo laiku gimusieji taip pat turi auksines rankas, geba siūti, megzti, siuvinėti ar kurti kitokius meno kūrinius. Gerai jaučiate ir mados tendencijas, todėl net jei ir nemėgstate vaikščioti po parduotuves, gebate stilingai vilkėti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Zodiako ženklas Liūtas. Karūna turi visada išlikti ant galvos

4–6 val.

Marsas – jūsų planeta, kuri jus apdovanoja ryškumu, individualumu ir gyvenimiška jėga. Esate numylėtinis, kuriuo didžiuojasi ne tik jūsų šeima, bet ir tie žmonės, su kuriais jums tenka susidurti darbe ar kitoje aplinkoje. Tokiam stipriam žmogui reikia ir tokio paties stipraus partnerio, kurį galėtumėte gerbti. Baisiausia jums prarasti pasitikėjimą savo jėgomis, taigi jūsų gyvenime labai daug kas priklauso tik nuo jūsų.

6–8 val.

Jus globoja Neptūnas, kuris šiuo laiku gimusiuosius apdovanojo dideliu jautrumu. Todėl tokie žmonės retai nori konkuruoti, nesistengia užimti lyderio pozicijos. Jei tenka atsidurti įvykių sūkuryje, jie verčiau užleidžia pozicijas, nei metasi į kovą. Toks žmogus paprastai turi turtingą vidinį pasaulį, jo nedomina visuomenės šurmulys ir žaidimai.

8–10 val.

Jūsų globėjas Uranas daro jus malonius ir draugiškus. Paprastai turite daug draugų, o draugystė jums yra šventas dalykas. Galite būti ir kompanijos siela. Todėl gyventi užsisklendus ar vienam – ne jums. Kuo daugiau aplink šurmuliuoja žmonių, tuo geriau jūs jaučiatės. Tačiau dažnai galite painioti meilę su draugiškumu, dėl to patiriate ne vieną nusivylimą. Esate tiesos mylėtojas, nesvarbu, kokia yra ta tiesa, ji jums visada geriau nei melas.

10–12 val.

Jūsų globėjas yra Saturnas – rūstoka planeta. Ji lemia tai, kad būdami jūsų aplinkoje žmonės nori pasitempti, atrodyti geresni, gražesni, pradeda galvoti, ką kalba. Nors galite nė žodžio neištarti, tačiau turite autoritetą, kurį kiti nesąmoningai pripažįsta. Tad esate tas žmogus, kuriam lemta tapti lyderiu, nesvarbu, kad tokios padėties gal ir nesiekiate. O vadovas esate nepriekaištingas, nes nesiekiate tuščios šlovės. Suprantate, kad visi žmonės yra lygūs, tik jums teko garbė ir atsakomybė užimti postą, kuris jau kitą akimirką gali pasikeisti.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai