Ką apie jus atskleidžia mėgstamiausi džinsai?

Daili moteris / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-11 15:16
Kokį drabužį rastume bet kurios merginos drabužių spintoje? Ogi džinsus! Juos dievina stilingosios, jų niekada neatsisakys net ir tos, kurios visiškai nesidomi mada. Štai ir pasmalsaukime, ką tie patys mėgstamiausi džinsai sako apie jūsų charakterį.

Platėjantys džinsai

Jeigu mėgstate tokius, tuomet tai išduoda, jog esate kiek naivi (gerąja prasme) ir laisvę dievinanti asmenybė. Juk platėjantys džinsai savo aukso amžių išgyveno hipių laikais, o jie ir jų požiūris į pasaulį sukūrė tikrą revoliuciją ir įvykdė perversmą. Pozityvumas, gerumas, meilė sau ir aplinkiniams – štai ką simbolizuoja platėjantys džinsai.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Taip pat skaitykite: 3 įvaizdžiai su glaustinuke: kada ir su kuo ji dera?

Tiesaus kirpimo džinsai

Kai kalba eina apie tiesius džinsus, nereikia ilgai spėlioti – jūsų žvilgsnis į supantį pasaulį toks pats tiesus ir nepalaužiamas. Jūsų charakteris tvirtas, netgi nemoteriškai užsispyręs ir nepasiduodantis. Vien savo išvaizda jūs tiesiai šviesiai sakote, kad turite būti priimamos kaip profesionalės, tad nei sau, nei kitiems neleidžiate nuolaidžiauti.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Spalvoti džinsai

Eksperimentų mėgėjos savęs neapriboja tik klasikine mėlyna spalva – jos renkasi geltonus, raudonus, smaragdo spalvos, violetinius ir visų kitų vaivorykštės spalvų apdarą. Taip pat žaismingai jūs žvelgiate ir į gyvenimą. Nekuriate problemų lygioje vietoje, esate pasiryžusios pasidalyti savo laime ir pozityvumu, taigi, ar gali būti geriau? Betrūksta tik šypsenos!

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Skinny tipo džinsai

Mėgstate būti savo komforto zonoje, tačiau eksperimentų vengiate. Greičiausiai taip sakėte ir apie tokio tipo džinsus, t. y. kad niekad jų nemūvėsite. Tačiau tokie džinsai taip pat dažnai nugula neretos merginos rūbų spintoje. Tai atskleidžia, kad esate patenkinta savo išvaizda, figūra ir nestokojate pasitikėjimo savimi. O kaipgi kitaip? Juk tokie džinsai pabrėžia visus kūno linkius.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Džinsinis kombinezonas

Tam tikra prasme, tai atskleidžia, kad jumyse likę infantilumo. Beje, vyrai dažniausiai kombinezonų netgi labai nemėgsta, o dar džinsinių! Tačiau tokį mūvėdama jūs ir taip siunčiate signalą, kad esate gana abejinga vyriškajai lyčiai. Visgi, jeigu jau toks drabužis rado vietos jūsų įvaizdyje, tai ir nešiokite į sveikatą. Svarbiausia žinoti, kad žavaus naivumo jis suteikia su kaupu.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Taip pat skaitykite: Gidas, padėsiantis išsirinkti maudymosi kostiumėlį pagal figūrą

Mamos džinsai

Na, žinote, tokie atrodantys kiek per dideli, gal kiek aukštesniu liemeniu, neaptempti, tiesaus kirpimo. Tokius tikrai anksčiau nešiojo mūsų mamos! Jie atskleidžia, kad puikiai mokate derinti senus ir naujus drabužius. Taip pat problemas sprendžiate lengva ranka, kadangi nematote reikalo apsunkinti situacijos. Vienas minusas – kodėl svarbius reikalus atidedate paskutinei minutei?

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Ji24.lt

Naujausi straipsniai